Jump to content

My little 1.4


SosoASD

Postare recomandată

Daca doreste cineva dintre membrii acestui forum reclama la evenimentul Muscel Racing Contest,prima etapa a campionatlului de viteza in coasta, desfasurat in data de 29-01 Mai la Campulung Muscel, masina mea va sta parcata in regruparea probei. Anunta-ti-ma pe PM, orice sticker, orice dimensiune.

Link către comentariu

Super masinuta(imi place culoarea alb la nebunie pe masina,dar cred ca se intretine greu in Romania :( )Spor in continuare la tuning :Driver: bani sa ai:P

Link către comentariu

Multumesc. Intradevar, e greu sa o tii curata dar, spre deosebire de negru, e chiar ok! Sa auzim de bine.

Link către comentariu
  • 1 month later...

Updates sunt in sufragerie, asteapta timp sa ma ocup de ele! Vor veni dupa sesiune! Am multe chestii de pus pe ea!

Link către comentariu
  • 3 weeks later...

The Retrofit Source Bixenon custom headlights!! Stay tuned, more to come!! o sa revin cu mai multe poze in curand!

post-29914-0-59370900-1309247956_thumb.j

post-29914-0-46343600-1309247972_thumb.j

post-29914-0-90505600-1309248529_thumb.j

Modificat de SosoASD
Link către comentariu

Very, very nice dude! Ma batea si pe mine gandul sa-i pun lupe in farul original, dar de cand am blue visionurile alea nu ma mai grabesc atat. Tot astept sa gasesc in dezmembrari niste faruri OEM ca sa nu ma mai chinui sa le modific pe astea. Oricum au iesit criminale farurile tale. Ti-ar mai trebui niste pleoape sau un bad boy finut. Keep up the good work man si mai pune poze! :D

Link către comentariu
  • 4 weeks later...

new updates. Multumesc McChip-DKR si LaService pentru new stuff. In sfarsit gaura din bara nu mai e gaura!!!

img0242mq.jpg

Link către comentariu
  • 3 weeks later...

Ceva poze din tura prin tara. Ruta a fost Campulung-Pitesti-Valcea-Ranca-Saliste, Sibiu-Sambata de sus-Trasfagarasan-Campulung. 850km cu tot cu fataiala de rigoare. Am consumat un plin si aproape inca un sfert de rezervor. Consumul a fost undeva la 6.5-6.8 cu bagaje si 3 persoane, iar conditia drumurilor a variat de la macadam la asfaltul de pe Transalpina.

img0270ag.jpg

img0275ls.jpg

img0283e.jpg

img0358js.jpg

img0373c.jpg

img0378x.jpg

img0380lx.jpg

img0430on.jpgimg0431op.jpgimg0500pw.jpgimg0505zh.jpgimg0513yr.jpg

Buza de la bara fata este under construction, sper ca azi sa reusesc sa o pun!

Link către comentariu

ai o masina foarte frumoasa!

felicitari pentru implicare si rezultate!

Link către comentariu

Multumesc frumos. Tin foarte mult la ea si chiar ma implic in ce fac. Fondurile ma trag inapoi! Sa auzim de bine.

Link către comentariu

de toate, dinozauri, pepeni, struguri, pirati, politisti?!!?!!?!?! masini de curse.. copii cu mame in brate....etc:))

Link către comentariu

check out Golfmkv.com ;);)

A intrat fenomenul StickerBomb si in lumea Europenelor mai nou. Nu de mult intradevar si nu multi apreciaza, dar mie mi-a placut cum arata

Link către comentariu
  • 3 weeks later...

Sper ca maxim intr-o luna sa ma apuc de proiectul custom front bumper. O sa fie ceva OEM-ish, care din cate stiu eu nu s-a mai facut pana acum. Daca vreunul dintre voi are cunostiinta de asa ceva, chiar va rog sa-mi aratati. Este vorba de o bara de Golf 5 Plus, modded to fit. Practic o sa incerc sa pastrez prinderea si buza de pe bara asta si sa iau doar partea cu grilele de pe cea de plus. Sper sa-mi iasa, daca imi iese sper eu sa fie ceva unic.

Link către comentariu

Masina arata deja special smile.gif. Moda cu stickere este in floare in SUA si unele chiar sunt reusite (am inceput incet incet sa imi umplu luneta de d'astealaugh.gif). Proiectul mi se pare ambitios mai ales ca Plusul are cu totul alta caroserie si buza este diferita. Imbinarea de la grila pare mai usor de realizat smile.gif, oricum pentru ceva cu adevarat diferit trebuie muncit mult. Chiar sunt curios cum va arata. Multa baftaicon_thumright.gifvw-golf-plus-1.jpg

Link către comentariu

Mersi pentru aprecieri. O sa ramana bandourile mele, imbinarea o sa fie de undeva de la jumatatea numarului in jos. O sa am mult de munca, mai ales ca vreau sa o fac singur. Sa speram ca imi va iesi. Momentan trebuie sa fac rost de inca o bara de golf normala, nu vreau sa o canibalizez pe a mea:) Sa auzim de bine.

Link către comentariu

Te rog spune-mi si mie de unde ai procurat stickerele ca eu caut de ceva vreme si nimic...da-mi un pm cu site-ul sau id-ul..mersi anticipat. P.S. mie imi place fenomenul si pe europene :)

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!