Jump to content

Golf Iv 19 Tdi 90cp


RazvyRULZ

Postare recomandată

De azi, incalzire in scaune, scaunele le aveam, butoanele le aveam, am luat instalatia electrica OEM de pe Bora ce o dezmembrez, a fost aproape plug&play:

photo0321m.jpg

photo0347q.jpg

Link către comentariu
  • 2 months later...

Un upgrade sau downgrade, asta tine de gusturile fiecaruia :)

Eu aveam un mp3 player aftermarket si spatiu de depozitare.

De curand si-a luat un prieten un golf si are casetofon gamma si cdplayerul oem in locul spatiului de depozitare. Mai vazusem asa, dar am fost cu el intr-o seara si m-a fermecat consola "plina" si uite ca am copiat modelul:

photo0460p.jpg

In viitor mai vreau doar sa cumpar un digital music changer.

Link către comentariu
  • 2 months later...

Inca o schimbare:

 

Urmeaza si o magazie de cd-uri pe viitor.

 

photo0628z.jpg

 

Si un poll daca se poate, sa pastrez scaunele mele(vedeti poze mai sus), sau sa le montez pe astea(tot cu incalzire in scaune, cu reglaje electrice iar cel de la sofer cu memorie)? :)

photo0633z.jpg

photo0634w.jpg
 

Link către comentariu

foarte smecher interiorul,am vazut anuntul cu bora2,3 de vanzare si mi`a ramas gandu la el,cam nasol totusi ca are cusaturile alea rosii si pe masina ta nu se asorteaza cu nimic...dar daca nu te deranjeaza pune`l nu mai sta pe ganduri.daca vinzi vechiul interior de piele negreu trece`ma primul pe lista.

Modificat de nemtzalau
Link către comentariu

Ca aspect, interiorul tau actual e mult mai frumos.

Din punct de vedere confort, asta cu textil pe mijloc e mai ok pentru ca nu transpiri la spate la drumurile lungi.

Tu alegi.

Link către comentariu

Plus ca vara cand ma asez pe scaunele mele, ma oparesc instant, scaunele vechi vor intra la vanzare, sunt cu incalzire, si costa 350e nenegociabil.

Link către comentariu

Astazi s-au montat:

 

photo0639h.jpg
 

grile ventilatie Bora (luminate - mai trebuie doar sa le fac legaturile)

photo0640m.jpg photo0641g.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Suport pahare spate

photo0638i.jpg
 

Cotiera fata din piele -OEM

photo0637z.jpg
 

Maneta frana de mana de piele

photo0645kl.jpg

 

Fete de usi fata din piele

photo0643u.jpg photo0642u.jpg

Uploaded with ImageShack.us

 

Am sa fac alte poze dupa ce termin de lucrat la interior si sa o si curat. :)

Modificat de RazvyRULZ
Link către comentariu
Frane mai mari pe fata (de pe V5), mutate cu totul (fuzeta, port etrier, etrier, disc):

 

photo0665e.jpg.
Link către comentariu
  • 1 month later...

Schimb mocheta, scaunele fata spate, montat magazie de cd-uri, tras fir pt antena, inca n-am terminat, revin cu alte poze.

lcgj.jpg
bdl9.jpg
5kvh.jpg
wyk.jpg
508w.jpg
xy67.jpg
xy67.jpg
p1j6.jpg

Link către comentariu
Laurentiu_LWR

Spor la treaba...tu acum mai mult te antrenezi nu? :))

Sunt chiar frumoase si confortabile noile scaune...spor la modificari in continuare...

BTW...like pt trusa de scule :P

Link către comentariu

Ms Laurentiu, trusa e adevarata, m-a ajutat enorm :D

 

O am de 2 sau 3 ani, se comporta f bine, clichetii ii desfac si ii ung frecvent.

 

Am terminat!!! :D

 

nwf8.jpg

urfb.jpg
jedh.jpg
cfu8.jpg

Link către comentariu
Laurentiu_LWR

Arata prea bine...masina de stelist  :))

Acum schimbi si cusatura la volan si mansonul de la schimbator? :) sa le faci tot rosu? :D

Link către comentariu

Bineinteles, exact asta vreau sa fac... dar luam o pauza :)) Nu prea mai am "timp".

 

Auzi la el... masina de stelist :Driver: :nono:

Modificat de RazvyRULZ
Link către comentariu
Laurentiu_LWR

Pai masina albastra...interior pe rosu...rosu albastru de la ce o fi :))

Eu am glumit...dar doamne fereste sa nu se trezeasca microbismu din vreunu :))

Link către comentariu

exact :)) Sa nu mi-o zgarie acum vreun dinamovist sau rapidist sau mai stiu eu ce "ist" :))

Link către comentariu

la cati rapidisti si dinamovisti mai sunt esti safe :)), cat te-a costat interiorul ala?

Link către comentariu
JOHN EVO TUNING

Poate e cu Fc Barcelona :icon_cheesygrin: . Frumos interiorul, ai avut ceva trebusoara dar a iesit in mare fel. Bft.

Link către comentariu
Laurentiu_LWR

NU stiu cati mai sunt si care de unde sunt...ca nu le am cu fotbalul...stiu si eu doar culorile :))

Ai rezolvat si cu memoriile?sunt functionale? nu faci un filmulet? :D

Link către comentariu

la cati rapidisti si dinamovisti mai sunt esti safe :)), cat te-a costat interiorul ala?

 

Am cumparat masina donatoare cu totul :)

 

Poate e cu Fc Barcelona :icon_cheesygrin: . Frumos interiorul, ai avut ceva trebusoara dar a iesit in mare fel. Bft.

Ms mult, a fost cam 2 zile de munca :P

 

NU stiu cati mai sunt si care de unde sunt...ca nu le am cu fotbalul...stiu si eu doar culorile :))

Ai rezolvat si cu memoriile?sunt functionale? nu faci un filmulet? :D

Memoriile NU, doar reglajele electrice, filmulet am facut doar cum se misca scaunul in toate directiile, il uploadez pe fb si il postez aici :)

 

L.E.:

Modificat de RazvyRULZ
Link către comentariu
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • taz21 a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!