Jump to content

Bora Bora


Circoloco

Postare recomandată

pff ce bine ii sta in soare.

mai-mai ca vreau sa o vand pe a mea dar cred ca nu mi-ar ajunge banii(diferenta) si timpul sa o iau pe a ta.

Link către comentariu

Bafta la vanzare!

Ai rezolvat ceva cu masina noua? Te-a sunat? Vineri am fost foarte prins si nu am apucat sa ma interesez...

Link către comentariu

Da Andrei, am vb cu domnisoara. Mai reluam discutia zilele astea. Multumesc mult pt amabilitate.

Legat de ce va urma inca nu e nimic concret 100% asa ca nu ma hazardesc sa vorbesc aiurea. Idei si variante sunt, sa vedem care este mai convenabila in primul rand.

Multumesc de aprecieri tuturor :emthup:

Modificat de Circoloco
Link către comentariu

Cu mare placere. Ti-am zis, daca pot sa te ajut mai mult, sa-mi spui!

Link către comentariu

De fiecare data cand intru aici ma astept sa citesc inevitabilul "Masina s-a dat. Se poate inchide.", de fiecare ma bucur ca nu il citesc inca... :)

Link către comentariu

Multumesc DB86CLP

Rave, cred ca mai dureaza. Oricum sta cuminte in garaj si asteapta vizite.

Link către comentariu
  • 2 weeks later...
chinto_boss_ro

foarte frumoasa masina...sper k noul proprietar sa fie un forumist..:D sa o prezinte in continuare

Link către comentariu

Multumesc. Asa se pare ca pana sambata i se va decide viitorul. Daca se concretizeaza, vom vedea

Link către comentariu

am avut placerea, zilele trecute, sa vad live bora bora. e o masina extraordinara si foarte bine intretinuta

viitorul cumparator se poate considera norocos, rar mai prinzi o pomana ca asta

daca dispuneam de toti banii era deja a mea acum

Link către comentariu

Am citit de la cap la coada tot threadul. Sincere felicitari pentru munca si pasiunea investita.

Am in plan o achizitie de "roti" cat de curand. Poate, cine stie... daca mai e valabila :)

O masina pe cinste . Felicitari din nou.

Link către comentariu

Iti multumesc foarte mult. Succes la cautari si sa gasesti ceea ce iti doresti

Link către comentariu

Salut.

Felicitari pentru masina ta, e una dintre cele mai frumoase Bora cu siguranta. Spor la vanzare, si multi km fata incidente cu noua achizitie ( cand o sa fie ).

Spune-mi te rog toba sau tipsul de unde ai achizitionat si la ce pret? Am si eu o bora si asta caut sa imi pun dar nu gasesc.

Multumesc.

Link către comentariu

Este finala OEM cu 2 iesiri pe care s-au sudat tipsurile. Tipsurile sunt din inox si achizitionate de la reprezentantul Borla-Constanta. Tot acolo le-am si montat. Aprox 300lei a fost toata treaba la momentul respectiv din care 150-180lei doar tipsurile.

Multumesc de aprecieri, asemnea si tie

Modificat de Circoloco
Link către comentariu

Norocos viitorul proprietar. Tot nu-mi vine sa cred ca puteam lua masina asta, la banii astia si am luat alta (Bora), doar din cauza ca am cautat masini aproape de unde stau eu :(.

Spor la vanzare.

Link către comentariu

Neneaaaaaa neneaaaa!!!!!! :blah_: Ma scuzati ca sar asa dar am avut o reactie de ,,Whaaaaaaaaat :Computer: " cand am vazut un ,,mic" update la semnatura :) Nu ne dai si noua mai multe detalii?

Modificat de Adrian_S
Link către comentariu

Daca nu am "obectu`" in fata ... :D

Ma gandeam sa ii fac topic asa cum se cuvine cand va ajunge. :hainoroc:

E cea care o sa inlocuiasca topicul acesta: Polo 6R Gti

Modificat de Circoloco
Link către comentariu

Bravaa!!Welcome to the Polo Club :icon_cheesygrin: Ma inscriu de acum pe lista sa ma dai si pe mine o tura,daca vrei :))))

Dar poti sa ne dai date despre don'soara,ce coloare e,cand apare,etc.

Sa ai o asteptare cat mai usoara!E Dsg,nu?(parca stiu ca nu se pune manuala pe GTI)

Later edit : Foarte faina configuratia!!!Can't wait to see it live!

Modificat de Adrian_S
Link către comentariu

Cu mare drag... se face rodaju mai repede :))

Asa este, DSG7 vine standard la Gti. Aceasta e configuratia pe langa dotarile standard si asa arata

post-16307-0-94276300-1334093199_thumb.p

post-16307-0-28660200-1334093227_thumb.j

Link către comentariu

Aooleoo ,felicitari Circoloco! Astept topic ,ca-s curios de una alta si o sa intreb acolo :)

Link către comentariu

In limita a ceea ce stiu pana acum despre polo, sunt deschis la conversatie :))

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!