Jump to content

My Shadow-Blue MkV


lucian_90tud

Postare recomandată

  • 2 weeks later...

Multumita colegului b_76_jaf, masina a primit butoane geamuri, reglare oglinzi si comutator lumini de Passat CC.

Cam asa arata:

dsc05685xl.jpg

dsc05690j.jpg

dsc05693o.jpg

dsc05695zr.jpg

dsc05689l.jpg

dsc05686iu.jpg

Trebuie sa vad ce fac cu manerele din spate si rama din jurul comutatorului ca sunt cam zgariate :D

Modificat de lucian_90tud
Link către comentariu

Mda,vreau si eu sa iau dar cred ca-i sar pe pasagerii din spate,nu au fost cuminti si nu merita.Daca faci ceva cu manerele sa dai de stire,ale mele sunt si mai si...

Link către comentariu
Dan Treisprezece

Arata bestial masina , chiar e o placere sa te uiti la ea. La vara cu alte jante o sa fie si mai frumoasa :) S-o stapanesti sanatos !

Link către comentariu

Ionut, am fost pe la Ciric, spre Aeroport :D .

Dan, iti multumesc :D. Jante de vara sunt pe 16" momentan :))

Modificat de lucian_90tud
Link către comentariu
Dan Treisprezece

Ah , am inteles :icon_redface: Si iti plac astea sau nu esti dispus la cheltuieli momentan?

Link către comentariu

Sunt in cautare. Problema e cu drumurile. Folosesc masina in fiecare zi si imi vine greu cu jante pe 17 de exemplu. Si asa cu arcurile astea sport ma misc mai greu :))

Mai vedem pana la vara (asa am zis si anul trecut :)) )

Link către comentariu

Multumesc. Am avut, a fost data jos folia ca se zgariase si au fost polishate. Acum sunt date cu lac, tot gen r32, doar ca din pacate nu se vede asta tare . Am tot cautat stopuri OEM de r32, dar nu am gasit inca la un pret bun. Doar in state, dar ma costa transportul de 2 ori mai mult :))

Modificat de lucian_90tud
Link către comentariu

Pai cu spray Duplicolor am facut, dar nu mi-a prea iesit. Acum nu am unde sa le fac in Iasi ca stau la bloc. Cand o sa ajung pe acasa si o sa fie vreme buna, probabil la primvara o sa le fac iar :))

Link către comentariu

Multumesc. Am avut, a fost data jos folia ca se zgariase si au fost polishate. Acum sunt date cu lac, tot gen r32, doar ca din pacate nu se vede asta tare . Am tot cautat stopuri OEM de r32, dar nu am gasit inca la un pret bun. Doar in state, dar ma costa transportul de 2 ori mai mult :))

eu vreau maine sa le fac cu folie, dar cand ma gandesc ca trebuie si decupate imi tai singur "elanul". decat r32 oem mai bine oem led.

Link către comentariu

Eu le-am dat de la distanta mare,cred ca vreo 50 cm erau.Probabil d-aia au iesit uniform la mine...

Link către comentariu

Radu, vezi cum le decupezi ca la mine au ramas urme. Nu ma incanta asa tare alea cu led, mai ales ca si costa mult.

Poate o sa le vopsesc iar. Este timp :D

Link către comentariu

Dupa ce am stat sa citesc pagina cu pagina tin sa te felicit pentru masina! Un exemplu de bun gust si rafinament!

Acum chiar imi pare rau ca nu am avut ocazia sa o admir in "tabla si suruburi" la Iasi.

Spor in continuare!

Link către comentariu

Multumesc la fel. Si mie imi pare rau :( . S-au adunat toate fix duminica. Poate cu o alta ocazie :D

Modificat de lucian_90tud
Link către comentariu

Jucarii noi :

-tempomat

-emblema spate - modelul iesit in relief

Ceva sugestii de vopsire a emblemei ? :D

post-23135-0-20627300-1322075706_thumb.j

post-23135-0-20167800-1322075711_thumb.j

Modificat de lucian_90tud
Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!