Jump to content

Intrebare!


UPO
 Share

Postare recomandată

Salutare! Am un vw vento gl 1.8 abs si am avut o surpriza cand am ajuns la 400.000 km... a luat-o din nou de la 0 !!! acum am cam 80.000 km :) stie cineva daca iese adevaratul nr de km daca o bag pe un tester??? Unii au spus ca nu, altii ca da.... nu stiu ce sa mai cred...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

chiar la neamt acasa si nu are cum sa zica ca nu-s km reali doar ca te da de gol uzura pedalelor s.a. dar ceea ce ai acum afisat aceea scoate orice tester... :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Deci pot sa schimb pedalele si sa vand masina la un pret bun nu? :) cu toate ca nu as vinde-o... ce pot sa-mi iau dupa aia Logan? :D Mersi ca mi-ai raspuns

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

daca neaparat vrei sa fii patriot si cu o masina nesigura dintre cele mai proaste o recomand pe cea mai buna... solenza :) :) :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

:) :) :) Nu multumesc.... Am avut dacie si sunt satul... ;) ;) ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 8 months later...

Nu vinzi bordul? :( Sau la schimb cu unul la 243.000km in perfecta stare :D

PS: cum se comporta motorul la 400.000km? Eu sper sa ma tina al meu pana la 5.000.000km ca sunt mort dupa vento.

(Chiar m-am gandit la un moment dat ca la viitorul castig mare la loz in plic sa imi comand un Vento pe bucatele (nou nout) si sa mi-l monteze la reprezentanta in Oradea, sa am si eu masina noua! :P :P :P

Mihai

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am 500.000 km si se comporta f bine... mai ales dupa ce i-am facut motorul acum o luna in fata blocului...:)

Am avut timp sa invat cate ceva la vento in timpul asta... Nu vand bordul... :) asteapta sa vezi daca se reseteaza si la tine la 400.000....;) Bafta!!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!