Jump to content

Bora Bora


Circoloco

Postare recomandată

eh.nu pune tot la suflet. Am patit si eu in parcare la carrefour, si oglinda data peste cap. M-am suparat dar stiu ca sunt multi idioti, si m-am gandit ca se putea si mai rau..si mi-a trecut :( am sa incerc totusi la un polish ca nu e adanca zgarietura. Vrem poze cu BC :):D Bafta :rolleyes:

Link către comentariu

Ms Mdx. Voi face cand il am pe masina. Sper miercuri daca nu in weekend.... timpul asta :(. Eu vreau sa-ti vad masina :)

Modificat de Circoloco
Link către comentariu

Uf,nasoala chestie....dar se intampla...Si eu am gasit aripa indoita si zgariata :)

Spor la treaba cu computerul de bord!

Modificat de Adrian_S
Link către comentariu

nasol cu zgarieturile, mie mi-au aruncat pe capota tzigarea aprinsa putin dupa care a ars in totalitate pe masina,dupa putin timp de stat in soare, s-a crapat lacul zona aceea si s-a si decolorat,de zgarieturi ce sa mai zic este plina din cauza scursurilor care nu au habar cum se munceste un ban, baftta cu bc si pe mine m-a batut gandul sa imi fac. Asteptam detalii :icon_cool:

Link către comentariu
  • 3 weeks later...

Sa ma laud, sa ma laud ;). In sfarsit am reusit sa am si eu bord cu BC pe masina :).Le multumesc lui roli_wrc si RedFighter pentru ajutor si prietenie :ceuameni: ;)

post-16307-1257966710_thumb.jpg

post-16307-1257966718_thumb.jpg

post-16307-1257966729_thumb.jpg

Modificat de Circoloco
Link către comentariu

Multumesc. :ceuameni:. Ma gandesc serios sa schimb ledurile albastre cu unele albe, dupa modelul Audi. Vom vedea ;)

Modificat de Circoloco
Link către comentariu

foarte frumos aranjata..cum zicea si steffan,cea mai frumoasa bora de pe forum.

Ce transparenta ai la folia de pe geamuri?

Link către comentariu

Multumesc mult pt aprecieri. Nu e putin lucru sa ti se zica asta, de 2 ori :lol:. Folia este 50% si este doar pe geamurile spate, cu omologare bineinteles. Am un prieten cu Honda Accord care are aceeasi folie doar ca la el este putin mai deschisa datorita geamului masinii care este putin diferit (mai clar) ;). Multumesc inca o data :)

Link către comentariu

Frumos bordul. Te astept sa-i schimbam LED-urile cu unele albe insa o sa te las fara masina o zi. Pentru tine...gratis :) . Cat despre marlanii astia care fac astfel de treburi ce sa mai zic...merita si ei niste zgarieturi pe moaca. Pacat ca se intampla asa ceva.

Modificat de fanta
Link către comentariu

Bordul am reusit sa-l gasesc la 250RON iar maneta BC la 50RON-meritul lui RedFighter caruia ii multumesc inca o data :D

Ms Marian. Cand vin la CT te sun :).

Modificat de Circoloco
Link către comentariu

Salutare, vreau sa te intreb oare eu as putea sa imi pun pe golful meu basis AGR care nu are nimic? trebuie schimbat si modulu confort sau altele?

have a good time

Link către comentariu

Multumesc. Da merge pus fara probleme. Poate fi putin mai complicat daca nu ai climatronic (asta ar insemna ca nu ai nici senzor de temperatura exterioara). Mai multe detalii aici. La mine s-au urmarit pasii astia si merge.

Link către comentariu

sal , e BC mic , dar cu de iti apare cati km mai faci pana trebuie sa intri in peco , asa am si eu si la mine nu apare , e vreo setare ? mersi

Link către comentariu

Hehe ce frumos arata , imi aduce aminte de little golf :wub: sa il folosesti sanatos Razvane!

@FVM Aici (click) Ai toate detaliile despre aceasta functie numita Range

Modificat de RedFighter
Link către comentariu

Multumesc Luci. Tot respectul pentru tine :icon_thumright: Cand ai nevoie de mine (la cate stii nu cred ca e nevoie), doar da un telefon :wub:

Link către comentariu

F frumos ai modificat masina,simplu si cu gust(personal nu-mi plac masinile "incarcate");bravos,e o bora f frumoasa!

Link către comentariu

Multumesc mcornel. Asta am si urmarit sa nu fie sorcova :(. Sper ca mi-a iesit bine si ma bucur ca apreciati. La exterior asa va ramane. Nimic in plus, nimic in minus:)

Modificat de Circoloco
Link către comentariu

Pai am inceput cu bordul nu ? :))). Urmeaza reconditionat volanul neaparat, door pins, chestii minore sa o mai "inveseleasca" putin :). Poate si ceva audio mai bun. Vedem, nu ma grabeste nimeni :)

Link către comentariu

bravos, sincer daca aveam o bora as fi facut aceleasi modificari : cu gust, cat mai multe piese originale, cat mai putina influenta balcanica, gandim exact lafel. privind suspensia te inteleg perfect si alegerea facuta. eu am suspensie sport din fabrica si clar e un compromis pe drumurile noastre. bafta in continuare cu splendida ta bora, nu te opri aici ca faci ff bine ce faci.

Link către comentariu

Multumesc KERSCHER si ZXZ! Da, presurile sunt uzate. Le folosesc doar iarna pe cele de cauciuc, in rest mocheta ;)

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!