Jump to content

Bora Bora


Circoloco

Postare recomandată

Frumoasa ca intotdeauna !

Dar , scoate-o si tu la o sedinta foto mai buna , la lumina :icon_thumright: , nu in parcare subterana .

Link către comentariu

Ai dreptate. A fost ceva spontan in timp ce a mea mama era la cumparaturi. Am preferat sa nu ma plictisesc in magazine si sa imi fac de lucru :)

Link către comentariu

Da ,da cunosc miscarea :).Ar merita ce e drept niste cadre mai speciale cu ceva mai special :).Frumoasa ca intotdeauna !

Link către comentariu

MS MS. O sa plec saptamana care vine la Sibiu-Sighisoara si poate gasesc cateva peisaje interesante :rolleyes:

Link către comentariu

Asa cum am mai spus: O masina plina de caracter si de bun gust!

Impecabila! ;)

Paste fericit!

Link către comentariu

Va multumesc, asemenea :icon_thumright:

Din pacate ii lipsesc niste praguri. Cele de 25Jahre ar fi ideale dar pretul de aproximativ 200E mi se pare cam piperat spre picant :) Vom vedea cum evolueaza lucrurile...

Link către comentariu

Mi-l faci cadou mie??? :blah_:

A meu a meu a meu a meu! :))

Modificat de Adrian_S
Link către comentariu

Eeee, Bravos!

E imbracat? Unde ai facut operatiunea si cat te-a costat?

Arata foarte bine pielea perforata!

Link către comentariu
Publicat (modificat)

Adrian..."pentru tine pret special, 10.000 de marci- 200 negociabil" dar nu te avantajeaza cusatura ca e masina bleu :))

Este imbracat cel original. Azi l-am primit si tot azi o sa-l montez, sa-l pot returna pe cel de pe masina.

150RON a fost toata treaba

Modificat de Circoloco
Link către comentariu
Laurentiu_LWR

foarte misto:D..e facut la baiatul acela de pe forum?

adica vrei sa spui ca..el iti trimete volanul asa..imbracat..si tu il trimeti pe al tau?nu il dai pe al tau..ti-l imbraca si til trimete inapoi?

suna mult mai bine prima varianta:)

Link către comentariu

pff..pacat ca n-are cine sa-l conduca asa cum trebuie :)) :))

Sa-l stapanesti sanatos!

Btw, vezi ca trebuie sa-l uzi ca sa tina cusaturile alea gri :D

Link către comentariu
Publicat (modificat)

Lasa ca vezi tu mai tarziu :D

Muale Multumesc

Lawrentzyu_86 s-a ivit ocazia sa aiba unu pe care l-a imbracat si trimis, iar eu il returnez pe al meu :D

Modificat de Circoloco
Link către comentariu

Foarte frumos facut !

Link către comentariu
C o s m i n

Belea mare volanul tau. Felicitari ! :icon_thumright:

Link către comentariu
Publicat (modificat)

Multumesc. Nici acum nu am pus turbina :tomato: dar ma ocup eu cat de curand :icon_rambo:

Modificat de Circoloco
Link către comentariu

Belea...te sun mai tarziu sa vedem cum rezolvam sa-l fac si eu pe al meu, ca deja imi ramane negru in palma de la cat s-a tocit si arata naspa. :P

Link către comentariu
volnick1986

Arata intr-un mare fel masina ta! Volanul e super! :icon_thumright:

Link către comentariu
Publicat (modificat)

Multumesc frumos pentru aprecierile facute. :beerchug:

Modificat de Circoloco
Link către comentariu

Pune o poza cu el montat, este diferenta de culoare intre volan si airbag?

Link către comentariu

Da este diferenta. Capacul airbagului este mai lucios. La fel si pielea OEM fata de aceasta care este acum pentru ca vine cu un strat lucios lacuit protector (practic acela se scorojeste in timp). Actuala este mata. Probabil cu timpul de la folosire/uzura va capata un aspect mai lucios. Ideea e ca arata foarte bine si nu ma deranjeaza absolut deloc...este asa placut la atingere :P...

Revin cu o poza mai tarziu

Link către comentariu

Stai linistit. Si volanul meu era mat cand l-am cumparat, si acum e lucios. Si e original de R32. Asa o sa fie si al tau. ;)

Modificat de rudolf.s
Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!