Jump to content

My little 1.4


SosoASD

Postare recomandată

Poate ma supar si-mi caut rotor pe 19 concave ca sa moara fanii de tot!!! Nu vreau Chicago, Cogdao:) Sarumana, altceva vreau de la tine destul de repede, stii tu:)

Link către comentariu

Soso;

 

link

 

...din pacate nu au bloc cu functie auto(pt mine) asa ca eu mai astept cu comanda. fucks....eram pus pe treaba :lol:

Modificat de cristi511
Link către comentariu

Sarumana. O sa mi le iau prin ianuarie, sau de craciun. sa vedem cum stau cu banii. Repede acum o sa vina antena sharkfin de la Cogdao.

Link către comentariu

Ma tu o faci bmw!!! 

 

..ai vazut ca prietenii tai au sarit parleazu' in tabara premium si usor usor pregatesti si tu saltul? :sly:

Link către comentariu

Nope. Not going to happen. Daca sar parleazul la premium o sa fie Audi nu bamweu! Si golful va ramane in familie, no question bout it! Chiar daca va sta intr-un garaj si va iesi odata pe saptamana, nu-l vand, nu are rost.

Link către comentariu

Ioana, not going to happen!!!!! Nu parasesc forumul asta pentru nimic in lume:) Poate sunt eu orbit sau fanboy dar nu vreau BMW:) Ma mai uit asa dupa ele, imi place ce vad dar nu vreau:)

Link către comentariu

He he, am observat un oarecare model in comunitatea vwforum: "nasterea" si "cresterea" se fac cu Vag iar maturitatea se "incununeaza" cu Bmw. :))

Link către comentariu

tot offtopic.

stiu din pacate cateva cazuri care au "crescut" cu VAG-uri si apoi au luat bemveu si in relativ scurt timp au regretat alegerea. Nu pentru cum merg.

Sper sa nu fie cazul

 

dupa VW-ul asta probabil ca va fi un Audi daca vreau sa trec la clasa superioara. Apoi "the best or nothing" ;)

Modificat de mad_kat
Link către comentariu

...acum si-n pururea si-n vecii vecilor, AAAAAMIIIIIINNNNNN!!!!!! :))

 

Bah, lasa prostiile si cumpara-ti un motor de om serios1 Ti-ma mai zis eu, decat sa consumi 12% in bucuresti degeaba, mai bine 15% dar cu "lautari". Ce naiba, doar esti platitor de taxe si impozite acum, cu prestanta si pozitie! :blah_:

Link către comentariu

O sa ajungem si la haubau si poc si wututu, la momentul oportun si potrivit. Momentan stam pe coada:) Mare platitor de taxe cu prestanta si pozitie sunt si eu... not:))

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Cum anul acesta se apropie de final, mai am 2 dorinte pe care sper sa le rezolv pana de revelion, anume sa-mi iau o unitate care sa suporte SD-card (ma gandeam la RCN 210 cea de polo 6R care are USB, AUX, SD si Bluştuţ) :vinemosul:  Nu neaparat RCD 510 dar ceva sa aiba SD card :)) . A doua chestie ar fi mirror puddle lights si footwell lights. Sa vedem cum reusesc sa le fac pe amandoua pana la Revelion. Apoi ma voi opri o perioada buna, poate reusesc sa adun banii pentru PSST PSST  :banghead:  :tuktuk:  . Sa auzim de bine, fratii mei:)

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!