Jump to content

schimbare lonjeron


o_kh3
 Share

Postare recomandată

Salut,

Aveti idee unde as putea si eu sa ma duc sa imi sudeze un lonjeron(as dori ca treaba sa fie facuta cat mai bine si nu de mantuiala) sau daca este mai bine sa il schimb?? si cam la ce pret ma duce toata afacerea?

Multumesc

Modificat de o_kh3
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pai daca esti amabil sa iti completezi datele la profil, respectiv orasul, probabil ca ti-am putea si raspunde...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Poti inlocuii, sau se poate suda, in functie de mana tinichigiului, si de gravitatea lucrarii .

In mare amandoua se pot face de exemplu la service Baneasa, sau daca iti este peste mana, poti intreba chiar aici pe site, unde......... stiu ca sunt ceva baieti pe aici, tinichigii !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

mai am eu o caroserie daca iti trebuie lonjeron

0723582773 stefan

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

multumesc... astept recomandarea voastra spre un tinichigiu bun care sa se tina de treaba ca vreau sa iasa cat mai bine posibil.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 years later...

Salut am si eu o problema similara numai ca nu pot sa ma deplasez cu masina asi Dori sa stiu daca il schimb sau il indrept vor Mai Cade piesele la linie

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!