Jump to content

Bora Bora


Circoloco

Postare recomandată

De astazi si manson schimbator viteze de la Tibi "master of leather" :D. Chiar sunt foarte bine lucrate mansoanele si merita. Pacat pentru mine ca nu are si cu cusatura gri dar cred ca o voi rezolva ;). Ms tibi :icon_thumright:

Modificat de Circoloco
Link către comentariu

sa o stapanesti cu placere.

azi am vazut bora live,mi-au placut enorm stopurile

tine-o tot asa :icon_thumright:

mi-a parut bine ca te-am cunoscut

Link către comentariu

Multumesc tibi, acum merg sa o spal ca tot e soare si s-a uscat afara ;)

Link către comentariu

Before am deja destule :icon_thumright: Voi reveni cu after imediat ce le montez, am devenit cam nerabdator recunosc :icon_cool:

Link către comentariu

:icon_thumright: Stim ca ai destule .Dar ma refeream la 2 poze de ex before/after..din acelasi unghi..ca sa vedem diferenta :) fara si cu distantiere.De exemplu din spate sau usor lateral :X asteptam!!

Link către comentariu

Datorita noului manson de piele si volanul necesita o reconditionare. Din vara imi tot zic ca fac cumva sa ajunga si volanul meu la hussi dar n-am reusit :biggrin:. Si intr-un fel in avantajul meu. De ieri am inceput sa reconditionez volanul cu cu un produs pt revopsit pielea. Numele incepe cu V si are 2 flacoane, verde si galben (verde=vopsea, galben=fixator). Ieri am dat 2 starturi de vopsea cu pauza de 3 ore intre ele si astazi de dimineata fixatorul. Vreau sa spun ca volanul meu este nou. Produsul asta este 10RON dar mi l-a imprumutat un prieten, deci gratis :biggrin:. Am dat si cu crema de maini frecata bine cu o carpa de bumbac pt luciu si hidratare :biggrin:. Si uite asa ma economisit eu 180RON, acum sper sa tina vopseaua mai mult de 2 luni. Imi pare rau ca nu am facut poze inainte si dupa, dar volanul era intr-o stare jalnica. Cine doreste info despre produs PM sa nu facem reclama :ceuameni:

Ii multumesc lui roli_wrc pt indicatii si ca a insitat sa nu merg la craiova, desi era si in interesul lui :P

Modificat de Circoloco
Link către comentariu

sa imi dai si mie numele de la vopsea..pm, am dat si eu cu ceva de genul dar la mine era flacon galben si alb parca, pt moment a iesit super dar cu timpul se ia.

chiar astept sa vad si eu pozele cu distantierele...montate ;)

Link către comentariu

pt hidratarea unui obiect imbracat in piele poti sa folosesti si ''lapte doina''

face minuni :)

Modificat de TIBI_84
Link către comentariu

super a iesit masina... mai ales bandourile si in leg cu a mea cred ca o sa iti iau sfatul in considerare :( sal

Link către comentariu

Multumesc! Acum eu zic ca tine, cel putin am frecat la el si nu s-a luat nimic pe carpa mea alba si imaculata :). Vedem in timp. Doar cu lapte nu aveam de ce, la mine era roasa piele deci era nevoie si de ceva care sa acopere golurile de piele (stratul negru). O sa fac o poza promit. Una cu el in stare trecuta cred ca am pe prima pagina din topic daca nu voi cauta una :D. Revin cu poza

Modificat de Circoloco
Link către comentariu

salut

felicitari pt modificarile de bun gust...masina arata super bine...tot ce ai facut la ea e pe gustul meu, foarte frumoasa!

in mare cam aceleasi lucruri imi doresc sa fac si eu la golful meu:) sper sa reusesc sa ajung la stadiul tau:P

am vazut ca ai suspensie koni.....am cautat mult pe cineva din tarisoara noastra care si-a montat sa imi zica o parere inainte sa imi iau si nu am gasit....oricum mi-am luat tot koni, din ce mi-ai spus tu e super, abia astept sa o montez!

fusta fata,nu am vazut daca ai scris...eram curios cam cat te-a costat si de unde ai luat-o?

multa bafta ....masina a iesit super...spor la modificari(nu stiu daca mai e nevoie de urarea asta:P)

Link către comentariu

Multumesc frumos GOL! Jante avem la fel, suspensie avem, deci 2 dintre cele mai importante si greu de achizitionat le ai deja :)). Spoilerul de V6 a fost in jur de 2,6-2,7 mil daca tin eu bine minte si l-am luat de la reprezentanta Constanta. Dureaza 4-5 zile daca nu e pe stoc. Si merge si pe golful tau, au aceeasi dimensiune Bora-Golf. Succes si tie :huh:

Modificat de Circoloco
Link către comentariu

Haaaa,te-am prins la 'furat de poze' :offtopic: :) :) .E foarte frumoasa masina...modificarea cu ledurile m-a dat gata,vin super bine pe alb.Cat despre praguri eu zic ca merita,chiar si cu scris pe ele...in realitate sunt mult mai frumoase.E alegerea ta!

Link către comentariu

Te cred dar as vrea sa le vad mai intai :D Astept sa-si ia cineva de prin Bucuresti :) si daca imi palc le iau fara probleme. Sorry pt poze :) O sa-ti virez niste bani in cont pt drepturile de autor :offtopic:

Link către comentariu

bravo respect as vrea sa-i fac si eu lui asta mic si negru al meu macar 10% din cate ai facut tu la bora

Link către comentariu

J'ai trouve une photo :icon_thumright: Se vede la marginea de jos ca e un pic luata pielea,in rest nu prea iti dai seama.Oricum,asteptam o poza cu le resultat.Bonne chance!

pa030054.th.jpg

Modificat de Adrian_S
Link către comentariu

Adrian ms pt poza, e singura pe care o am... Volanul asa era de jos de unde se vede, pe toata partea stanga pana sus :pirat: Maine revin cu poza pentru ca in seara asta mi-a fost lene sa cobor... recunosc:D. Maine e si lumina, frumos :(

Link către comentariu

da-ne te rog si niste detalii despre vopseaua asta...marca, eventual un pret...ti-am lasat si PM. Tks

Link către comentariu

Am facut cateva poze cu telefonul sa va faceti o idee despre volan :D. Tot astazi m-am intalinit cu 66 JOK pentru a face o proba cu distantiere de 20mm si pentru asta ii multumesc mult. M-am hotarat destul de repede, maine daca am timp dupa-amiaza merg sa le iau. Voi reveni cu poze facute cu camera si la volan daca este nevoie. :D

post-16307-1268836223_thumb.jpg

post-16307-1268836227_thumb.jpg

post-16307-1268836230_thumb.jpg

post-16307-1268836223_thumb.jpg

post-16307-1268836227_thumb.jpg

post-16307-1268836230_thumb.jpg

Link către comentariu

....cu placere sheriff , cu ocazia asta am vazut si "bora" .... jos palaria ,imi palce ca ai grija de ea :D

Link către comentariu

Pe cand aveam proiectoare in bara l-am pus acolo. Nu mai e legat la nimc, trebuie sa caut un nou capac original sa-l pun la loc. Incalzire, da imi doresc pe viitor dar acum nu mai are rost efortu :) si oricum va fi cu butoane OEM daca va fi :Driver:

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!