Jump to content

Accesorii Interior


SyncMaster
 Share

Postare recomandată

Si-a mai luat cineva clapete de la portiere (interioare) cromate? Vreau si eu sa imi pun ca imi plac la nebunie, stiti vreun site de unde pot face comanda?

Modificat de silverblade
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 372
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • paul_ral

    32

  • Amedeo

    31

  • Dobro GTI

    24

  • eleet

    22

Top Posters In This Topic

Posted Images

Si-a mai luat cineva clapete de la portiere (interioare) cromate? Vreau si eu sa imi pun ca imi plac la nebunie, stiti vreun site de unde pot face comanda?

are Golf-fan foarte ieftin:)

amedeo...exact asa am eu la deschidere torpedou:X

Modificat de Drakoo2222
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

interiorul arata super dragut!! intrebarea mea este...se potriveste volanul de la mk4 la mk3 fara alte modificari??

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

silverblade gasesti manerele interioare cromate pe www.liontuning.de , eu de aici le-am luat sau gasesti la dezmemrari de pe unele GTI. succes

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

intrebare :

Volanul cu airbag de pe golf IV se potriveste pe golf III ? (sa functioneze airbag-ul asta ma intereseaza , ca volanul cred ca se potriveste...)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Volanul se potriveste 100%....ca am vazut prin oras si prin targ...mk3 cu volan mk4,airbagul era in volan doar ca nu stiu daca este si functional.

In gluma spun,poti testa cu vag com'ul daca functioneaza airbag'ul.Daca va sari de acolo inseamna ca a functionat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

stie cineva unde gasim un catalog de coduri produs? cotiera aia ma scoate din minti X( e un "must have"

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Incearca sa te duci la Tess la noi in Brasov poate te pot ajuta baietii de acolo!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

o cotiera pentru mk3, ultima oara cand am verificat ( la Tess ) era undeva la 250 lei

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salutari am gasit asaceva pt golf 3, jur de 240ron, info si alte poze prin Pm

mk3m.jpg

sarbatori fericite :huh:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

are Golf-fan foarte ieftin:)

amedeo...exact asa am eu la deschidere torpedou:X

si e si pe partea dreapta? :vinemosul:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ultima oara cand am fost la Tess ( reprezentant VW in brasov ) aveau doar cotiere aftermarket (arm-ster) si nu era disponibilitate pt G3 :icon_santa:

o sa mai trec dupa sarbatori pe la ei sa vedem

merci de sfaturi baieti :icon_rendeer:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Referitor la cotiere pot sa spun ca si eu am cautat in mai multe locrui.Aveam de gand sa imi iau de golf 4 si sa o adaptez....dar cand am vazut sistemul de prindere m-am lasat pagubas.Intr-un final am gasit o cotiera care arata bine si care am reusit sa o si montez.Ca pret este undeva la 100 de ron.Este un model universal dar care, zic eu, se potriveste foarte bine pe golf 3.Calitatea este destul de buna si ca utilitate nu are rost sa mai vorbesc.Daca aveti nelamuriri va stau la dispozitie.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

mi se pare cam mult si 100 de lei nu mai zic de cele la 240 .. inteleg ca e destul de klumea dar eu i-am gasit chiar si un mic defect .. cam incomodeaza cand tragi frana de mana in rest e ok stai mai comod la volan mai ales la drum intins!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu am ales sa o montez in felul ala.Puteam sa montez cum zici tu daca o montam mai inalt si nu mai era intr-o pozitie buna.Sincer nu ma deranjeaza deloc ca atunci cand trag frana de mana sa imi ridice putin cotiera.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salutare ! Apelez si eu la colegii cu diesel daca poate cineva sa imi dea si mie codul de la clemele de la capitonajul capotei ca merg la magazin si nu gasesc nimic , spun ca ai trebuie codul piesei deja a m comandat o serie de cleme si nu erau pt capitonaj erau pt chederele acelea de la capota si mie imi trebuie de la capitonajul acela de pasla ce se afla pe interiorul capotei si se gaseste mai frecvent la diesel .. imi trebuie un cod . sper ca nu sunt oftopic ca este tot un accesoriu al masini eu am benzinar si mi-am achizitionat acel capitonaj second-hand. mersi !!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salut

am gasit un cod pe etka

incearca si vezi daca e asta: 867 863 849 A

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu este chiar un accesoriu,de interior,dar este unul de efect.

Carcasa baterie.

p6249340.jpg

Montata pe masina.

1cc74a821539d1ad.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Interesanta carcasa dar este pentru mai multe dimensiuni? Ca bateriile difera la marime in functie de amperaj! Ai gasit si vreun cod pentru ea?? Vad pe cutie ca e dedcata vw audi

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Carcasa,nu este dedicata,in totalitate mk3,mai frecvent se gaseste mk5,dar am sa forez si dupa coduri si daca le gasesc,le si postez.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

amedeo super tare cutia pentru baterie...buna idee :)) ,mai ramane sa gasim si un pret pentru ea.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!