Jump to content

My Shadow-Blue MkV


lucian_90tud

Postare recomandată

Pai cu feon-ul le-am pus doar ca nu prea mi-a iesit . Vii la intalnirea de sambata? Ca o sa vezi acolo daca ajung...sper :P

Link către comentariu

la intalnirea de sapt asta nu ajung pt ca ma duc la off road tot weekendul...dar celelalte sapt vin...sper..

Link către comentariu

Ce bine miroase California Scents Delight :)). Imi vine sa mestec in gol cand intru in masina :censur:))

Link către comentariu

superba,modificata cu bun gust,stopurile imi plac la nebunie,sa te poarte mult si bine !

Link către comentariu

Ms pt aprecieri. Eu inca sunt in dubii in privinta stopurilor. Mi-a mai dat 86_CMM niste idei, dar mai vedem. Numai bine!

Link către comentariu

toate ca toate da numai dupa trompeta de cmm sa nu te iei=)) :icon_thumright: frumoasa masina :)) intretinuta ... da stopurile mai bine le faci negre total:) te trimit eu la un baiat si te la face cum vrei :))

Link către comentariu

Mi-am facut stopurile ceva gen .:R 32. + foliat semnalizarile din oglinzi si al 3-lea stop pe frana. Cam asa arata din spate :) :

post-23135-1254741581_thumb.jpg

Link către comentariu

Ms pt aprecieri.

Si mie imi place cum a iesit. Noroc de 31RZV :)).

Link către comentariu

Chiar arata foarte bine :P

Modificat de Adrian_S
Link către comentariu

pai da...acum pare inchegata la spate :P

hai cu fusta de gti sa vezi cum se schimba treaba :icon_cool:

Link către comentariu

scump domnule scump. sunt student :P. poate, poate o sa fac rost de bani de fusta (~300lei parca) dar mai trebuie si tipsurile care mai costa si alea...

o sa ma mai gandesc, in functie de cum stau cu banii.

ma bucur ca iti place acum :icon_cool:

Link către comentariu

In cazul asta ii dau o bere fara alcool :huh:

Modificat de lucian_90tud
Link către comentariu

Ms ms.Pe unde m-ai vazut?. Trebuie sa ma duc sa schimb folia de pe stopuri ca aia unde am pus-o nu mi-au zis ca nu am voie sa spal masina vreo 2 zile si eu am spalat-o si s-a stricat putin. O sa merg sapt asta sa o schimb. Si mai am de schimbat si aia de pe emblema fata ...multa treaba.

Link către comentariu

Da, vin la intalnire. Masina sta mai tot timpul in fata la T11, ca acolo stau :P

Link către comentariu
  • 5 weeks later...

foarte frumoasa masina. cum ai reusit sa faci triplele gen r32? exista vreun sablon ceva, ca mi se pare foarte greu de realizat cu folie. nu crezi ca vopseaua cu un strat de lac ar fi mai sfanta? ai scapa si de problemele cu spalatul :ceuameni:

Link către comentariu

Multumesc. Triplele au fost foliate in toatalitate, iar apoi decupate cu cutterul cu mana libera de cineva care se pricepe :)). Inca nu am probleme cu folia. Sta foarte bine pe stopuri.

Link către comentariu

De ~3 saptamani masina ruleaza cu jantele de iarna de 15" + Michelin Alpin A3.

Sper sa reusesc sa ii mai fac niste poze candva.....

Azi, multumita lui 4abc, a primit si o diagnoza :D

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!