Jump to content

Roti golf 3


hunior
 Share

Postare recomandată

Am luat masina din Germania cu tot cui 4 roti pe 14 cu anvelope de iarna de 175/65 r14, azi m-am dus la vulcanizare sa le pun in locul celor de aliaj ,dar rotile din pacate nu se potrivesc, mai precis au prindere de 4x100, dar gaura centrala e mai mica si nu intra....

Acuma intrebarea mea este care e diametrul gaurelor pe jantele voastre ca sa pot sa le schimb jantele actuale cu unele care se potrivesc?

este cineva cu care as putea schimba jantele(sunt perfecte fara lovituri si fara zgarieturi)?

Sau exista alta solutie pentru rezolvarea problemei?sunt in criza de timp, pana duminica trebuie sa rezolv problema.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mai e un topic aici

Referitor la problema ta, pune o poza sau da mai multe date ca sa inteleaga lumea.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Gaura centrala 57mm, daca e mai mare ai nevoie de inele de centrare.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!