Jump to content

Un vis devine realitate!


roby200487

Postare recomandată

70 mil? Stii ceva sigur? pt ca nu vad cum s-ar justifica banii astia...... Pai si daca atat e omologarea, atunci amenda cat o fi?!.... Spor in continuare!

Link către comentariu
  • 3 weeks later...
  • Replies 158
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • roby200487

    59

  • Bogdan_wrc

    13

  • jmf

    8

  • millo

    5

Top Posters In This Topic

Posted Images

Felicitari pentru jante cu toate ca sunt de parere ca ar fi aratat mai bine cu ele negre.

Mai da-ne detalii referitoare la exterior, interior, motor si pune mai multe poze ca avem ce admira :icon_thumright:

Link către comentariu
  • 1 month later...

Nu imi vine sa cred, ca ai facut o bomboana de masina. Ce transformare !

Link către comentariu

Foarte frumoasa masina ! imi place ca e altceva fata de banalul kit de RS :D asteptam farurile si bara fata ! Bravo

Foarte frumoasa masina ! imi place ca e altceva fata de banalul kit de RS :P asteptam farurile si bara fata ! Bravo

Link către comentariu
  • 3 months later...
  • 1 year later...

Salut !

Am urmarit topicul cap coada si n-am ce sa ti spun decat felicitari ! Cred ca esti foarte mandru de realizare.

Am un new beetle 1.6 SR si vreau sa ii fac un transplant cu 1.8 T de la un volkswagen sau audi - de preferat ar fi VW - mai putine modificari

Cat m-ar costa tot taraboiul asta si unde il pot face. Stiu ca am pus intrebari "grele" dar sper sa ma lamuresti in privinta asta.

Mi-am impanzit ochii + nopti nedormite si calcule ca un nebun in privinta unui transplant.

Multumesc pentru raspuns si bafta in continuare in ceea ce faci.

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!