Jump to content

Suport pahare golf 3


Florin99
 Share

Postare recomandată

  • Replies 253
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • paul_ral

    42

  • ovidiu89

    21

  • bzsa

    16

  • Hubacska

    14

Top Posters In This Topic

Posted Images

Azi am fost pe la Mc' Drive si am luat 2 sucuri. Ce bun era un suport :)) Mergeeeee...da-i drumu' la treaba!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

exista in buzunarele usilor un gen de suport, merge perfect pt doze

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

O sa va trimit la fiecare cate un cont de transilvania, este bine asa?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ovidiu...ti-am explicat situatia. Voi trimite si eu dar ne intarzie cateva zile.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am primit banii si de la golf-3gt. phun a zis ca in jurul datei de 5, si taz am discutat cu el aseara

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am primit banii si de la taz. Mai este phun, sper sa dam comanda sapt asta, daca nu cred ca amanam ca s-ar putea sa nu ajunga pana de craciun

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Baieti, imi este si rusine de voi dar firma la care lucrez a inceput sa faca figuri cu plata salariatilor. Deja am alte datorii si nu mimi mai pot permite si suportul. Imi pare foarte rau ca ati stat dupa mine dar chiar nu am de unde sa fac rost. Sper ca ma veti intelege.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Stai linistit phun. Nu este nici o problema. Am facut un calcul acuma si ne ajunge 75 de lei. Am observat ca anuntul ce acuma este la pretul asta expira in 2 zile. Nu stiu daca vanzatorul il va repune la acelasi pret redus sau mai scump. Voi ce ziceti? Dam comanda, sau va returnez banii si cumparam fiecare de la adilau cu 90 lei

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu zic ca pentru 5 lei in plus nu merita sa dam innapoi. Din punctul meu de vedere e ok , acum sa vedem ce zic si ceilalti.

Modificat de Golf-3GT
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

e ok si cu 75

doar ca nu stiu cat de repede pot sa ajung la banca.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sincer pentru 15 lei in plus as lua din tara decat sa vina pe la anul.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Asa m-am gandit si eu ca daca am ajuns la suma asta, nu prea merita sa asteptam atat. O sa va rog sa imi dati conturile si numele sa returnez banii.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Stati un pic. Sunt si eu interesat. Cat ar veni de om, in cazul asta, si, mai ales, CAND va veni coletul? Sa nu stam pana la craciunul din 2012...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pai ne-am cam intins, si nu stiu sigur daca mai ajung pana in craciun. vine perioada sarbatorilor si o sa fie aglomerat si la posta si tot, si mie cam tare frica sa nu se piarda

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu am experiente destul de nasoale cu colete de afara prin Posta Romana. Dar daca stiti voi vreo alternativa... Poate mai ok... Personal, nu ma sperie nici pretul din reprezentanta (daca este cel specificat de un coleg anterior), desi ultimele preturi pe care mi le-au dat pentru repere m-au facut sa rad si sa le iau din alte magazine. Nu stiu, cum ziceti voi, colegi. Eu ma bag daca il avem pana in Craciun.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

O sa isi cumpere fiecare daca doreste din tara, am intrebat la adilau pe forum si este 90 lei. Cu taz am rezolvat cu banii. astept mesaj de la darius si tavi cu contul sa le returnez banii

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Aha. Deci ca orice treaba romaneasca, ne-am organizat mai mult de-o gramada. Nu e bai. Asta e. Poate data viitoare.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 months later...

M-ar interesa si pe mine un suport de pahare pliabil. In general au fost puse pe passaturile "intermediare". Vine montat pe marginea consolei in partea dreapta. Poate cineva sa aduca asa ceva? Sau poate aveti de vanzare careva. :)

240542465-337812-700_700.jpg240542478-337812-700_700.jpg

Modificat de Rishpi
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 9 months later...

@yselstret: a trecut Craciunul, trebuia sa-i scrii Mosului inainte...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 weeks later...

Buna ziua,

Ati mai rezolvat ceva cu aceste suporturi ?

Mai e de actualitate ?

post-32479-0-24779100-1359543585_thumb.j

Modificat de Artelian
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!