Jump to content

Bora Bora


Circoloco

Postare recomandată

Dai jos plafoniera si vezi ce are. Prin spate (partea dinspre oglinda bagi vf degetelor si tragi spre tine si in jos, usor sa nu o crapi. Sau cu o surubelnita subtire dai doar geamul jos si aranjezi becul respectiv. Ledurile rosii sunt lumina ambientala si iti lumineaza consola si schimbatorul de viteze.

PS: maneta tempomat :Driver:

post-16307-0-50447900-1295690823_thumb.j

Modificat de Circoloco
Link către comentariu

am reusit sa iau doar sticla de la becuri jos, nustiu cum sa o iau toata sa vad daca ii mai pot monta butonu inapoi

am incercat sa mut cu butonu pe usa deschisa sa se aprinda becurile si atingeam ceva pe acolo si mergea?

nustiu ce a ispravit asta de la care am cumparato:))

Modificat de Popika1991
Link către comentariu

150RON maneta cu tot cu mufa + transportul curierului. Da pot sa zic ca am avut noroc si cu asta pt ca sub 200RON nu am gasit si nu aveau mufe.

@Popika1991 ai grija ca sus acolo e destul burete presat si tapiteria plafonului, sa nu faci vreo nebunie daca zici ca face scantei. Mai bine mergi la un electrician daca nu te descurci

Modificat de Circoloco
Link către comentariu

Ti-am explicat mai sus. Cu varfurile degetelor de la ambele maini :) bagi in spatele ei (partea catre oglinda/parbriz) si tragi spre tine si apoi in jos. Cu grija sa nu o crapi

Link către comentariu

:)) lasa ca acum fac pe manichiurista cu niste acetona sa curat maneta :)

Link către comentariu

Spor la munca! Au venit semnalizarile. A ta o plimb de vreo saptamana. Ne auzim saptamana viitoare. Bafta la munca.

Link către comentariu

Done ! :D Plus aprinderea acelor la punerea contactului

post-16307-0-95310500-1295706754_thumb.j

post-16307-0-84245800-1295706759_thumb.j

Modificat de Circoloco
Link către comentariu

o intreabare se paote monta la oricine si apare becu in bord cand il activezi?

ca la masina lui tata tempomat si stiu cum e dar pot sa pun si pe amea cu totu ca nu am?:D

amandoi avem vw bora:D:)))

Modificat de Popika1991
Link către comentariu

Da poti pune insa nu stiu daca ti se va aprinde. Am inteles ca la unele nu se aprinde martorul, in special la Skoda. La Vw nu ar aparea problema. Cine vrea 2 manete simple (stergatoare+semnalziare) sa dea un semn

Link către comentariu

cat mai multe drumuri lungi iti doresc (cu maneta aia)

P.S. chiar ca...nu stiu cum le gasiti voi pe toate si ieftine. si eu caut tempomat,am postat si pe dez.ro recomandat de tine dar raspund vreo 2-3 si cu preturi mari

Link către comentariu

Multumesc. Tot ce mi-am gasit...acolo a fost. Si eu am primit preturi mari insa am avut rabdare si putin noroc :D. Succes si astept sa-ti pui si tu :icon_thumright:

Link către comentariu

da tu de unde ti'ai luat maneta de tempomat?

150lei cu tot cu cabluri si ce mai trebuie?:D

Link către comentariu

A scris Muale mai sus. Fii si tu atent :D Am zis si ca 150RON a fost cu tot cu fire...

Link către comentariu

De obicei se faceau niste multumiri, dar nah!! :blah_:

Ai grija cu CC-ul, sa nu te prinda radarul :))

Btw, felicitari pentru upgrade-uri!

Link către comentariu

Da da da. Xdx mi-a facut acele. :) :icon_thumright: Cine ti-a scos ceasurile de bord a?! :))

Modificat de Circoloco
Link către comentariu

Foarte rau pt ca ai cu ce :D Eu pun pentru tine aici. Stiu ca esti la Constanta si nu am cum sa-ti arat :))

Modificat de Circoloco
Link către comentariu

ce trista pare masinuta cu jante de tabla :) , in rest f frumoasa , felicitari pt efortul depus :icon_thumright:

Link către comentariu

Multumesc foarte mult. Intr-adevar, sacrificiu estetic rotile astea...

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!