Jump to content

Bora Bora


Circoloco

Postare recomandată

Bravo. Super frumos a iesit. A meritat toata asteptarea. O asa Bora frumoasa si modificata cu bun gust...nu cred sa mai vad prea curand. Bravo inca o data. Tot respectul pentru bunul gust de care ai dat dovada din plin pana acum. Tine-o tot asa ! :icon_thumleft:

Link către comentariu

Frumoasa masina , sa ai cat mai multi km .

Am vazut ca ai proiectoare in bara , nu ai astupat priza de aer de la intercooler?

Link către comentariu

Uita-te la ultimul set de poze putin mai sus (pagina 16 postul 318), nu apare nici un set de proiectoare. Au fost la inceput :rolleyes:

Modificat de Circoloco
Link către comentariu

aha , nu am vazut sorry , dar incurca intr-un oarecare fel atunci cand le-ai pus , se simtea o putere scazuta sau ceva ?

Link către comentariu

Sincer nu am simtit, dar in timp apar probleme, cel putin asta am citit si eu despre aceste proiectoare pe diesel. Am ales sa dau jos un accesoriu de 1,5 mil pentru o eventuala reparatie de mult mai mult...

Link către comentariu

10+

Arata foarte bine.

Drive safe :icon_thumright:

Modificat de Adrian_S
Link către comentariu

Multumesc tuturor pentru aprecieri, chiar ma bucur ca va place lafel de mult cat imi place si mie :icon_thumright:. Calin ai dreptate, vom avea si praguri dar sa vedem cand :P. As vrea de GLI dar cred ca ar fi cam scump cu tot cu transport. Poate cu un cod le gasesc si la reprezentanta. Vedem, nu-i graba!

Link către comentariu

Urmatoarea treaba :(. Bord sport cu BC mic. Mi-ar fi placut mare dar se gaseste greu si eu oricum nu aveam BC asa ca asta e cea mai buna varianta :angry:

post-16307-1253697589_thumb.jpg

Link către comentariu

Ms ms ... Cu siguranta esti primul pe care-l sun, dar sa vedem cand urmeaza sa-l montez, pentru ca acum chiar nu am timp si nici maneta :angry:

Link către comentariu

inca nu am cautat la reprezentanta , dar tocmai primisem raspuns de la dubtechnix si ar fi 72$ shippingu' pentru 2 perechi de praguri ( 130$ fiind pretul atat pentru cele de gli ci si pentru votexuri ) :) asa s-ar merita zic eu , in schimb pentru bara fata votex ii 175$ :) grrr

Link către comentariu

Deci 160$ de fiecare. Sunt de acord dar nu urmatoarele zile... pentru ca vreau sa termin cu bordul :). Ai id-ul meu la profil si mai vorbim pe mess. :vaidecapulmeu:

Link către comentariu

Foarte Frumoasa masina, modificata cu bun simt, sa te poarte numai cu bine, am si eu o intrebare , nici eu nu am bc si as vrea si eu sa-mi pun, am inteles ca nu se poate pune in bord separat ci trebuie luat alt bord ce are bc, inafara de asta ce mai trebuie cumparat si cam cat ar costa toata afacerea ? multumesc

Modificat de JustinTm
Link către comentariu

Multumesc :icon_thumright: Vorbeste cu Redfighter si iti da toate detaliile. A facut si un topic cand si-a montat pe masina lui :biggrin: http://vwforum.ro/index.php?showtopic=60232&hl=. Bordul si maneta se gasesc in dezmembrari.

Modificat de Circoloco
Link către comentariu

f tare faza cu BC`ul schimbat de Redfighter..e destul de migalos, dar a iesit super tare.pui o poza cu bordul dpa ce e gata, ar fi fost bine sa cumperi si doua inele cromate din aluminiu ,ar atara super .Eu am gasit 2 modele de inele din plastic si din aluminiu,dar arata ciudat cele din plastic cromat ,si sunt mai subtiri[in adancime] .Cred ca cele din aluminiu sunt mai de efect[fiind si putin mai groase decat cele din plastic].Bafta in continuare :lol:

Modificat de Mdx_is
Link către comentariu

Bordul are deja inele cromate :). Trebuie sa-mi fac timp pt montaj si inca nu am facut rost de maneta ce contine si comenzile pentru BC. Nu-i graba :). Azi am scos autocolantul de pe plafon pentru ca avea o crapatura in zona chederului si ma enerva prea mult cand o vedeam. Acum nu stiu ce sa fac sa pun altul sau sa o las asa? O sa pun maine o poza probabil sa va dati si voi cu parerea. :lol:

Link către comentariu

Cu plafon negru sau fara plafon negru :) E drept ca la umbra nu se vad mari diferente dar... am incercat sa o pun in aceeasi pozitie. Ieri am taiat si capacele de la gurile laterale (imposibil de vopsit). Tot odata se vad si transformarile :)

post-16307-1254131679_thumb.jpg

post-16307-1254131722_thumb.jpg

Modificat de Circoloco
Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!