Jump to content

Bora Bora


Circoloco

Postare recomandată

Sper ca are proprietar la fel de grijuliu...

Deshide pt Polo acum ca ai dat Bora.

;)

Sent from my HTC using Tapatalk.

Link către comentariu

Cum s-a dat? Anunţ? Unde? Pret final? Cat te-a ajuns vopsitul? Trebuie sa vopsesc si eu cateceva la ea.

Felicitari pt. masina noua!

Link către comentariu

Si eu sunt curios cat te-a ajuns revopsirea totala.

Link către comentariu

Polo inca nu a venit. Am vb ieri cu consilierul vanzari si ajunge in ultima sapt din mai, maxim prima din iunie.

Masina s-a vandut pe forum unei pers care a apreciat-o si a luat-o din pasiune ( a vandut masina cumparata relativ recent + o diferenta pt a lua bora). Pretul a fost cel al pietei 5000

Link către comentariu
redline1619

pai,sa ma prezint ca noul proprietar al borei :D? in fine,inainte sa ma duc la somn,dupa o lunga calatorie cu trenul spre Constanta,obositoare,am reusit intr-un final sa ma inteleg cu Razvan pentru cumpararea borei.

Ce vreau sa spun,pe scurt...intr-adevar,Razvan chiar a avut grija de masina si asta s-a putut vedea si aici pe forum,poate multi dintre voi stiti masina in realitate,multi nu o stiti,dar masina asta merita orice banut.

Vreau sa ii multumesc lui Razvan ca a avut grija de masina asa cum a putut el mai bine, ca si eu sa ma pot bucura de ea la fel cum s-a bucurat si el :)

dar,mai mult de atat,pe langa ca masina arata si merge foarte bine,tin sa apreciez sinceritatea pe care a avut-o Razvan fata de mine in legatura cu masina :D ,cheers,trebuia sa dau o bere pentru asta,dar...stii tu mai bine :D

iar ca masina sa mai aiba un "viitor" aici pe forum,am sa imi prezint si eu masina "mea".

Link către comentariu

Sa fii sanatos Dan, sa te bucuri de ea si chiar sa o imbunatatesti. ;)

E pe maini bune!

Link către comentariu

Ce se zice? Felicitari ca ai dat-o, felicitari celui care a cumparat-o si felicitari pentru masina noua! :)

Ai si schimbat avatarul... :D

Link către comentariu
Publicat (modificat)

De nerabdare de acum. Merg cu un Renault Kangoo pana vine, asa ca e de inteles oarecum :king:

Edit: Daca se inchide topicul, ar fi frumos sa nu fie si sters. Multumesc

Modificat de Circoloco
Link către comentariu

De ce sa-l stearga ? O groaza de istorie aici pentru cei interesati sau in lipsa de idei pentru masina lor. Eu unul m-am inspirat din acest topic si poate pe viitor o sa mai revin asupra lui.

Felicitari, ai vandut-o foarte repede zic eu :). Bafta cu viitoarea masina si bafta si noului posesor al Borei.

Link către comentariu
Publicat (modificat)

Semn ca si cu vanzarea, masina asta mi-a fost de ajutor. Banii obtinuti pe ea merg, la avansul pt fratele mic.

Iti multumesc! Raman fan MK4 :beer:

post-16307-0-83784700-1336075084_thumb.j

Modificat de Circoloco
Link către comentariu

ma bucur ca am reusit sa contribui si eu cu ceva la aceasta masina care a scris istorie pe forum.

ma bucur ca in sf. treci la GTI.m-am plimbat cu un polo de genu.ce sa zic trage cam bine, insa mi se pare putin instabil la anumite manevre, sau poate am eu impresii

Link către comentariu

Multumesc. Cred ca "istorie" e cam mult :)

OT: La ce manevre nu te-a incantat polo?

Link către comentariu

manevre....ex: ( intrat la noi in oras cu polo intr-o curba 70 km\h foarte stransa si luat de volan brusc a fugit de spate si a trebuit redresat sa se aseze.aceiasi curba, aceiasi viteza luata cu ford focus rs ...parca rs nici nu a clintit.acelasi sofer la volan, aceleasi conditii

Link către comentariu

In general masinile VAG nu sunt extraordinare stock pe parte de stabilitate, sunt subviratoare pentru a oferi siguranta si soferilor total netalentati. Cu modificari minime (suspensie, bari stabilizatoare) si o setare corecta, Polo GTI ajunge usor la nivelul unui Focus RS care este bun, dar nici pe departe la nivelul unui Megane. Iar cu modificari mai serioase pui probleme unui M3 (nu in linie dreapta). ;)

Modificat de GtSport
Link către comentariu

cu megane-ul nou si putin modificat, poate as avea curaj sa scot coltii la un M3 e90, dar cu polo indiferent de modificari si orice stau cuminte clar, nici cu m3 e46, nu stiu daca polo GTI are tainel. oricum sunt comparatii aiurea si nu are sens sa incepem polemici. mie imi place mult polo, prin linie, deoarece arata intr-un mare fel, este foarte sportiva, se manevreaza repede este micuta, pt oras ca si masina sport mi se pare bestiala si pt. autostrazi la fel.sunt curios a1-ul nou S cu cat este mai bun decat acest polo, desi tind sa cred ca nu este

Link către comentariu

Felicitari pentru vanzare, si felicitari noului proprietar !!! Circoloco, de cum iti vine Polo-ul, vreau sa ni-l prezinti live !! :D

Link către comentariu
Publicat (modificat)

Ampatamentul la Polo e diferit de cel al unui Focus, Golf etc...

Criteriile care m-au dus la masina asta nu au fost doar legate de performanta. Masina este indeajus de sportiva pt ce vreau eu si sunt convins ca nu te face de rusine. De modificari nu va avea parte: soft, bare, suspensie... exclus.

Dar sa pastram topicul asta cu discutii legate de Bora iar cu Polo defilam spre sfarsitul lunii :)

qwk ne vedem cu mare drag in Bucuresti, la un Polo Meeting

Modificat de Circoloco
Link către comentariu
De modificari nu va avea parte: soft, bare, suspensie... exclus.

Asa spun toti :lol: :lol:

Scuze de OT.

Link către comentariu
Publicat (modificat)

O sa fiu exceptia :))

Modificat de Circoloco
Link către comentariu

ok.

eu nu am urmarit topicul de mult :(, daca stiam ca dai masina o luam 100% pentru fratele meu ca isi cauta masina, dar si-a luat acum un g4 1.6 FSI

Modificat de roli_wrc
Link către comentariu
Publicat (modificat)

Funny reclama :))

Las si filmuletul acesta in ciuciungheza

Modificat de Circoloco
Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!