Jump to content

Group Buy


Vizitator
 Share

Postare recomandată

Michelin Alpin A3 - 264 RON la Auto Soft. Sunt sigur ca putem obtine si ceva reducere, deja la 4 anvelope cumparate ai 5% discount.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Cristian

    16

  • Expertu

    15

  • reclamagiu

    14

  • o3_cep

    4

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mie mi-a fost lene sa ma duc aseara, dar din fericire pentru mine preturile au ramas aceleasi. Eu as inclina totusi spre Dunlop. Sunt mai ieftine si din cate stiu eu au iesit si mai bine la teste. Totusi nu cred ca ma costa 50 RON de cauciuc sa le pun pe masina ca sa luam de la Auto soft.

post-26372-1225378308_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

M-am uitat si eu pe oferta de la Metro, si nu am vazut 195/55/15 sau 185/60/15. Eu nu o sa pun nici 195/65/15 si nici 185/65/15, pentru ca e abaterea prea mare la vitezometru, in plus e posibil sa atinga cauciucul de aripa.

O alta oferta:

http://www.anvelopa-janta.ro/produse.php?o...amp;sezon=Iarna

Dunlop Winter Response la 243 RON, Goodyear Ultra Grip 7+ 247 RON.

Ma gandesc ca in cateva zile sa incepem sa cautam oferte si sa negociem cu vanzatorii preturile.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Tot de aici vrea sa isi ia si un coleg de servici. O sa vb cu el sa astepte, sa fie comanda mai mare.

Daca vreti opresc sa intreb de oferta. Este in drumul meu spre servici.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mai pot sa va ofer Dunlop SP Winter Response la 250 RON bucata cu montaj si echilibrat incluse.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Si eu trec pe Mihalache in fiecare zi, pe langa vulcanizarea aia.

Asta am gasit pe site-ul lor, www.anvelopa-janta.ro: "La achizitionarea a 4 anvelope montatul, echilibratul si valva sunt gratuite.

Anvelopele au garantie 3 ani."

O sa incerc sa trec azi pe la ei sa vad ce discount ne pot oferi.

Vlad, oferta asta e chiar tentanta. In cat timp sunt disponibile cauciucile?

Pentru cei care sunt pe lista, as vrea sa am confirmarea lor ca mai sunt interesati de cauciucuri. Avand in vedere ca vremea se va raci in urmatoarele zile ( http://www.weather.com/outlook/travel/busi...tended/ROXX0003 ), eu ma gandesc sa trec la cauciucuri de iarna.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Imi cer scuze, dar nu mai pot onora oferta de 250 RON pentru Dunlop Winter Response. S-au dat toate pentru o flota si, daca le aduc acum, deja vorbim de alt pret.

Insa am alta varianta: Kleber Krisalp HP2 la 220 RON cu tot cu montaj si echilibrat. Anvelopele sunt disponibile la comanda intr-o saptamana.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

scuze de OT: stie cineva sigur dc anvelopele 195/65/15 ating aripa ca am un set nou de pirelli si nu stiu ce sa fac cu ele

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Dimensiunea asta nu se potriveste la tine sub nici o forma. Stabilitatea masini va fi grav afectata, la bracaj maxim si la denivelari cauciucul va atinge aripa mai mult ca sigur, etc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru cei care sunt pe lista, as vrea sa am confirmarea lor ca mai sunt interesati de cauciucuri. Avand in vedere ca vremea se va raci in urmatoarele zile ( http://www.weather.com/outlook/travel/busi...tended/ROXX0003 ), eu ma gandesc sa trec la cauciucuri de iarna.

eu reconfirm

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Azi o sa trec pe la vulcanizarea de mai sus, sa intreb de preturi. Pentru ca vremea se raceste spre sfarsitul saptamanii, eu cred ca saptamana viitoare ar cam trebui sa avem cauciucurile. Cum preferati sa le luam, ne intalnim toti in weekend si mergem la vulcanizare sau se duce fiecare si le cumpara? As incerca sa obtin si un discount.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

probabil cel mai ok ar fi sambata sa mergem toti daca fac discount.

Daca nu iesim mai avantajos la ei decat la Vlad, luam de la Vlad, doar ca mai asteptam o saptamana

Modificat de reclamagiu
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

In sambata din weekendul viitor ar fi perfect sa ne intalnim sa le luam :Driver:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Imi cer scuze, dar nu mai pot onora oferta de 250 RON pentru Dunlop Winter Response. S-au dat toate pentru o flota si, daca le aduc acum, deja vorbim de alt pret.

Insa am alta varianta: Kleber Krisalp HP2 la 220 RON cu tot cu montaj si echilibrat. Anvelopele sunt disponibile la comanda intr-o saptamana.

Vlad nu mai are decat Kleber... eu as opta pentru Goodyear Ultragrip 7+ sau Dunlop Winter Response. Am pus preturi mai sus, o sa incerc sa fac rost de cea mai buna oferta. Sambata viitoare ar fi foarte bine. In afara de o3cep, care a venit cu ideea, pentru ceilalti e ok sambata viitoare, adica 15 noiembrie, dimineata?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cristi, cel mai bine dai pe la cei de la Savhor sau le dai un telefon ca sa-i intrebi ce au pe stoc precum si despre preturi ca sa nu aveti vreo surpriza. Site-ul nu mai este actualizat de ceva timp, dar ce pot sa va spun este ca oamenii sunt foarte ok, eu de acolo mi-am luat si montat iarna trecuta cauciucuri.

Bafta

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pentru ceilalti e ok sambata viitoare, adica 15 noiembrie, dimineata?

ok with me :icon_thumright:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am vorbit cu cei de la vulcanizare, au pe stoc Michelin Alpin A3, la 264 RON. Dunlop Winter Response si Goodyear Ultragrip 7+ e posibil sa aduca saptamana viitoare.

Luam Michelin sau mai asteptam?

Am mai gasit o oferta interesanta la Depozitul de Anvelope:

http://depozituldeanvelope.eu/DetaliiProdu...control_xl.html

Pirelli Winter 190 Snowcontrol la 181 RON. Pretul e foarte bun.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ultimele noutati: pentru 16 cauciucuri avem oferta pentru Michelin Alpin A3 la 258 RON, inclusiv montaj, echilibrare si valva. Am rezervat cauciucurile. Cu stefan (o3cep) si expertu am vorbit deja, maine dimineata mergem impreuna. Astept un raspuns si de la reclamagiu.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am un prieten care vrea si el pe dimensiunea 205/55/16 pentru o Mazda 3. Deci tot 16 ar fi doar ca unele ar fi pe alta dimensiune.

Modificat de Expertu
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

. Astept un raspuns si de la reclamagiu.

maine cat de dimineata.

la ora 11 tre sa o iau pe prezumtiva soacra de la Arcu de triumf

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Era vorba de 9:30. Daca vrei te las in locul meu, ca e prea de dimineata pt mine si poate nu ajung la timp:).

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Era vorba de 9:30. Daca vrei te las in locul meu, ca e prea de dimineata pt mine si poate nu ajung la timp:).

ar fi ok pentru mine, sarna.

deci a ramas ca tot la vulcanizarea de pe Mihalache, nu?

Dar ce spun acolo...am venit pentru cauciucurile rezervate de cine? :nono:

LE: Am vorbit cu Cristi. Rezolvat ;)

Modificat de reclamagiu
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

question: alea de vara o sa imi incapa in portbagaj? sau trebuie rabatata bancheta?

PS: cei de maine poate aveti vreun sticker vwforum in plus si da bine pe galben... :icon_thumright:

Modificat de reclamagiu
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!