Jump to content

My Shadow-Blue MkV


lucian_90tud

Postare recomandată

Pana in martie-aprilie le si echipezi :icon_cheesygrin: . Chiar sunt curios cum pe shadow blue seattle shadow..Un photoshop ar merge, ca pe net nu am prea gasit combinatia asta.

Link către comentariu

Nici eu nu am vazut, in afara de GTD Shadow-Blue. Eu zic ca o sa dea bine. Nu mai pot da inapoi :))

Link către comentariu

Nu-i problema ca nu dau bine, doar ma intrebam cum se vad pe un g5. Acum te inhami si la luat anvelope, investitia insa nu o vei regreta.

De curiozitate, cat au fost? :icon_redface:

Link către comentariu

400 euro au fost. Poate au fost mult, poate a fost putin. Eu zic ca a meritat, mai ales ca sunt OEM.

Ca idee am facut comparatie cu niste Zandvoort pe care omul cerea 470 euro cu anvelope, dar erau varza jantele.

Modificat de lucian_90tud
Link către comentariu

Si cand ma gandesc ca am dat 250e pe Zandvoort :D! Sa le porti sanatos!

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Link către comentariu

Este un pret bun, chiar putin. Buna afacere !

@Rave: Sa vedem un preview al masinii cum va arata la vara. :icon_thumleft:

Link către comentariu

Multumesc. Arata de cel putin 18" in poza, dar imi place. Abia astept sa le urc pe masina :D

@sebip: Multumesc. Nu puteam lua tot Zandvoort. Ai si tu, are si Cristi :))

Modificat de lucian_90tud
Link către comentariu

Din curiozitate: de ce nu ai montat comenzi pe volan?

Trebuia sa schimbi prea multe si nu te incadrai in buget sau pur si simplu nu le-ai vazut rostul?

Intreb, pentru ca topicul de prezentare al masinii tale e cel care m-a decis sa achizitionez un volan, din acelasi loc de unde l-ai luat si tu. Mai in gluma, mai in serios, colegul ar trebui sa-ti multumeasca, ii faci vanzare!:)

ps: Nu-ti mai spun ca ai masina superba. O stii si tu!

Modificat de Araym
Link către comentariu

Multumesc. Nu am montat comenzi pe volan pentru ca dadeam si ceva mai multi bani in plus (calculator volan mai performant + comenzile) plus ca nu simt nevoia comenzilor. Cea mai buna alegere e volanul de gti :D .

Modificat de lucian_90tud
Link către comentariu

Superba masina si nota 10!! pt cum o rasfeti si ai grija de ea, o admir destul de des cand e parcata pe trotuar ;) iar cu noile jante va fi bestiala :wub:

Link către comentariu

Felicitari pentru jante :icon_thumleft:

Cu totii asteptam sa vina primavara mai repede...

Link către comentariu

Multumesc!

Ce sa ii faci, e criza, banii care ii bag nu ii mai scot.....dar o data ce incepi nu te mai poti opri :))

Link către comentariu

Am bagat jantele in casa, le-am curatat si acum stau si ma uit la ele :)) . Ar merge un polish la spite ca au zgarieturi fine. O jante are 2-3 zgarieturi mici, dar mai in material. Nu ma deranjeaza, pe masina nu o sa se vada. La urma urmei nu au fost noi asa ca sunt foarte multumit de cum arata :D

20120121123624.jpg

dsc05757e.jpg

O poza si cu "yellow fogs" :D

dsc05755o.jpg

Link către comentariu

Spitele nu prea par polishate, poate e din cauza luminii.

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

Ba da, sunt polishate si din cauza asta se vad si zgarieturile mai bine pe ele :)). Cam acum arata vopseaua de la masina in soare se vede....ma rog, una care nu a primit vreun detailing. Pe masina nu cred ca o sa se observe, dar fiind si fara cauciucuri si la 20cm sub nasul meu, se vad :))

Modificat de lucian_90tud
Link către comentariu

Oho, stiu cat de bine din pacate se vad.

uite cam cat de inauntru s-ar vedea pe spate. Diferente din punctul acesta de vedere nu sunt intre 6 si 5.

wheelszb.jpg

Link către comentariu

Stiu cum stau, ca am vazut Zandvoort-urile care sunt la fel ca dimensiuni. Nu ma deranjeaza prea tare.

Link către comentariu

O sa dea bine pe shadowblue :icon_thumleft: Si pe spate bagi distantieri de 10 daca e si gata. La Iasi parca vine mai greu primavara, nu? :winter: :blah_:

Link către comentariu

O sa vedem cum o sa arate pe masina. Si eu cred ca e nevoie de distantieri pe spate.

Da, e mai greu cu primavara aici :))

Modificat de lucian_90tud
Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!