Jump to content

Noul Meu Passat


dark_master

Postare recomandată

Halogenele alea chioare strica totul. Nu inteleg de ce ai renuntat la xenon. Daca iti pui de 4300 o sa se vada de 10 ori mai frumos.

Link către comentariu
  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dark_master

    33

  • B_U_T

    5

  • Riddler

    5

  • rifflections

    4

Top Posters In This Topic

Posted Images

Legat de folie vreau sa-ti zic ca ai facut cea mai inteligenta alegere aftermarket,eu pe a mea am acea zisa "smoala" pe spate si parca chiar e data cu asa ceva;imi rupe masina in doua de la jumatate!o dau jos si caut alta solutie.

Ca un sugeriment vazand ca ai tot pachetul crom,defat iti mai lipseste linia dupa usa portbagaj-ului,iti arat la mine cum este dar da foarte frumos,poate vrei sa incerci!

post-83335-0-54253500-1336258163_thumb.j

Link către comentariu
dark_master
Publicat (modificat)

Folia si mie mi se pare super. Legat de pachetul de crom, stiu si eu de acel element, dar mi se pare deja prea mult cu el. Prefer sa iau niste tips-uri frumoase sau sa bag banii in altceva.

Modificat de dark_master
Link către comentariu

Daca tot s-au cerut poze cu masina curata, trebuie sa va fac pe plac ;)

Misto rau :)

Neaparat imi pun si eu folie, pe argintiul meu va fi mai vizibila, contrastul va fi mai intens.

Numarul pe fata l-ai prins cu dublu adeziv, sau altceva ?

Link către comentariu
dark_master

O sa arate foarte bine si pe argintiu. Oricum acuma vad ca mai multa lume de pe forum e interesata de acest tip de folie. E bine ca am arata ca se poate si la noi, asa poate se gandesc dealerii de folii din Ro sa mai aduca si astfel de folie.

Numarul e prins cu banda dublu adeziva Bison, de exterior. Momentan rezista foarte bine, e putin indoit ca nu l-am prins drept prima data, iar cand l-am dat jos s-a deformat tot :)).

Link către comentariu
  • 4 weeks later...

Halogenele alea chioare strica totul. Nu inteleg de ce ai renuntat la xenon. Daca iti pui de 4300 o sa se vada de 10 ori mai frumos.

La xenon am renuntat pentru ca am avut batai de cap cu kiturile AM. Ca n-am avut eu noroc, asta o fi o alta poveste, dar e foarte nasol sa te trezesti ca nu iti merge un bec (eu pateam la cel stang).

Kit-ul a fost montat la dealer, dar la cate probleme am avut cu el, am preferat sa revin la configuratia de fabrica. Evident ca problemele au disparut si sunt foarte multumit. Cum nu circul foarte mult noaptea, nu simt ca as avea nevoie neaparat de xenon.

Daca pe viitor voi alege xenon, singura varianta va fi OEM cu autoleveling, dar ma indoiesc ca voi da bani pe asa ceva.

Modificat de dark_master
Link către comentariu
  • 2 months later...

Salut!

Am vazut ca ai trimm-urile din aluminiu. Cat ai dat pe ele?

Mersi!

Link către comentariu

Trimmurile din aluminiu le-am luat de pe ebay acum vreo 2-3 ani. Am dat pe ele in jur de 150 de euro + transport. Vrei sa iti iei si tu?

Link către comentariu
  • 4 weeks later...

Salut , am incercat sa mai vb cu tine pe pm dar am vazut ca nu ai raspuns probabil nevazand mesajele:-?? Ai reusit sa vorbesti cu mama ta despre trim ? Mi-l mai poti da ?Astept un raspuns iti multumesc oricum !

Link către comentariu
  • 2 years later...

Salut.. vad ca ai schimbat grila cu una cromata.. 

 

Cum se schimba? se da spoilerul jos ? 

 

Mersi.

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!