Jump to content

Golf Iv 19 Tdi 90cp


RazvyRULZ

Postare recomandată

da asa e dar in poza cu jantele din postul nr.148 sunt jante de passat si nu de golf.Jantele de passat sunt foarte asemanatoare cu cele golf ,diferit este capacul de la prezoane si spitele parca sunt mai rotunjite la passat.

BTW ai probat daca vin la prezoane?Daca vin totul e perfect :offtopic:

Link către comentariu
  • 3 weeks later...

jantele de mai sus le'am vandut, aveau din pacate prindere pentru Passat 5x112 cum a spus ZXZ nu 5x100 ca la Golf. Sunt in cautare de alte jante si dupa cateva cautari am ramas sa aleg deocamdata intre (stiu ca nu sunt niste jante deosebite):

Enzo 17" - jenti001po4.th.jpg

Rial 16" - imag017b.th.jpg

Mak17" - janta3.th.jpg

Voi ce ziceti? avand in vedere marcile si modelele? (lasand la o parte aspectul $$$$$)

Modificat de RazvyRULZ
Link către comentariu

Clar ca mak-urile arata cel mai bine dintre toate modelele de mai sus, iar referitor la Enzo nust ce sa zic dar am mai auzit persoane care le-au indoit destul de repede, iar ca aspect sunt prea simple. Mak-uri am avut la fosta masina si nu m-au dezamagit, bine ca si aveam grija foarte mare de ele. Recomand mak-urile si eventual le faci spitele negre :))

Link către comentariu

din pacate s'au vandut makurile, am ramas pe rial'uri deocamdata, maine primesc poze cu fiecara janta, si daca imi place ce vad, le cumpar.

O seara faina si ms mult de sfaturi!!

Link către comentariu

Enzo H-urile sutn superbe, Pacat intr-adevar ca sutn indoite a lui Cristi, dar cred ca se pot face.. Poze noi nu ne mai dai? :biggrin:

Link către comentariu

salut , ofer OZ-urile din imagine daca esti interesat... ai PM, si le-am pus aici ca sa le vada si forumistii, sa-si dea cu parerea daca ar da bine pe masina ta. Sper sa nu fie interpretata ca reclama, nici nu le-am scos la vanzare... eu am trecut pe 16'' si astea sunt ratacite prin garaj.

post-47339-1265666185_thumb.jpg

post-47339-1265666196_thumb.jpg

Link către comentariu

RedFighter - intradevar sunt frumoase si se pot repara, insa banii de care dispun sunt mai mult decat putini, cred ca ai observat ca toate jantele expuse mai sus sunt ieftine la topicul de vanzari. Poze, nu prea am cu ce deocamdata, modificari 0 in ultima vreme. Astept in primul rand vremea buna:)

www_ionut_ro - mi'ar place mult jantele, insa sunt sigur ca sunt cu mult peste bugetul meu, totusi ti'am raspuns la PM, de curios :winter:

Link către comentariu

nu-i problema, ai vazut totusi ca nu erau "MULT" peste bugetul tau:)

sa stapanesti masina sanatos si sa-i pui jante cat mai frumoase;)

Link către comentariu

Pana la urma am luat jantele de la www_ionut_ro, sunt foarte incantat de ele si ii multumesc pentru ele si pe aceasta cale, pun poze facute de Ionut, eu nu le'am mai facut, le'am tot depozitat (pana in Martie cand le voi pune pe masina):

dscn1220e.th.jpg dscn1213b.th.jpg dscn1214.th.jpg dscn1216x.th.jpg

Modificat de RazvyRULZ
Link către comentariu

mama, or sa arate ca-n filme, sunt sigur :( superturismo GT au mers intotdeauna pe golf 4.

cu placere si multumesc si eu pentru rabdare si intelegere, stii tu de ce ;)... sa le stapanesti sanatos!

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Vremea frumoasa de afara m'a facut sa nu tin cont de luna februarie si am pus rotile sus :)) :

dsc1504b.th.jpg dsc1506f.th.jpg dsc1507a.th.jpg dscf6571x.th.jpg dscf6574o.th.jpg dscf6576e.th.jpg dscf6579x.th.jpg dscf6580.th.jpg dscf6588m.th.jpg .

Link către comentariu

Foarte tare arata cu rotile de la Ionut si modelul asta de janta da foarte bine pe Golf, iar cand ma gandesc ca l-am intrebat pe Ionut cu cat vinde jantele si am auzit de pretul ala bun, dar ca erau rezervate pentru tine, Oz rulles :blah_:

Din poze parca masina pare mai joasa ca a mea, sa inteleg ca inca mai ai arcurile sport mai scurte pe ea? Cum reusesti sa mergi sa nu spargi baia de ulei sau sa o rupi pe dedesubt ca eu la a mea cel putin iarna asta am tarat-o de am rupt-o? Sa inteleg ca prin zona voastra asfaltul nu e chiar ca la noi de zici ca a fost bombardat?

Spor la modificari si asteptam si poze facute ziua sa vedem mai bine cum dau jantele pe masina :rolleyes:

Link către comentariu

vezi ca ai arsa o siguranta.. nu iti merg pozitiile pe partea dreapta (fata-spate) sau a ramas maneta de semnalizare blocata spre stanga ? :rolleyes:

Link către comentariu

Sunt reusite jantele, ai facut o alegere buna! Dau foarte bine cu masinia, cu culoarea masinii, sa le stapanesti sanatos!

P.S: Asa ceva am avut si eu si leam dat, si acuma regret :P

Link către comentariu

Auras - drumurile nu is stralucite nici pe aici, chiar dimpotriva, da am arcurile sport -35mm, nu prea frec cu ea, imi fac traseu dinainte cand am de mers prin zone unde asfaltul e cum e sau NU E :)) nu imi pasa daca ma clanxoneaza din spate cand franez si merg cu 1'a pe "macadam" pt ca nu imi da bani de cheltuiala grabitul din spate. Cu baia de ulei nu am probleme pt ca am un blindaj metalic foarte foarte solid, cu multe nervuri si dintr'o tabla foarte groasa, cu prima ocazie am sa fac o poza, o singura sunt convins ca spargeam baia daca nu aveam blindajul. Sper sa pot face azi cateva poze la bloc.

soila - nu e maneta pusa pe stanga, atunci seara am observat ca nu merge pozitia pe dreapta fata si spate, azi verific becurile si sigurantele.

defense1 - si mie imi plac mult, iar acum ca le'am urcat pe masina sunt convins ca sunt in stare buna (nu bat, nu sunt ovale sau mai stiu eu)

Link către comentariu

ms tibi ;)

Si niste poze la zi:

dscf6597.th.jpg dscf6600i.th.jpg dscf6613s.th.jpg dscf6605i.th.jpg

Iar in locul stergatorului spate am facut un dop:

dscf6602r.th.jpg

Modificat de RazvyRULZ
Link către comentariu

In locasul ramas de la stergator este locul ideal pentu o camera, dar ai nevoie si de un 2DIN :rolleyes:

Link către comentariu
  • taz21 a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!