Jump to content

My little 1.4


SosoASD

Postare recomandată

Planul meu pe anul 2012 e sa trec la the fuel of hell, nu-mi place dar avantajele acestuia sunt in asentimentul nevoilor mele!

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Vreau sa va urez tuturor un 2012 plin de realizari si bucurii, tot ce va puteti dori de la viata si de la iubitele noastre metalice! Toate cele bune in noul an!! Soso ASD!! P.S. Multumesc celor care au fost langa mine in 2011, membrii ai acestui forum, avand in vedere ca Golful meu a "patit" multe anul acesta, fie bune, fie rele! Sa avem cu totii un 2012 de 2012 ori mai bun!

Link către comentariu
  • 1 month later...

Bara de R32 este la vanzare. Are topic aferent in aria de vanzari. In alta ordine de idei, zilele astea trebuie sa soseasca niste surprize. Asteptam....

Link către comentariu
  • 1 month later...

NewsFlash. Noul an a venit cu bara fata de GTI. In curand masina va intra la vopsire integrala, sper si suspensie in curand. In alta ordine de idei, la sfarsitul lunii merg la Raliul Brasovului Tess in calitate de oficial. Daca doreste cineva reclama, contactati-ma. Sa auzim de bine, fellow vwforumers.

Link către comentariu
  • 1 month later...

Hristos a inviat! N-am mai scris de mult pe aici. My little one a primit jantele inapoi, freshly painted, un gri lucios mai deschis decat inainte+ capacele BBS OEM. Bara de GTI a fost vopsita cu "le wild spray-paint". Este o solutie de moment pe care am adoptato pentru ca trebuia sa plec la un drum mai lung si nu voiam probleme cu autoritatileA:). In curand sper sa intre la vopsire integrala. Suspensia mai asteapta din cauza lipsei de fonduri. O sa revin cu poze in curand. Have an awesome day, people.

Link către comentariu

Pune niste poze cu bara cand e pe masina, sunt curios cum arata in combinatie cu farurile ..

Adevarat a inviat !

Link către comentariu

Adevarat a inviat!!

Daca stiam trageam si cateva poze la jante.Dar mai bine cand o fi vremea asta mai buna si masina curatica :)

post-27661-0-47526000-1334775586_thumb.j

Modificat de Adrian_S
Link către comentariu

Cand n-o mai ploua cu materii fecale, o spal, pana atunci, spal doar geamurile:))

Link către comentariu

Frumos au iesit jantele man am vazut poza pe fb si mi-a placut mult culoarea, ceva de genu as vrea si eu pt astea ale mele! Te astept pe la service sa-ti arat o jucarie noua hehehehe! :D

Link către comentariu

Man, saptamana asta nu cred ca am cand sa ajung, ne vedem pe luni seara poate. Abia astept sa vad.... e jucaria ta?

Link către comentariu

Da-mi un hint:p saptamana viitoare va primi buza fata si sper eu, bandourile si grilele.

Link către comentariu

Azi nu te-am mai iertat :icon_cheesygrin:

post-27661-0-92975900-1334930990_thumb.j

post-27661-0-45278400-1334931006_thumb.j

post-27661-0-88663400-1334931118_thumb.j

post-27661-0-44868200-1334931130_thumb.j

post-27661-0-03248500-1334931145_thumb.j

post-27661-0-74343300-1334931193_thumb.j

post-27661-0-33465000-1334931201_thumb.j

post-27661-0-68794100-1334931267_thumb.j

Modificat de Adrian_S
Link către comentariu

Bo$$ :)) mai spala si tu saraca masina ca plange de cat de murdara e :P

Link către comentariu

Auzi Bo(dolar,Dolar) Cand n-o mai ploua cu hm..ma intelegi....o sa o spal, Astept ceva de la tine saptamana asta:P

@Adi. Tu esti platforma mea foto. Multumesc din suflet! Acum vad cat de vraiste sunt aripile spate....amandoua...crap...needs paint!!!

Link către comentariu
  • 3 weeks later...

Salut. Stii ca prin Pitesti circula un g5 alb cu AG-09-ASD la numar? Coincidenta sau family?

Link către comentariu

Foarte coincidenta:)) doar AG-16-ASD e family, atat! Sa-i faci o poza cand o mai vezi, sunt curios cum arata?

Link către comentariu

Sau s-ar putea sa fie ASG :)) Sunt in dubii acum. Cand il mai prind pe strada ii fac si o poza.

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Faina masina + modificari de bun gust... Nota 10+

Ti-am dat un :emthup: acum doua sapt cred, tarziu in noapte la intersectia 13 sept cu Progresului :)

Bafta !

Link către comentariu

Imi aduc aminte, ai nr de DB, nu? Multumesc frumos pt apreciere. Inca nu e gata, se lucreaza la ea. Te asteapta seara la intalniri, Ma bucur ca ne vedem si aici! In alta ordine de idei astept piese de la doua persoane. Bandourile s-ar putea sa le ridic chiar astazi. O seara placuta fratilor!

Link către comentariu
  • 1 month later...

Exista bandouri de ceva timp. Momentan sunt in sesiune si astept sa scap ca sa ma pot ocupa de ea. Sper din tot sufletul sa apuc sa-mi iau macar arcuri daca nu suspensie. We shall see....

Link către comentariu

Good luck man! Si eu sunt in aceeasi situatie,de-abia astept sa treaca sesiunea asta :D

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!