Jump to content

My little 1.4


SosoASD

Postare recomandată

Frumoasa masina !  :D  o vad din cand in cand parcata pe Str. Baia de Aries, probabil acolo stai :D

Link către comentariu
  • 3 weeks later...

Multumesc frumos. Acolo stau:) saptamana asta sper sa intre la vopsit sa scap de problema barii spate si a aripii dreapta spate:) There are probleme around there:) sper sa apuc sa reglez si suspensia pe spate, astfel ajungand la setupul final pentru suspensie. In rest toate bune si frumoase momentan:)

Link către comentariu

Asta e tot ce am momentan. Big ShoutOut to SKM VISUAL ( Cautati pe FB, este fratele nostru de suferinta, Scumfreak) Masina nu este inca gata insa asa va arata la final. Chiar daca va intra la full repaint, tot alba va fii!

post-29914-0-62139100-1364897530_thumb.j

Link către comentariu

Chiar asa si arata. Poza e reala, dar editata.

:icon_thumleft: pt Scumfreak si pe aceasta cale

 

@Soso: Nu incerci un alb perlat?

Poate trec pe la spontana din seara asta sa o vad live.

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

Nu este facut foarte mult editing, doar light painting si a fost usor coborat spatele pentru ca la momentul fotografierii nu era reglata suspensia deloc, bine, nu ca acum ar fi:)) dar este oarecum spre final setup. Timpul nu-mi permite sa ma ocup de ea fix cum as vrea plus ca vremea nu prea a tinut cu noi:( mai veche poza. Multumiri din nou SKMVisual!!!

@EGO, bine ca nu ai mai iesit aseara ca oricum n-am scos masina si maine cred ca intra la vopsit pentru niste problemute:)

post-29914-0-93983800-1364974822_thumb.j

Modificat de SosoASD
Link către comentariu
  • 3 weeks later...

Rog un moderator sa schimbe titlul topicului in "My Golf MKV" Multumesc. In alta ordine de idei am nevoie de un soclu de semnal de far aftermarket. Nu am semnalizare pe dreapta si turbez, arata aiurea rau plus ca am si eroarea de bec ars in bord. Daca ma poate ajuta cineva, platesc pentru el. O sa revin cu o poza sa vedeti de ce am nevoie.

Link către comentariu
  • 2 months later...

Incepand de astazi, jantele mele BBS impreuna cu cauciucurile sunt la vanzare. Au topic in aria de vanzari jante si amvelope. 

Link către comentariu

Frumoasa masinuta, sa o stapanesti sanatos si multi km fara probleme.

Link către comentariu

@maxyone. Multumesc.

@cogdao. Vin altele. Am nevoie de bani.

Link către comentariu
  • 3 months later...

Nu am mai dat jantele, masina a ramas la fel doar, acum 2 saptamani am scos intermediara pentru putina galagie:). Sunt multumit de setupul actual. la sfarsitul lui octombrie trecem la setupul de "grupa N" cum imi place sa-l numesc. O sa ridic suspensia la maxim, sper sa vina cauciucuri cu pregatire pentru tinte desi stiu ca sunt zgomotoase pe asfalt dar se anunta o iarna grea:) la care mai adaugam presuri de macadam si scut metalic. sa vedem ce iese:))

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Jantele au zburat saptamana trecuta. Avem ceva nou si pe 18:) care zic eu arata bine! Daca stie cineva ce presupune trecerea in Cartea de identitate/ Talon a noilor roti, va rog sa-mi spuneti si mie. O sa revin cu poze soon:)

Link către comentariu

Banuiesc ca trebuie mers la politie si declarate sau la RAR? Nu stiu sigur... Eu nici culoarea n-am mai schimbat-o in talon. :)))) Dar ma interesez si daca aflu ceva concret, te sun. :D

Link către comentariu

nope. masina se misca ok fiind jante OEM, bine... de S3 dar oem. E in mintile ei si se misca foarte ok, plus ca nu prea o alerg cine stie ce.

Link către comentariu

Va mai las sa fierbeti umpic deoarece nu am apucat sa spal masina din cauza programului de munca:) Zilele astea sper sa apuc ceva

Link către comentariu
  • 4 weeks later...

Cred ca ar fi cazul sa pun si aici pozele facute de scumfreak pt Z-performance.com, asadar:

http://www.flickr.com/photos/skmvisual/10675239395/sizes/l/in/photostream/

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1452014_437729576332464_161422502_n.jpg

Asta e tot ce am pana acum, poze cu jantele mele o sa vina soon deoarece saptamana viitoare trecem la setupul de wintereala...:((:((

Link către comentariu

Arata intr-un mare fel Z-urile!

Rotor sunt de la Calin?

Cred ca i-ar sta bine cu o folie inchisa, contrastul alb negru e de efect.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link către comentariu

Momentan nu renunt la Rotorz pentru Z-performance desi ZPone arata intr-un mare fel pe masina mea doar ca`s 19 si ating ca toti dracii "aia rai". O sa facem un fitment grav la primavara cu Rotor cu camber si cu toate cele de trebuinta:) Sper ca tot in primavara sa zboare si botul cu totul, fiind inlocuit de faruri OEM sau hella xenon look si bara US-spec de gti.

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!