Jump to content

protest taxa auto


79gti
 Share

Postare recomandată

toata lumea e nemultumita dar nimeni nu face nimic,am vazut la tv ca cei din brasov au iesit in stada sa prostesteze ca suntem furati cu nesimtire,totusi nu au fost prea multi,am cautat pe net si am vaz ca pe 13 dec va veni multa lume in piata victoriei,eu ma voi duce si cred ca ar putea sa vina multi de aici ,cei care sunt din buc,postati cei care pot sa vina sa ne intalnim sa mergem toti,legile astea ii avantajeaza tot pe cei cu bani si dezavantajeaza oamenii care muncesc cinstit

http://dgabriel.wordpress.com/2008/12/05/p...-lui-tariceanu/

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Desi sunt direct dezavantajat de modificarea taxei, tind sa cred ca nu se va rezolva nimic prin aces protest. De exemplu, crezi ca cu mitingul de la Brasov s-a rezolvat ceva ? Eu zic ca nu...

Decizia finala o sa apartina tot unui om cu influenta in Romania, care nu va fi influentat de un grup de 100-200 de persoane nemultumite prezente la miting, sustinute din fata televizoarelor de alte cateva zeci de mii de persoane probabil. Salutare..

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!