Jump to content

Calendar Mk2 2009


Vizitator
 Share

Postare recomandată

Hai cu pozele k vreau sa se inchida topicul si sa se faca calendarul.Abia astreopt sa ocup o pagina!;))GGlumeam dar cine stie chiar mi-as dori mult.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 248
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • eugen_zim

    65

  • capone26

    15

  • PasionatuAGB

    11

  • sco211

    10

Top Posters In This Topic

Posted Images

Atentie nu mai faceti poze cu frunze cazute...deja e concurenta mare pe lunile de toamna si nu putem scoate frunzele din poza sau mai stiu eu...

Country si limited-urile...la voi o sa asteptam zapada :( sau daca aveti deja poze....vedem noi.

Pe 20 Niembrie oprim propunerile si apoi eu cu Golfuletz va vom anunta cine , ce si cum.

Mult succes.

Ps la mk1 las sa decida ceilalti moderatori din aria noastra.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

se poate face o preincadrare...ca eventual cine nu intra unde trebuie sa faca alta poza...mai de vara...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Atentie nu mai faceti poze cu frunze cazute...deja e concurenta mare pe lunile de toamna si nu putem scoate frunzele din poza sau mai stiu eu...

Country si limited-urile...la voi o sa asteptam zapada :( sau daca aveti deja poze....vedem noi.

Pe 20 Niembrie oprim propunerile si apoi eu cu Golfuletz va vom anunta cine , ce si cum.

Mult succes.

Ps la mk1 las sa decida ceilalti moderatori din aria noastra.

Eu am tot asteptat zapada...dar nu prea mai sunt sanse....pana pe 20noiembrie nu ninge....asa ca ma retrag din calendar!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Iulik...pina pe 20 se aleg masinile...pt lunile cu zapada vom astepta sa faca cei ce sunt alesi(nu avem cum altfel)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Dap ma bag si eu pt limited... dar astept zapada aia odata sa ma duc la sky si sa fac poze...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Dap ma bag si eu pt limited... dar astept zapada aia odata sa ma duc la sky si sa fac poze...

hai frate ca o sa facem un sky impreuna(am vaz ca si tu esti cu iesitul vara iarna) sa vezi si pe golfutul meu ce tupeu are iarna pe unde merge!!!!

sorry de offtopic!!!! :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

se pare ca si eu voi pierde calendarul de anul asta, din pacate sunt cu motorul desfacut, si nu am sanse sa il termin pana in 20 :icon_cool:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Dane,a iesit bestial golf-ul!!! Sa-l plimbi sanatos,la cati mai multi km!!!....imi place!!! Sa te bucuri de el!!! :icon_thumright:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Foarte frumoasa Dane, astept sa te prezinti cu ea sa vedem si cum merge!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

foarte frumoasa masina lui dan moise ... bravo

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Foarte tare moise am spuso si o mai spun .....super culoarea

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

fratilor

la munte A NINS.

Asa ca amatorii de poze pe zapada se pot grabi sa le faca

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Scuze de intarziere...ma incadrez la limita ;)

Vine asa:

D-l @Sebi si @8UBU:

post-3671-1227218269_thumb.jpg

post-3671-1227218555_thumb.jpg

post-3671-1227218661_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

super pozele, da mai mult ma surprinde a lui bogdan(8ubu) ....f tare a iesit , jantele alea dau f bine cu restu masinii

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

& me (eu nu prea m-am putut decide care sa o aleg) ;)

L.E. - scuze de marimea pozelor

post-3671-1227218892_thumb.jpg

post-3671-1227218980_thumb.jpg

post-3671-1227219078_thumb.jpg

post-3671-1227219204_thumb.jpg

post-3671-1227219285_thumb.jpg

post-3671-1227219363_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

oricare dane ca toate sunt de nota 10, acuma sincer e greu de ales, chiar tiau iesit toate super, in afara de a2a, eu zic ca toate sunt la acelasi nivel

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Multumesc Ovi ;) Pacat ca nu ai putut veni si tu atunci ...

Mai pun o poza de grup si una cu Romeo, un golfist de-al nostru pentru cine nu-l stie, care si-a pierdut parola si contul (numai el stie cum :) ). Merita vazuta si masinutza lui. Faty nu ne onoreaza nici anul asta dar presimt ca anul viitor o sa ne lase masca :huh:

post-3671-1227220615_thumb.jpg

post-3671-1227220648_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Acum ca am trecut de 20 asteptam sa vedem cine v-a ocupa cele 12 pagini ale calendarului MK2 2009.Eugen eu cred ca toti am merita sa aparem in calendar dar dupa cate stiu eu nu sunt decat 12 luni intr-un an si ceva mai multe golfuri frumoase.Asteptam sa vedem cine are onoarea mai ales pt coperta!!!!!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Dap...ramane sa vedem cine iese. :( ...anul trecut nu am reusit dar anul acesta sper sa reusesc sa pun o ultima pagina, in care sa fie comprimate toate pozele care nu au iesit.

Mult succes.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!