Jump to content

Accesorii Interior


SyncMaster
 Share

Postare recomandată

atunci las-o asa ca nu are nimic daca sta fara carcasa, sincer sa dai 150$ pe o carcasa ........

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 372
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • paul_ral

    32

  • Amedeo

    31

  • Dobro GTI

    24

  • eleet

    22

Top Posters In This Topic

Posted Images

stiu,de 150$ mai i-au o baterie si mai raman si bani.dar pe cine tine buzunarul.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

dupa ce s-a lasat tata cu toata greutatea lui de vreo 85 de kg pe cotiera, si mi-a rupt suportul din plastic, azi mi-am facut de treaba:P

uite si ce a iesit...suport cotiera home made :icon_cool: maine o si "remontez"...

salutare!!!

scuzati calitatea pozei, le-am micsorat in paint k nu aveam program:)

post-39289-1262115267_thumb.jpg

post-39289-1262115283_thumb.jpg

Modificat de Drakoo2222
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Scaunele de pe ce model sunt? Retapisate o sa iasa o minunatie de scaune.... :mad: (nici cotiera nu e rea)

Modificat de robertciprian
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Scaunele le-am mai vazut pe un model de golf2!

LE:golfbb20jb.jpg Vw golf 2 blaupunkt.Nu stiu daca este replica sau asa a iesit din fabrica :mad:

Modificat de Amedeo
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

La golf 2 stiam doar de astea. O sa mai caut ca imi plac mult. :mad:

post-50033-1262212352_thumb.jpg

post-50033-1262212386_thumb.jpg

Modificat de robertciprian
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sunt mai multe variante de Recaro,in schimb si mi-e mi-ar placea sa ma plimb in masina apasand butoane :icon_cool:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

o rugaminte,stie vreun coleg de forum prin Timisoara unde se pot repara/retapita scaune auto?ms

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

faine scaunele :( as vrea si eu dar sunt f greu de gasit... :D

daca stie cineva de unde pot fi achizitonate aceste scaune sa ma anunte si pe mine

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Le gasesti in America,cel mai usor.Eu de acolo am poza,de pe o masina din America.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

mie mi-a cerut cineva 1200 lei pt retapitat scaunele si bancheta ,cu materialul lor,ce parere aveti?e mult?e bine?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

alecsus pare exagerat de mult. Eu am facut huse din imitatie piele cu 350Ron si vin foarte bine , sunt croite exact pe scaune (le-am dat jos pe toate) , acelasi pret e si pentru material textil , cu tot cu materialul lor. Cat despre inlocuirea tapiteriei era undeva la 800ron.

Modificat de eleet
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

alecsus pare exagerat de mult. Eu am facut huse din imitatie piele cu 350Ron si vin foarte bine , sunt croite exact pe scaune (le-am dat jos pe toate) , acelasi pret e si pentru material textil , cu tot cu materialul lor. Cat despre inlocuirea tapiteriei era undeva la 800ron.

am inteles......si mai trebuia sa stau fara scaune in masina vreo saptamana doua

Modificat de taz21
Nu mai da quote le mesajul anterior
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 7 months later...

sall.cine ma poate ajuta si pe mine cu ornamentele de pe panourile usilor fata alea unde vine butonul de geam electric si olginda manuala si sa fie dintr-o bucata pt vento??..ms frum

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Incearca in aria Dezmembrari. Chiar daca nu poti posta acolo, poti face cereri prin PM.

In ariile tehnice sunt interzise anunturile de vanzare-cumparare.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ma ajutati si pe mine va rog unde se pot gasi clipsurile cu care se prind fetele de la usi, dar sa fie noi ca second e tot una. Ma scuzati dar pe forum nu am gasit

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

De obicei, pentru cleme, mufe, subansambluri mici - plastice, etc., trebuie sa te adresezi la reprezentanta, deoarece nu exista decat OEM. Dar cauta pe Google, deoarece am gasit pe cineva care produce-importa asa ceva.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

am sunat la peste 15 parcuri de,dezmembrari dar nimeni nu are...ajutati-ma si pe mine va rog frum ca se vede urat fara plasticele alea...exact cum este la vento asta am si eu nevoie

post-70767-1281983192_thumb.jpg

Modificat de Sorinel89
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cam greu sa gasesti dintr-o bucata cu loc pt. buton de geamuri el. si cu loc pt. oglinzi manuale. Fa rost de codul original si incearca la volksparts.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vin si eu cu o intrebare, a montat cineva tetiere la o bancheta ce nu a avut, si ce ar presupune aceasta, sau trebuie inlocuita cu totul. Multumesc anticipat

Modificat de e13
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

iti trebuie tetiera de la un scaun din fata + sistemul (un plastic) in care intra tetiera. Gaura pt. tetiera exista in cadrul de la bancheta.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

revin la ce am intrebat mai sus: nu au clipsuri de fixare a fetelor de usi nici la volksparts (ca sa stiti daca va trebuie vreodata) :coffee_lol:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

iti trebuie tetiera de la un scaun din fata + sistemul (un plastic) in care intra tetiera. Gaura pt. tetiera exista in cadrul de la bancheta.

Eu cand am cumparat masina , nu avea tetiere pe spate , avea doar gaurile din bancheta. Asa ca m-am dus la dezmembrari si am luat unele de la niste scaune de GT . Mi-ar fi placut scaunele cu totul dar nu aveam bani suficienti :icon_thumright:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!