Jump to content

Bora Bora


Circoloco

Postare recomandată

Treci la alt nivel ,ha? O masina frumoasa care sper sa-si gaseasca cat mai repede(daca tu asta iti doresti) un proprietar care sa aiba grija de ea la fel de mult !Spor !

Link către comentariu

Da, nu ajungem la pagina 100. Nu am ajuns in faza sa pot tine o masina in plus doar din pasiune. :(

Link către comentariu

Le-am dat jos inainte de iarna in ideea ca le refac pentru ca nu sunt multumit de aspectul lor. Le am dar inca nu am facut nimic in acest sens. Se pot da si ele. Ori cu masina ori dupa ce se da ea...

Link către comentariu

parerea mea...pe langa faruri...sa mai dai una alta jos dupa ea...si sa le dai separat...si asa poate mai scoti niste bani...ai investit mult si e pacat...

ai vazut ce fel de lume exista:( imi venea mie sa ii zic vreo 2 aceluia care tia zis ca face pe jumate cat ai cerut tu:(

stiu ca nu iti place ideea...dar nu prea mai sunt pasionati...sau daca sunt...merg pe burta si iti arata k e din 2001 si are nush cati km numai sa scoata un pret mic:(

Link către comentariu

Nu stiu ce as putea sa dau jos pentru ca in mare parte am accesorizat-o destul de OEM. Prelungirea fata? As castiga 50 de lei si ar venii in locul ei probabil una normala si nevopsita care ar arata ca &@

Link către comentariu

stiu ca nu te lasa inima...dar ai ce sa dai jos dupa ea de fapt sa inlocuiesti...sa o aduci la o echipare de baza sa zicem:)

faruri stock

interior normal..nu sprort recaro

jantele...pui si tu cv pe 16...

stopuri...si ce mai ai tu peacolo:P

si poate iti mai iese cam 1000...:)

oricum..iti doresc sa o dai cuiva care stie sa aprecieze munca ta...si cat ai investit si imi pare ca ai cerut un pret de bun simt fata de altii care au modificat cate ceva pe la masini si au niste preturi...de te ia inima...

Link către comentariu

NU da jos nimic. Cine o va lua o va lua pentru cum e masina acum. Nu ii baga in seama pe aia care zic ca isi iau cu 3000 € Bora. Sa mearga sa isi ia!

Pune-o la vanzare si pe afara. Acolo se mai apreciaza o masina frumoasa si lucrata.

Bafta!

(trebuie sa fac si eu poze sa o pun la vanzare dar e greu.. :) )

Link către comentariu

daca o dezechipeaza are ceva de munca. plateste bani pe manopera,pe piesele stock (scaune,faruri,jante).

intr-adevar va castiga niste bani daca le vinde separat (dar dureaza,nu le dai pe toate unei singure persoane,intr-o zi...e cam dezmembrare- pui anunturi,raspunzi la zeci de intrebari...)

daca o dezechipeaza,vinde masina stock la...un pret stock,mai mic. :)

una peste alta,cat castiga din piese...ajunge tot pe acolo la suma obtinuta pe masina dar mai greu/in timp.

plus ca asa este mai frumoasa si atrage mai rapid un client.

@rudi...de cand zici ca o vinzi si nici acum nu ai pus anunt? ti-am zis ca te desparti greu de masina...:)

Modificat de Muale
Link către comentariu

Daca obtin banii astia asa cum e sunt multumit. Sa stau sa imi bat atat de mult capu pt 10mil nu renteaza. O sa ramana de dat fuzetele de 25Jahre, oglinda electrocroma, maxidotul..

Masina e si pe mobile

Rudi, din ce am mai vb noi nu eram pus pe treaba asta... A fost spontan in urma unei discutii la masa :) E greu dar tre sa mergem inainte

Modificat de Circoloco
Link către comentariu

nu ajungi tot acolo...ca daca vine unu altu si iti da numai oferte de 5000-5500...i-o dai la banii astia..dar fara una alta...si cu diferenta dupa piese...ajungi la suma care ai vrut sa o dai...

si eu ii doresc sa o dea asa cum este...la pretul cerut...era o alternativa ce i-am dat-o in cazul in care dura 3-4 luni si nu o dadea...sau primea niste oferte bomba...

sper sa ajunga pe mana unuia care apreciaza eforturile depuse sa ajunga masina asa cum arata acum...cu toate ca la pretul asta nu cred ca ajunge pe mana unui samsar:-D

Link către comentariu

Ar fi o mare greseala sa dea ceva jos de pe ea..ar deveni o alta Bora din 2001 dupa care n-ar mai intoarce nimeni capul..

Link către comentariu

stiu ca ar fi o greseala...si asta era o recomandare daca sta mai mult de 6 luni cu ea la vanzare...sa ia in calcul si varianta asta...

Razvan...cand am zis 1000...ma refeream la euro:P nu lei:P

@Muale...ce manopera sa plateasca?ca imbunatatirile care i le-a adus le-a facut el cu manutele lui din cate stiu:P

Modificat de Lawrentzyu_86
Link către comentariu

Sunt foarte mirat ca ai decis sa o vinzi, dupa ce ai investit bani, timp, efort si pasiune...

Daca totusi decizi sa vinzi una alta de pe masina, sunt sigur ca vei gasi doritori aici pe forum.

Eu de exemplu as fi interesat de faruri, eventual trimite-mi un pm in legatura cu ele.

Link către comentariu

Masina se da asa cum este, fara sa dau nimic jos. Tot ce nu e pus pe masina pt ca nu am mai apucat sa pun (inclusiv farurile), se vor da dupa vanzarea masinii.

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

mai ai maxidot-ul? daca il ai si il vinzi ma intereseaza pe mine. dar sa nu aive probleme si sa fie imo3

Link către comentariu

Imi pare rau sa aud asta Razvan,dar uneori si pasiunile ''evolueaza'',mergi inainte cu capul sus si totul v-a fi bine...

Link către comentariu

Adevarat! Fuzetele complete de RS1 312mm, oglinda retrovizoare electrocroma neagra cu senzor ploaie si maxidotul sunt la vanzare. Pentru oglinda este anunt. Pentru frane si maxidot astept PM pentru ca am ajuns la limita maxima de anunturi.

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Astazi am facut si eu schimbul jantelor. M-am hotarat sa las masina in garaj si sa nu ii mai fac km aiurea prin Bucuresti. O sa folosesc alta masina pana se definitiveaza treaba cu vanzarea si noua achizitie.

Pana una alta, astazi am facut si o scurta plimbare prin Mamaia si prin imprejurimi, de dragul jantelor si al masinii per total. Nu regret nimic la masinuta asta din cei 11 ani petrecuti in familie si cu lipsa de modestie spun ca, este o masina pe cinste. Cu siguranta o sa imi aduc aminte cu placere de drumurile facute cu ea. In continuare sper sa gasesc un cumparator serios.

post-16307-0-09783000-1332083358_thumb.j

post-16307-0-01918900-1332083368_thumb.j

post-16307-0-72321700-1332083372_thumb.j

post-16307-0-15788000-1332083381_thumb.j

post-16307-0-48917400-1332083401_thumb.j

post-16307-0-83423900-1332083409_thumb.j

post-16307-0-16879100-1332083414_thumb.j

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!