Jump to content

condens


v@sy
 Share

Postare recomandată

Am observat ca uneori se face condens sub covorasul din portbagaj.De obicei cand era cald afara si apoi ploua se facea condens.NU intra apa in portbagaj! doar se condenseaza.A mai patit careva?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

daca ai umblat pe la stopuri mai mult ca sigur iti ploua pe acolo...m-as mira sa faca atata condens incat sa se ude covorasul

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

covorasul nu se uda! ramane uscat.Doar cand ridic covorasul sunt acolo ca si niste vapori condensati dar nu in cantiate industriala,ci doar putin

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Posturile care nu au legatura cu subiectul au fost sterse.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

si mie mi se intampla acelasi lucru, mai mult in partea dreapta a podelei, dedesupt e rezervoru, oare sa aibe legatura cu el?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

si eu ma gandeam la faza cu rezervorul, se poate sa fie de la el deoarece rezervorul se incalzeste/raceste mai greu decat metalul.Cred ca e normal

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

asa e, da fata de tine mie mi se uda mocheta, si miroase si cam urat :D(....

Modificat de Paul.Iasi
Nu mai da quote la mesajul anterior!
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

am patit si eu dar in spatele scaunului din dreapta... astazi mam convins... usa din dreapta nu se lipeste perfect de garnitura de cauciuc si pe acolo patrunde umezeala... peste 160km/h suiera putin in coltu usii sus

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

deci se pare ca este 'natural'.Pe mine nu ma deranjeaza deoarece mocheta nu se uda si nu miroase deloc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!