Jump to content

Bora Bora


Circoloco

Postare recomandată

Circoloco, imi pare rau sa aud ca dupa atata stres tot nu ai reusit sa le pui sus.

tot raul spre bine pt mine...ca vroiam sa le iau eu, dar ai fost mai rapid putin :)

pana la urma ce faci, cauti altele sau ai alte planuri?

Link către comentariu

Le va pune, pana la urma - se pot modifica - din ce am gasit eu, le mai trebuie doua rezistente, pe placa de baza.

Link către comentariu

Daca imi da vreun "passat-ist" 6mil pe ele cat sa scot banii dati pe ele si pe schimbarea displayului, maine i le dau.( de banii dati pe transporturi si codari etc. nu amintesc :) ) Dar ma indoiesc tare ca se va intampla asa ceva. Deci prin urmare le mai dam o sansa sper sa le dovedim. Inca o data multumiri lui Florin. Baiat de "zahar" :))

Link către comentariu

Sau cineva cu Golf pe benzina! Ar trebui sa se potriveasca, nu? Oricum, bafta la modificat, poate la faci sa mearga!

Link către comentariu

Nu, nu merge la benzinar Golf, Bora nici la Passat B5 - lipsesc niste rezistente de pe placa - o sa le completam si-l facem.

Link către comentariu

Frumos! Si eu cochetez cu idea unei oglinzi interioare de culoare neagra doar ca pretul la care am gasit una este destul de mare si nu prea isi justifica pretul in cazul meu. Ma refer ca dau niste bani doar pe culoare, oglinda fiind identica: senzor de lumina si senzor antiorbire.

Link către comentariu

Neagra am si acum dar normala. Aceasta are decat senzorul pentru stergatoare, pe care nu pot sa-l folosesc momentam datorita parbrizul. Cand o sa mai acumuleze zgarieturi probabil ca o sa fac mutarea.

Link către comentariu

Ma faceam de cacao :))) noroc cu noul update la forum care ma instiintat ca s-a postat in timp ce scriam..Vroaiam sa scriu ca daca o avem neagra ne trebuie alba ,daca e blonda ,vrem una bruneta. :D de fapt tu o vroiai pentru dotari ,nu culoarea te deranja ,bun asa :)

Link către comentariu

:)) e o vorba utilizata in Bucuresti... :"nu-i panica" :))

Modificat de Circoloco
Link către comentariu
  • 2 weeks later...

pacat:(...cu ce ai inima sa o inlocuiesti?

dar cu farurile ce s-a intamplat?:P

Link către comentariu

2 posbilitati sunt: "mostenire" Passat B6 2.0TDI DSG sau altceva benzina. As prefera trecerea la benzina turbo si ceva mai de varsta mea, VAG

Link către comentariu

spor la vanzare si bafta sa gasesti o masina care sa fi fost ingrijita cel putin jumate cum ai ingrijit-o tu pe asta! ( benzina turbo :P )

Link către comentariu

Asta e si visul meu gti5. Sa gasesc unul cu f putini km si nealergat nu cred ca mai sunt sanse.

B6-le are 30k km tot asa luat de nou si cu tot ce trebuie dar e prea limuzina si mai ales tdi. E timp, bora nu cred sa plece prea repede

Link către comentariu

Whoa! :(

Aceeasi reactie am cam avut-o si eu,dar in acelasi timp ma bucur pentru tine :) Cand ma gandeam la o Bora ma gandeam la Razvan :))))

Sunt sigur ca cine va lua masina o sa fie multumit! ;)

Link către comentariu

Razvan,stiu eu un g5 gti stock,nealergat.de vanzare (al unui bun prieten,deci stiu bine ce s-a facut cu masina)

dar ar trebui sa vinzi cam 2 bora :)

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!