Jump to content

Bora Bora


Circoloco

Postare recomandată

iti place sa ne ti in suspans frate?! :emthup: si ca sa nu fiu off ... la urmatorul upgrade gandestete bine la arcuri sau suspensie ca trebuie coborata ;) si sigur nu o sa regreti!

Link către comentariu

Salutare tuturor :). Dupa o pauza de posturi de 3 zile in urma unui warn :) acum pot posta :). Masina am luat-o ieri de la vopsitorie. A durat cu o zi mai mult pentru ca fiind fibra, a mai trebuit data cu spritzkit, lasat se se usuce calumea si apoi vopsea ca sa iasa treaba buna si sa nu ma trezesc cu vopseaua crapata. Rezultatul este super in opinia mea. Imi pare rau ca nu am apucat sa-i fac poze, dar o mai las 2 zile sa fiu eu cu sufletul impacat ca nu pateste ceva sub jetul de apa si apoi voi pune poze. Daca tot o pozez sa fie curata nu? Din lipsa de timp si pentru ca a trebuit sa plec la Bucuresti nu am mai avut cand sa vopsesc si capacul de la gurile laterale ale spoilerului + recolantat stalpii ( crapasera la muchia stalpui spate, care intra sub stalpul fata- cei cu Bora si Golf 4 cred ca inteleg la ce ma refer :biggrin:) si decat sa se vada, mai bine dau jos autocolantul.

Acum ca exteriorul arata cum vreau eu (cred ca ar mai trebui praguri - ceva fff simplu cum este pe Bora GLI de America), usor usor o sa pun la punct interiorul, sa arate tot cum vreau eu :). Luni sper sa primesc bordul cu BC mic ( in prezent nu detin) si cat mai curand sa-l montez cu ajutorul unor prietenti forumisti

Multumesc celor care imi apreciaza munca ! :sick:

Modificat de Circoloco
Link către comentariu

Hahaha :P. Cand mergeam spre masina in parcare, langa mine oprise o masina cu un cuplu, la care fata: "uite ce masina frumoasa" si el : "e ...tot masina este". Chiar m-a distrat faza :)

Modificat de Circoloco
Link către comentariu

E "suparata" rau. A iesit foarte bine. :ceuameni:

E de departe cea mai frumoasa Bora de pe forum.

Dar stimate domn, nu fi zgarcit cu pozele. Lasa-ne sa o admiram. :D

Link către comentariu

Masina arata intr-un mare fel si din cate observ a vizitat Ikea :ceuameni:

sa nu-mi spui ca ai fost pe 15

Modificat de Slick
Link către comentariu

Multumesc steffan. Se pare ca vii tare din urma :D Azi as vrea sa o spal, cred ca nu apar probleme de la jetul de apa nu? Totusi a stat in cuptor + o noapte sa se usuce, si de cand am luat-o 2 nopti si 2 zile, si putina ploaie :). O spal si voi pune mai multe poze de pe toate fetele :ceuameni:

Slick ieri am fost la ikea, daca te referi la data de 15 :)

Modificat de Circoloco
Link către comentariu

Multumesc ! Georgik, erau negri si inainte dar am dat jos autocolantul pentru ca se crapase la niste muchii. Am zis ca-l dau jos mai bine dar nu am mai avut cand sa-l pun. Autocolantul il am la Constanta iar eu sunt in Bucuresti :D. Il pun zilele urmatoare la loc :P

Modificat de Circoloco
Link către comentariu

Bravo :) , arata bestial :wub: , sa o alergi in continuare sanatos si fara probleme :icon_thumleft: .

Link către comentariu

Multumesc Teo! Pun o poza cu o bijuterie vazuta azi in fata blocului. Daca mai apare o sa-l conving sa devina forumist :icon_thumleft:

post-16307-1253480974_thumb.jpg

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!