Jump to content

My Shadow-Blue MkV


lucian_90tud

Postare recomandată

Arata bine, dar parca pe spate mai trebuie un 10mm :D

Link către comentariu

Luciane tata dar cat te-au ajuns anvelopele?

Modificat de IONUTBLV
Link către comentariu

800 cu tot cu transport, sh din pacate, dar zic eu ca sunt destul de bune :D ....Continental ContiSportContact 3.

Pe 23 aprilie duc masina la revopsit. Nu stiu ce sa fac cu grila din fata...o las negru mat, sau trec la negru lucios?

Ceva idei ? :D

Link către comentariu

Grila, oglinzile, plafonul si insertul fustei spate glossssssyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Link către comentariu

M-am gandit si eu la oglinzi. Sa vad daca pot vopsi grila negru lucios doar rama, fara dungi...ca fiind aftermarket, nu sunt detasabile dungile alea.

Ma gandeam sa trec mai mult pe negru lucios si din cauza ca jantele sunt tot cu negru lucios.

Emblema spate in ce culoare sa o fac oare? De scos, nu as scoate-o ca nu imi place cum arata, desi nu o mai folosesc, avand dechidere din telecomanda/interior.

Link către comentariu

incearca intai sa colezi acele elemente in negru lucios decat sa dai bani la vopsea de 2 ori in caz de nu iti place cum a iesit...cu oglinzile te ajut eu..vii la sala si facem un transplant de proba:))

Link către comentariu

Am timp sa ma gandesc :D .

Radu, adica sa imi fac abonament, nu? :))

Link către comentariu

Iara o revopsesti...?ma gandesc ca nu prea iti place albastru asta de o tot revopsesti......tot astept sa intru pe topic aici si sa o vad cu burta langa asfalt....:P

Link către comentariu

O revopsesc pe partea dreapta, ca mi-a dat unu o cheie ca nu a avut loc. Mai este bara fata de revopsit si trebuie sa vad ce fac cu portiera fata stanga+ aripa (nu am scapat de problema cu gheata :( )

Mai jos de atat nu o sa fie. Chiar azi am prins scutul ca imi atarna la cat l-am atins :)) .

Am trecut pe jantele de vara si eu in sfarsit. O sa revin si cu poze.

Din pacate nu ma prea impac cu ET-ul. Sunt prea bagate in interior.

Link către comentariu

Intai niste poze cu noul setup si dupa aceea distantiere de 10mm :icon_thumleft:

Link către comentariu

Doua poze facute cu telefonul si cu masina murdara :D

20120331194107.jpg

20120331194046.jpg

De distantiere n-am bani acum :))

Link către comentariu

Arata minunat si cu masina murdara. Mult mai bine dau seattle shadow pe o culoare inchisa decat seattle simple.

O alegere foarte buna :icon_thumleft:

Link către comentariu

Arata foarte bine Lucian. Cat despre distantiere, din poze nu pare sa aibe nevoie. :D

Link către comentariu

Multumesc!

E stricata camera la telefon :))

Dupa ce o spal o sa fac niste poze mai bune :D

Link către comentariu

Hmmm ce bine arata! Ce ET au jantele? Ca nu par intrate tare! Ce bine arata asa coborat Golful! Abia astept sa imi montez si eu arcurile!

Link către comentariu

Multumesc. ET54 7j ...ca si ale tale.

Pai ce mai astepti? :D

Link către comentariu

ZIua de marti cand am programare la service! Atunci pun si fusta spate! Cu ET54 pe spate sunt cam intrate!

Modificat de sebip
Link către comentariu

Abia astept sa vad cum o sa arate masina ta :D

Mie mi se pare ca sunt intrate si pe fata :)) cel putin fata de alea pe 16 cu et42, tot 7j, sunt mai bagate in interior.

Link către comentariu

Arata bn,dupa ce o speli,cand vei face poze fa perfect din spate sau fata sa vedem aproximativ cat spatiu mai au pana la aripa jantele,oricum tinand cont ca pe spate abia la 8j et35 stau langa aripa iti sugerez la 7j sa iti iei de 20mm,macar de proba sa vezi cum stau,iti garantez ca nu vei regreta!

Link către comentariu

Am vazut http://forums.vwvortex.com/showthread.php?3715085-What-did-you-do-to-your-MkV-today&p=75986606&viewfull=1#post75986606 classix (aceleasi dimensiuni cum am eu) cu distantieri de 17.5 pe spate si 10.5 pe fata. Pe fata nu a facut poza, dar in spate imi place cum arata.

Eu ma gandeam la 15 pe spate. Oricum ma ingrozeste pretul la distantieri. Momentan o sa ramana asa, ca nu dispun atatia bani pentru niste piese asa mici :D

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!