Jump to content

Bora Bora


Circoloco

Postare recomandată

Bravo maestre, momentul mult asteptat :D Sa il alergi sanatos un milion de km fara incidente :) si sa ma dai o tura ASAP :))

Link către comentariu

:) o sa razi dar cum vine aia,volan cu control al cutiei de viteze ,sti tu io-s cu astea batrane ,e ca la formula 1:)? Si primul lucru care-l modifici la ea?Poti de fapt ?

Link către comentariu

Deocamdata ne imbatam cu apa rece Calin pt ca inca nu a venit :D O astept sa ajunga sanatoasa acasa prin Mai.

La ce ai facut tu din batrana ta, nu mai sta treaba chiar asa. E o adevarata Milf in ale masinilor, daca ii pot spune asa :)) Controlul cutiei de viteze se refera la padele amplasate pe spatele volanului pentru schimbatul treptelor. Dreapta +, stanga -

Modificari: mai nimic. Un singur lucru nu imi place si anume lipsa footrestului. Adica au pus pedale aluminiu si footrestul e un fel de musama :ceuameni:

Modificat de Circoloco
Link către comentariu

Deci ,daca vrei nu mai mesteci in cutie :),ma gandeam eu ,dar vroiam sa fiu sigur .Am inteles deci ,modificari ,mai nimic.O astept pe topic sa o admir ;)

Mersi de laude :D

Link către comentariu

vad ca instalatia de spalare a farurilor e trecuta in 2 locuri: la faruri si la pachet iarna. :exclaim:

Link către comentariu

Multumesc baieti. 4 usi, ca cea din poza. Dox, cred ca pachetul iarna scaune+stropitori parbriz incalzite include si incalzirea stropitorilor de la faruri.

Link către comentariu

da dar te taxeaza de 2x pe aceasi optiune,

daca iti comanzi faruri cu xenon ele vin automat cu spalator la ele. care costa xxx euro, daca iti pui pachet iarna xxx euro minus instalatia spalator faruri, asa mi se pare normal

Link către comentariu

Eu o vad ca pe o enumerare a accesoriilor incalzite de acest "pachet iarna". Fara pachetul de iarna probabil nu erau incalzite...ma gandesc. Chiar o sa ma interesez

Link către comentariu

Felicitari !

Asteptare usoara iti doresc si bucurii nemarginite de la prima cheie!

Link către comentariu

Asa este, DSG7 vine standard la Gti. Aceasta e configuratia pe langa dotarile standard si asa arata

Foarte, foarte misto jucaria! Asteptare usoara! :)

Link către comentariu

Asteptare usoara, de ce nu ai luat-o pe aia de la Voluntari, vad ca avea aceleasi optiuni ca la tine mai putin scaune incalzite?

Link către comentariu

Dupa configurator, la data comenzii figura doar una la Pbn in care m-am si urcat. Aceea era 21700 si nu negociau. Avea trapa+ airbagurile cortina bifate, dar fara pachetul iarna. Depaseam bugetul in primul rand si in al doilea nu ma incanta sistemul de deschidere al trapei. Adica glisabila in exterior cand se rabateaza complet. Cand te uiti prin ea la stele e ok ca este destul de mare.

Si ca o paranteza. La masina tatului am deschis trapa de max 3 ori pana acum. Nu prea se justificau cei 700

Link către comentariu

Da stiu, da bine cand esti in masina dar de folosit nu o folosesti niciodata sau foarte rar.

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Frumoasa masina, asteptam si prezentarea pentru Polo ;)

Modificat de twilight
Link către comentariu

Bora arata foarte, foarte bine :dry: dar nici cu polo nu mi`e rusine :D ai facut 74 de pagini cu frumusetea de bora, cred ca o sa mai faci inca cateva sute cu polo :) Mult succes in planurile tale

Link către comentariu

Da, nu stiu cat de mult o folosesti, dar si mie imi place cu trapa.... din pacate nu am gasit asa ceva...

Abia astept sa vad noua achizitie.

Link către comentariu

Bora arata foarte, foarte bine :dry: dar nici cu polo nu mi`e rusine :D ai facut 74 de pagini cu frumusetea de bora, cred ca o sa mai faci inca cateva sute cu polo :) Mult succes in planurile tale

polo o sa fie full de optionnale, nu prea o sa aiba ce sa scrie la capitolul modificari

dar pana vine polo pun cateva poze cu interiorul borei, pe care razvan a omis sa ni-l arate

post-67184-0-86850200-1335419717_thumb.j

post-67184-0-15934400-1335419723_thumb.j

post-67184-0-61480600-1335419729_thumb.j

post-67184-0-15520200-1335419734_thumb.j

Link către comentariu

Frumoasa masina, asteptam si prezentarea pentru Polo

Iti multumesc foarte mult. Voi revenii cu Polo cand ajunge

180 :D

180 pur sange :))

Bora arata foarte, foarte bine dar nici cu polo nu mi`e rusine ai facut 74 de pagini cu frumusetea de bora, cred ca o sa mai faci inca cateva sute cu polo Mult succes in planurile tale

Multumesc foarte mult. Tot ce am avut mai bun in ultimii ani, am incercat sa pun in masina asta. In limita timpului si banilor, evident. Nu e avion insa a iesit cam ce se vede. Legat de Polo, treaba o sa stea cu totul altfel. Am incercat sa pun de pe acum tot ce am vrut in ideea sa nu ma mai complic ulterior. Paginile vor fii doar cu poze pt ca investitiile se vor face in alta parte in urmatoarea perioada :)

Da, nu stiu cat de mult o folosesti, dar si mie imi place cu trapa.... din pacate nu am gasit asa ceva...

Abia astept sa vad noua achizitie.

Multumesc florinu`. Asa e cu trapa cu dus si intors. La masina sh e cum e pt. ca practic e inclusa in pret dar cand o bifezi trebuie sa te gandesti daca (in cazul Polo) merita 700E sau nu. O astept si eu din ce in ce mai tare acum. Mare parte din timp a trecut, sper sa fie totul in regula si sa ma bucur de ea urmatorii ani

Bora arata foarte, foarte bine dar nici cu polo nu mi`e rusine ai facut 74 de pagini cu frumusetea de bora, cred ca o sa mai faci inca cateva sute cu polo Mult succes in planurile tale

polo o sa fie full de optionnale, nu prea o sa aiba ce sa scrie la capitolul modificari

dar pana vine polo pun cateva poze cu interiorul borei, pe care razvan a omis sa ni-l arate

Si acum imi aduc aminte cand ai spus sa pun poze cu interiorul. A trebuit sa ajungi tu sa faci pana la urma :). Multumesc foarte mult, poate ne vedem in Ct la un suc sa vad si eu Golful.

Cu Polo am incercat sa beneficiez la maxim de posibilitatea configurarii si sa pun tot ce cred ca o sa imi fie necesar. Cu Bora am luat-o de la zero si n-as mai trece prin asta...timp+bani

Link către comentariu
Publicat (modificat)

Ieri, masina s-a vandut. End of story!

Inainte de vanzare a avut parte de vopsire totala, de la vopsitorie fiind si ultima poza pe care i-am facut-o.

Se poate inchide.

post-16307-0-74876500-1336016713_thumb.j

Modificat de Circoloco
Link către comentariu

:( Regele a murit, traiasca regele! :icon_thumleft:

Link către comentariu
F l o r i n

Bravo !

Inca odata se dovedeste ca, o masina buna se vinde fara probleme.

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!