Jump to content

Amortizoarele de la golf 2 se potrivesc la golf 3?


gt_3
 Share

Postare recomandată

Salut!

Am luat niste amortizoare sport de pe un golf 2 si le-am pus la golf 3;s-au potrivit ele ,dar nu stiu exact daca si flansele se potrivesc.Mie mi-au mers dar ceva nu este in regula(ori nu se potrivesc ori trebuie flanse sport)! idei pls.mersi

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Amortizoarele se potrivesc, dar flansele trebuie pastrate de la Golf 3. Nu uita sa treci apoi pe la un atelier de reglat directii.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 6 months later...

Sal. sunt nou pe aici!Am un golf 3 1.4l ( care sincer isi face foarte bine treaba) daca ma poate ajuta cineva cu urmatoarea problema - pot sa schimb arcurile de suspensie normale in arcuri sport, fara sa schimb si amortizoarele ( sa pastrez amortizoarele vechi! )?

Vreau sa le schimb pentru ca acum 3 luni mi-am schimbat toate amortizoarele si in acest timp mi sa ridicat garda masinii de zici ca e jeep, nu mai am nici stabilitate la viteza mare.............orice ideie e bine venita

:)

mersi anticipat!!!!

Modificat de Ahiile
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!