Jump to content

VW Polo GTI 9n3


monkishor

Postare recomandată

Ar fi frumos sa-i vopsesti si jantele negru mat, ca si la Golf ed30 ;)

ed 30 are negru lucios, nicidecum mat ! LUCE' bine :D

sfatul meu: mergi pe negru lucios, da bine pe masina !

Link către comentariu
  • Replies 204
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • monkishor

    69

  • RoSonic

    17

  • vlad_pvs

    16

  • p.i.g

    8

Top Posters In This Topic

Posted Images

Misto plafonu :)

Si avand in vedere ca l-ai facut negru lucios, la tine cred ca s-ar potrivi acele "glossy pillars" pe care si le tot pun englezoii de pe ukpolo :D

bsaeule-glanz.jpg

Modificat de RoSonic
Link către comentariu

mersi mult baieti pt aprecieri.

@lile ... m-am gandit si la asta insa e ft complicat cu folie si nu vreau sa fac asta cu vopsea pt ca daca ma plictisesc de ele e dificil.

@zyx stiu de potenta motorului. de asta l-am ales in favoarea la clio rs. saptamana trecuta te-am vazut la universitate cand dadeai rondul. eu eram la 2 masini in spate si am avansat pe rosu ca sa iti vad masina si am ramas fara permis :)) nu stiu unde dracu stateau baietii in uniforma ca sa mor daca i-am vazut si m-am uitat dupa ei de cateva ori.

@ rosonic interesant ce imi arati. e tot folie sau cum e facut ? o sa ma uit pe forum la englezi sa vad ce si cum. daca ai un link direct mi-ar fi de folos.

Modificat de monkishor
Link către comentariu

fitza maxima :)) felicitari, arata minunat...

legat de acele "glossy pillars" am si eu pe a mea

Modificat de Michael_9N
Link către comentariu

arata ft ft bine. dar cred ca la vw nu au asa ceva :( o sa ma interesez zilele viitoare. sper sa am timp.

michael tu de unde le-ai luat ?

Link către comentariu

LoL!!! Voiai sa vezi versiunea neagra a micului dracusor?! Cand vrei, dau un suc pentru ce s-a intamplat :(

Modificat de Zyx
Link către comentariu

frumos POLO alb... :offtopic:

OT: ZYXule...a ta e ispita..si eu vineri cand vorbeam cu tine la telefon dupa ce te-am vazut m-a remarcat un politist, dar am scapat doar cu un semn de avertizare de la el, din deget :(

Link către comentariu

Foarte tare arata cu plafonul negru..........m-ai scos dintr-o dilema :salut: nu stiam cum o sa arata a mea cu plafonu negru :Driver:

Link către comentariu
dar cred ca la vw nu au asa ceva

Sunt codurile din ETKA... deci in mod normal ar trebui sa le poata aduce...

da un mail la Marian.Stroe@porsche.ro sau Dragos.Danciu@porsche.ro si intreaba-i ... in general raspund foarte repede la emailuri...

ps: tare cu ZYX-u :P.... deci nu va mai uitati dupa el... ca va remarca politia :lol:

Modificat de RoSonic
Link către comentariu

Fratilor, oi fi eu negru, dar pana la a fi oaia neagra din oras mai e mult... :biggrin:

Link către comentariu

:) hai zyxule ca nu te considera nimeni asa...masina ta e un dracusor !

Link către comentariu

@zyx-ule esti un fel de ispita.... oricum in seara aia ma jur ca habar nu am de unde au aparut si m-au tras pe dreapta. cert e ca acum timp de o luna o sa stau perpedes.

cat despre sucul ala, cu prima ocazie sa stii ca nu-i zic nu ;)

@michael ... ce sa-i faci. criza economica de acu... au mai taiat si ei pe unde s-a putut :D mai un amortizor, mai un set de ornamente. e criza domne

Link către comentariu

desi masina nu era configurata pt asa ceva, zilele astea am inscris-o la SPL din cadrul 4tuning days. rezultatul a fost mult mai bun decat ma asteptam. 137.7 db, punctaj care mi-a adus locul 3 la Mini 1000 :icon_thumright:

drept rasplata in timp util va primi soft :Driver:

Link către comentariu
nadir@boosted.ro

felicitari cezar... sa inteleg ca masina ta e cam grea :( daca ai reusit sa scoti 137 db :D)

Link către comentariu

@dreadfull ... as veni, dar din pacate incepand de ieri nu mai am carnet :) mi-a expirat dovada. cum trece luna asta cu cea mai mare placere...

@nadir eh, cand se va cere o mai slabim :(

Modificat de monkishor
Link către comentariu
  • 2 weeks later...

monkishor, dacă tot nu ai carnet şi maşina se plictiseşte, dă-o la mine s-o alerg un pic.

Sper că nu te superi! :rolleyes:

Link către comentariu

masina e ca femeia :D

de preferat sa dea in ea numa prietenu/stapanu :( se mai fac si exceptii :(

Link către comentariu

poate facem o intalnire dupa ce primeste masinuta soft :lol: sunt curios sa vad cum merge cu revo ;)

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!