Jump to content

Bora Bora


Circoloco

Postare recomandată

Si cum a fost cu sania?

:offtopic: Eu nu am mai reusit sa o scot din garaj azi :)

Link către comentariu

Fun :). Am fost si la pe Casa Poporului dar nici un forumist, cateva dubite si 2-3 masini :offtopic:

Link către comentariu

hi hi hi m-am dat si eu cu saniuta in parcare la carrefour pana a venit pazinicul la mine ca era 1 noaptea..nu ai nici cel mai mic control daca o lasi asa. acum nu stiu cum o fi cu ESP ca eu nu am:(, dar cred ca isi face treaba

Link către comentariu

ESP-ul se sitme ft ft bine pe zapada... Pot spuen ca este itnr-adevar, ceva "MARE"

Revenind on topic :)) ceva pzoe din nameti?

Link către comentariu

ESP ca ESP dar 4MOTION si-ar fi scos banii numai iarna asta :). Poze nu am dar promit sa fac cand ajung la munte. In Constanta deja s-a ajuns la "fleoscaiala" si nu mai are rost, plus ca masina e neagra acum :D. :)

Link către comentariu
  • 4 weeks later...

Felicitari pentru masinuta.

Arata bine cu fusta de V6, stalpii negri si plafonul negru :))

Link către comentariu

Multumesc frumos pentru aprecieri

Mdx, nu mai stiu codul dar il poti afla de pe topicul acesta. Acolo am intrebat si eu inainte sa o cumpar.

Modificat de Circoloco
Link către comentariu
  • 2 weeks later...

:D N-am mai pus nimic. Decat am schimbat grila ca mi s-a rupt de la curent la viteza, am de schimbat maine o stropitoare parbriz ca a inghetat si mi-am bagat eu degetele pe acolo si bate prost, nu mai imprastie spuma cum o facea inainte, si mai am de schimbat o piesa la portbagaj ca nu se mai deschide electric :D. Deci astea sunt singurele "noutati" enervante despre masina mea :banghead: Imi doresc sa treaca frigul ca sa mai fac una alta. Ma gandesc tot mai serios la un soft REVO

Modificat de Circoloco
Link către comentariu

Urmaresc topicul cu masina ta inca de la inceput. E chiar interesant sa vezi "distanta" pe care a parcurs-o de la ce era si ce este acum. Diferenta e enorma. Am acelasi motor pe golf si sunt extrem de multumit. Merge impecabil si azi la aproape 240k km. Nu am optat nici eu pentru soft din considerente de fiabilitate, dar mai ales pentru ca imi da satisfactii chiar si stock. Unde ai gasit lupele pe care le-ai montat in faruri. E greu de facut adaptarea? Ma batea la un moment dat gandul sa modific si eu farurile la golf. Mult succes in continuare!

Link către comentariu

Multumesc pentru aprecieri. :Driver: Masina este in familie din 2001 de cand a fost cumparata de tatal meu dar cand "mi-a revenit mie" am inceput sa fac una alta :D. Acum e frig dar astept caldura sa mai fac una alta ca doar nu ma pot abtine...

Link către comentariu

clar...esti injectat, dependent, pasionat etc...:rolleyes:, daca nu te poti abtine :(

Modificat de Slick
Link către comentariu

injectat, injectat...dar el cred ca deja este la supradoza :ninja:...trebuie facut ceva cu el ca nu se mai poate asa :D....astept sa vad daca acum trece si pe partea de motor putin (nu prea are rost prea mult, dar un soft de la Revo este ceea ce trebuie )...Spor in continuare la mod`s...

Modificat de H0lyBoy
Link către comentariu
clar...esti injectat, dependent, pasionat etc...:ninja:, daca nu te poti abtine :D

Rade ciob de oala sparta! :D

Ma bucur cand vad oameni asa pasionati si cu gust ca voi!

Link către comentariu

Eu personal sunt multumit ca sunt apreciat de alti "nebuni" care baga bani in masina si asta imi da cea mai mare satisfactie :ninja:

Link către comentariu
  • 3 weeks later...

Daaaaa n-ai idee cat imi doresc. Acum sunt la Constanta o saptamana si sper weekendul viitor sa plec cu jantele de vara la Bucuresti. Greu cu tablele :ceuameni: Si la aspect si la tinuta de drum

Link către comentariu

In Constanta si Bucuresti nu este atat de dramatic.. cel putin pe traseul meu de zi cu zi :). Mai mult ma ingrijorez de vreme sa nu mai vina iar gerul :( Plus ca mi-e dor de Santa Monica, treuie sa recunosc :P

Link către comentariu

frumoasa masina,imi plac si jantele de pe ea,referitor la upgradeul la keskin cu multe spite(ti as sugera sa le iei in combinatie cu trecerea la 18)dc vrei sa ramai la 17 dau mult mai bine cele de vara.(intradevar keskin ul o face mult mai sportiva si o schimba cu totul.insa la cate spite are cere si o dimensiune mare,acum depinde de ce drumuri ai parte)

respect ptr timpul,banii si pasiunea pe care le ai dedicat masinii.

Modificat de exchange
Link către comentariu

Da inteleg perfect si as face acelasi lucru dar ma gandesc ca o sa am parte de niste costuri destul de mari si aici nu ma refer neaparat la jante cat la cauciucuri. Sunt adeptul lucrului nou si de calitate. N-as vrea sa iau jante si dupaia sa fac un efort doar ca sa le incalt cu ceva SH sau chinezesc. Mai degraba indrept fondul acesta catre un Revo STG 1 dar mai devreme de vara nu vad sanse reale :( Multumesc pentru aprecieri :)

Modificat de Circoloco
Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!