Jump to content

Golf Iv 19 Tdi 90cp


RazvyRULZ

Postare recomandată

  • 2 weeks later...

Vreau eu Santa Monica ! Facem un schimb ? :)) Frumoasa masina, imi place ce-ai facut la ea pana acum, o mai vad prin oras din cand in cand si o mai admir...

Link către comentariu

Ms mult Vali.

 

Schimburi nu fac, dar cred ca le voi da, nu imi place cum dau pe golf, chiar daca rotile-s facute pentru ea...

Link către comentariu
  • 3 months later...

ne pregatim cu intarziere de iarna:

-Pe drum din UK, bare transversale OEM

http://www.ebay.co.uk/itm/VW-Golf-MK4-and-Mk3-Roof-Bars-5-Door-/171191406570?pt=UK_Car_Accessories_Touring_Travel&hash=item27dbcd8fea&fits=Model%3AGolf&nma=true&si=382o6aP5uA6cqBAFDM2vwdDVSJM%253D&orig_cvip=true&rt=nc&_trksid=p2047675.l2557

-suporti snowboard Thule - acasa.

 

tn2m.jpg

qon5.jpg

Din chitul de pedale de TT/footrest imi lipsea pedala de frana, am achizitionat-o noua.
 

Modificat de RazvyRULZ
Link către comentariu

Deocamdata nu am montat pedala, e in sertar :P Am sa ii fac poze la interior dupa ce o montez.

 

Sarbatori faine!

post-17173-0-66773600-1387997914_thumb.j

Link către comentariu
  • 1 month later...

de sezon, barele transversale OEM:

post-17173-0-64823600-1391595901_thumb.j

Modificat de RazvyRULZ
Link către comentariu

Arata bine cu barele transversale  :icon_thumleft:  mai ales acum , prinzi zapada - scoti placa  :D

 

Cat te-au ajuns barele + suportul pentru s-board ? 

Link către comentariu

Barele OEM au costat 400 ron,cu tot cu transport(licitatie ebay).

Suportul Thule pt snowboard a costat 150ron(sh, dar in stare perfecta, cu cheie), are suprafata de cauciuc de 40cm, deci incap 2 placi si o pereche de schiuri carve. In poza de mai sus, exact asa era incarcata masina.

Link către comentariu

E decent pretul , acum nu mai ramane decat sa cauti zapada pe unde te duci :)  

 

Trebuie sa cauti si un suport pt biciclete in caz ca te pasioneaza sa-l ai functionabil si pentru anotimpul calduros , daca tot au anuntat astia ca scumpesc motorina , macar esti preventiv  :D

Link către comentariu

Ma pasioneaza, bicicleta exista, suportul la primavara, e in plan; sper totusi sa nu ajunga un lux circulatul cu masina :)

 

Zapada se gaseste in MM, chiar si cand temperatura e de 3-5 grade, cel putin 3 partii din judet au tunuri de zapada (eu oricum sunt incepator)

Modificat de RazvyRULZ
Link către comentariu

Pentru cei cu ALH , AGR mai exista o speranta :) mergem si noi la consum :))

Daca nu gasesti zapada la tine te astept la Piatra Neamt , 40 cm de zapada (naturala) lejer se gaseste. Partie gasim si pe trotuare :)

Spor la km pana una alta !

Modificat de Cosmin ZKG
Link către comentariu
  • 3 months later...
Georgel t.t

Salutare colegu'

Daca se poate, as vrea neaparat sa iau legatura cu tine, preferabil telefonic. As avea nevoie de niste lamuriri. Oricum, avem masini asemanatoare si am mici problemute cu a mea....intelegi tu. Raspunde.mi te rog cand vezu acest mesaj. Ms mult. ceau, salutare tuturor!

Link către comentariu
  • 4 weeks later...

Salut,

 

Imi cer scuze, doar acum am intrat pe topic.Ma poti suna oricand, cu ce stiu, te ajut cu placere.

Link către comentariu

Frumoasa masina iar interior pe masura. Felicitari !

Link către comentariu

Multumesc!

 

Alte schimbari nu au prea aparut la masina, doar am schimbat tot ce inseamna bucsa pe fata, bielete, etc... am pus si fete de usi de piele si pe portierele din spate si suport de ochelari, in locul manerului din plafon de la sofer.

Modificat de RazvyRULZ
Link către comentariu
  • 2 months later...

salut, suntem vecini si inca nu ti-am vazut frumusetea asta de masina (decat in parcare), astept sa ma inviti la o prezentare, nu de alta dar vreau sa copiez si eu ceva din modificarile care le-ai facut

Link către comentariu

Salut,

 

Dupa numarul de inmatriculare din profil, locuiesti pe Decebal 3. Eu nu mai locuiesc acolo, dar oricand ne putem vedea, insa... masina a fost superneglijata in ultima vreme, am avut alte prioritati.

Link către comentariu
  • 4 years later...

Salutare,

Anul trecut in 17 septembrie cand a fost furtuna cam in toata tara, un acoperis s-a decis sa se muleze pe masina mea. Am reparat masina cat sa pot circula cu ea, pana ce a expirat ITP-ul in aceasta toamna, si din rationamente economice, am decis ca masina sa ajunga la REMAT, si sa poata face loc unei masini noi (nu din grupul VAG). A fost o placere sa fiu membru ACTIV pe acest forum, topicul poate fi inchis.

Multumesc,

FB_IMG_1542271818545.jpg

FB_IMG_1542271826688.jpg

Link către comentariu

Interior (scaune, bancheta, cotiera, fete usi), mfd, o pereche de jante, grile bora, volan 3 piele, suport pahare spate, cam acestea mi le aduc aminte, le-am demontat, le-am vandut, doar jante si mfd mai am de la ea.

 

Link către comentariu
  • taz21 a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!