Jump to content

My little 1.4


SosoASD

Postare recomandată

Sunt investitii minore. Plus ca este in plan o schimbare cat de curand ne permite bugetul:) poate ceva mai nou, poate nu vag...we shall see....

Link către comentariu

Pentru ca BMW-urile sunt multe, puternice, ieftine si arata bine coborate...? Superbe jantele, oricum!

Link către comentariu

Tocmai asta ma deranjeaza... SUNT MULTE:)) bine, nu ca Golfuri n-ar fi multe dar imaginea asociata posesorului de BMW nu ma incanta deloc:)) asa ca prefer sa am ceva mai exclusiv, tocmai din cauza asta am preferat sa bag bani in Golf.:) dupa cum spunea Calin.: "cand si-o lua Soso BMW se intoarce lumea pe dos:))"

Link către comentariu

Tot mai multi posesori de VW ii vad sarind parleazul la BMW asa ca m-am cam obisnuit cu ideea. :)

Sa faci publica vanzarea jantelor, daca o sa fie cazul. La primavara o sa caut niste jante si, desi nu prea vreau 18, unele modele merita. Cine stie?

Link către comentariu

Daca e sa sar parleazul il sar in Asia. Daca e sa raman in casa, raman tot la VAG, nu altceva german, cel putin nu acum.

Link către comentariu
  • 1 month later...

Cip, acolo stau, Nu sunt la politehnica, am terminat cu viata academica momentan:)), sunt tanar jurist!
In alta ordine de idei, interiorul meu a trecut printr-o curatare drastica acum de sarbatori, Banchetele spate au fost date jos si spalate cu un aspirator cu injectie-extractie (3 ani de jeg au iesit din ele...OMFG :tuktuk: ) mai am scaunele fata de facut dar trebuie sa le dau jos, asta insemnand sa stau fara masina sau sa fac rost de un scaun sa pot merge cu ea.

Link către comentariu
  • 1 month later...

Salutare. Am o semnalizare lipsa fizic:)) ma chinui sa gasesc cacatul ala de soclu de un an de zile dar imi trebuie cel oem pana in 2007. E gri cu portocaliu....

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

A venit primavara, intr-un final fericit!! Sus cu poza asta, cu multumiri @SCUMFREAK @SKMVisual!

In alta ordine de idei, a venit buza fata de editie30, am reglat suspensia si acum trebuie sa schimb cauciucurile pe fata pt ca 1. sunt prea late pentru ce vreau eu si 2.. cred ca am mai multa aderenta in adidasi:))) post-29914-0-25140700-1395141396_thumb.j

Link către comentariu

tinand cont ca jantele aveau cauciucuri 235/40cand le-ai luat de la mine ( sau calin) cred ca ar merge un 215 sa fie stretched daca nu 225 sa fie la fata.

 

Plus ca poti sa mai faci o schema...pui 225 fara protectie de janta si o sa arate foarte bine ( vezi rotile mele acum).  :icon_thumleft:

Modificat de cristi511
Link către comentariu

Cristi, mersi de info, sa vad ce gasesc, fondurile sunt oarecum limitate RAU! :)))) Momentan ne pregatim pentru eurocarmeeting.

Modificat de SosoASD
Link către comentariu

Cand mai mergi acasa, la Clucereasa ( Mioveni) e un depozit de anvelope ( pe dreapta). Poti sa faci un popas acolo pt ca eu am gasit cauciucuri ft bune pe bani ft buni.

Link către comentariu

Pfff...greu de spus. Am fost sambata trecuta la intalnire. 

 

Ia vezi, stii de vreun set de roti pe 18 care sunt la vanzare?

Link către comentariu
  • 4 months later...

Am fost cam zgarcit cu aparitiile pe aici! Masina a ramas cum o stiti voi, Am schimbat cauciucurile pe fata cu unele 225/40/18, pe cel de pe stanga l-am spart (NU STIU CUM) am pus altul, tot 225/40/18. Acum cateva zile am fost la un pas sa vand jantele pentru ceva foaarte JDM (Japan Racing) nu s-au aliniat planetele si nu le-am mai dat. In rest.... benzina, revizii si km.... Am trecut inapoi pe niste faruri cu halogen si asa va ramane pana gasim fonduri pt xenon OEM. Nu mai vreau tiganii. Sper ca spre primavara masina sa primeasca niste aere:)) m-am cam plictisit de static si vad cum air-ride imbina lookul superb de low cu utilitatea ridicarii masinii in momentele de nevoie. S-a deschis pusculita pentru aceasta investitie, asteapta sa se umple. Saptamana viitoare sau peste 2 saptamani o sa schimb finala cu una de A3, diametru interior 63mm pentru mai mult pedestrian awareness!  Sa auzim de bine, frati de suferinta!

Link către comentariu
  • 1 month later...

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!