Jump to content

VW Polo GTI 9n3


monkishor

Postare recomandată

am vazut masina in seara asta live, arata senzational. Bravo!

Link către comentariu
  • Replies 204
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • monkishor

    69

  • RoSonic

    17

  • vlad_pvs

    16

  • p.i.g

    8

Top Posters In This Topic

Posted Images

mersi mult pt aprecieri baieti...

astept suspensia si pragurile si cu asta cam gata la exterior... sper:D

Link către comentariu
Adrian@revo

Excelent, congrats Monk !

Uite o poza cu verisorul tau :)

post-8096-1273152193_thumb.jpg

Link către comentariu

mersi adrian. astept ca verisorul meu sa vorbeasca cu nadir sa trimita suspensia la studiat :)

Link către comentariu

Varu' eu astept doar sa-mi ziceti ce si cum, si am trimis-o :)

Link către comentariu

deci totu depinde de nadir :P

Link către comentariu

Frumoasa masina chiar si cu vechea bara. Felicitari! :)

post-53362-1273332634_thumb.jpg

Link către comentariu

haha ! misto poza. nu am vazut cand a fost facuta :D

Link către comentariu
  • 5 months later...

m-am gandit si eu la luminile alea, ar da bine in laterale acolo deasupra grilelor, insa nu stiu de unde pot sa le iau si daca se pot face custom fit, ca n-as vrea sa stric bara.

cat despre suspensie va fi schimbata. vineri ar trebui sa imi vina vmaxx reglabila. dar nu mai cred nimic pana nu vad pt ca data trecuta am asteptat 7 luni :))

@RoSonic, intradevar jantele sunt schimbate, dar astea is cu cauciucurile de iarna

Link către comentariu

Ce cod are cea pe care ai comandat-o ? 60VS12 ? Ca eu am gasit undeva la ~ 370 de euro cu transport inclus.

Link către comentariu
cred ca in bara ta s-ar potrivi perfect luminile de zi de scirocco r :icon_thumright:

Scuze de offtopic, ai cumva un link unde se gasesc sau niste poze? :P

Link către comentariu
  • 4 weeks later...

baieti am si eu nevoie de ajutorul vostru.

particip cu masinuta la un concurs si am nevoie de niste voturi:

trebuie doar sa urmati urmatorii doi pasi:

1. sa dati like la profilul asta http://www.facebook.com/pages/ComfortAuto/214224815662

2. sa dati like la poza cu masinuta mea: http://www.facebook.com/photo.php?fbid=454879578147&set=o.214224815662&pid=5612929&id=727618147

asta daca va place, bineinteles :D

sunt momentan pe locul 2; am fost pe 1 insa mi-a luat-o inainte cu 40 de voturi cineva...

multumesc anticipat ! :D

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

some toys...

sper ca pana la finalul anului sa trec macar din punct de vedere al softului pe stage 2, desi downpipeul de 63 zace in garaj, iar regulatorul de presiune la benzina in torpedou de mai bine de 2 luni...

momentan vreau sa apuc sa montez suspensia pana la prima zapada, sa o ridic cat de sus pot, ca sa ma bucur de ea iarna asta :)

post-25318-0-09715400-1291428352_thumb.j

Link către comentariu
  • 1 month later...

in primul rand la multi ani si toate cele...

nu am mai intrat de mult pt ca nu am mai avut timp de forum. intre timp masina a primit suspensia, pe care am si testat-o pana in austria si inapoi si pot spune ca se comporta foarte foarte bine in comparatie cu cea stock cu arcuri. amortizeaza mult mai bine si se tine mult mai bine pe curbe decat cealalta.

spre rusinea mea nu am reusit inca sa pun softul de stage 2 pentru ca nu m-am coordonat cu tehnicienii de inalta performanta de la revo deloc cu programul :)) sper in viitoru apropiat sa rezolv si problema asta.

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!