Jump to content

Bora Bora


Circoloco

Postare recomandată

Multumesc steffan. Rex, sfaturile venite de la o persoana ca tine nu pot fi decat constructive asa ca da-ti drumul la degete si tasteaza :) Antena e o treaba simpla dar nu m-am preocupat de ea si o recunosc :8: iar legat de praguri ai dreptate si am si vrut sa scriu o data cu postarea pozelor (ce-ar mai merge niste praguri oem cum are si DeathRider, si o sa le primeasca) dar uite ca de data asta mi-ai luat-o tu inainte :D

Modificat de Circoloco
Link către comentariu

S-ar putea sa vin in Bucuresti pentu cateva zile pe la sfarsitul lunii. Mergi pe la intalnirile din Bucuresti?

Link către comentariu

Sigur. Urmaresc topicul de intalniri din Bucuresti si ajung si eu cand imi permite timpul :) Cu mare placere ne vedem in Bucuresti :D

Link către comentariu
Am avut antena mica dar era din metal prost calitativ si ruginea filetul din soclul antenei si am renuntat.

Cum ar zice ardelenii "Foarce faina masina" :)

In legatura cu antena. Eu am luat de la Praktiker din aluminiu ca in poza,

scurta... avantaj. arata bine, dezavantaj nu prea mai prinzi radioul in afara orasului... insa la cat ascult eu radioul... prefer sa arate asa decat cu aia OEM de zici ca e masinuta cu telecomanda :D

Sau din asta...

numai ca n-am testat daca prinde radioul :8:

Asa se vede la mine

Modificat de Aerofan
Link către comentariu

Multumesc Aerofan. Antena cum ai tu am avut si eu doar ca o vopsisem negru mat (parerea mea ca arata mai bine asa, aceeasi culoare ca soclul ei) dar am scris putin mai sus de ce am renuntat la ea, deci iese din calcul :icon_thumright:. O sa caut una ca si cea oem, dar doar partea groasa ca sa nu o tai pe actuala :rolleyes: Multumesc inca o data :icon_thumright:

Link către comentariu

Pai si nu era din aluminiu total? Asta a mea e complet din aluminiu (adevarul e ca am luat-o de la Praktiker din Germania imediat cum am cumparat masina ca nu-mi placea cu antena lunga) si nu rugineste nici la exterior nici la interior la filet. N-ai pentru ce sa-mi multumesti, voiam sa-ti dau idei :icon_thumright:

Modificat de Aerofan
Link către comentariu

Foarte frumoase pozele ...si masina evident :icon_thumright:

Referitor la antena, nu ai cautat una shark fin, cum am eu la Golful meu? Cum e la masinile cu navi.

post-23135-1283536743_thumb.jpg

Link către comentariu

Modelul de antena imi place foarte mult dar personal cred ca cel mai bine ii sta unui Golf 5, model dupa anul 2006 si nu cred ca se preteaza pe o masina model din 2001. Un virtual tuning ar fi bine venit si mi-as da seama exact cum i-ar sta, dar nu ma pricep :icon_thumright:

Modificat de Circoloco
Link către comentariu

Felicitari, ai o masina superba, modificata cu bun gust si ingrijita exemplar.

Tine-o tot asa si poate ne gasim la o intalnire sa o vad si eu. :offtopic: :icon_thumright:

Link către comentariu

Frumoasa! Se vede ca s-a investit timp si de asemenea s-a investit multa munca!

Felicitari si tine-o tot asa!

Link către comentariu

Mi-era dor de-o sedinta foto pe topicul asta ;).Parerea mea,fara sa exagerez ,e una dintre cele mai frumoase bora de pe forum.O infatisare curata si in linie...dar vorba colegului rex care apropo,scormoneste el si tot gaseste ceva,sincer nu mi-am dat seama pana nu a postat ...deci praguri :(.Un mare FELICITARI pentru ingrijire si pentru tot ce i-ai facut. :icon_thumright:

Link către comentariu

Mie mi se pare cea mai frumoasa Bora pe care am vazut-o vreodata la noi. Modificata cu mult bun gust si cat mai clean posibil. Me likey! Multa bafta in continuare cu masinuta. :icon_thumright:

Link către comentariu

Va multumesc foarte mult baieti pt cuvintele MARI si frumoase. Sa va bucurati si voi de masinile voastre asa cum ma bucur si eu de a mea. :)

Modificat de Circoloco
Link către comentariu

divinewind corect. Si dupa cum am mai spus ii rugineste surubul de fixare si strica soclul

Link către comentariu

am avut si eu o antena micuta 2 zile si mai mult de 2 posturi nu prindeam.culmea, dupa 3 zile nu mai puteam sa o scot.am reusit cu un patent

cat despre masina... una dintre cele mai faine dupa forum

Link către comentariu

Superba masina,modificata cu mult simt,ca si culoare as prefera sa fie si a mea gri sau oculoare mai deschisa,ai avantaj ca nu se observa parful si murdaria asa de repede.

Bafta in continuare.

Link către comentariu

COOL pics ' man !!!!

Fooooarte frumoasa jucaria ta

I like it,like it,like it :)

Modificat de spydy
Link către comentariu

Am gasit praguri R-line la un pret bun de cat am vazut pana acum si ma tenteaza, numai ca tre sa strang banii :blah: Daca poate sa ma ajute cineva priceput in photoshop sa vad cum ar veni si pe masina mea i-as fi recunoscator. Am problema asta pentru ca au aripioara aceea in partea spate fata de cele de pe 25 Jahre. Multumesc

PS: intre pragurile de 25 Jahre si cele de R32 ar fi o diferenta de 50Euro

post-16307-1284022059_thumb.jpg

post-16307-1284022063_thumb.jpg

post-16307-1284022071_thumb.jpg

Modificat de Circoloco
Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!