Jump to content

My Shadow-Blue MkV


lucian_90tud

Postare recomandată

Au ajuns azi pragurile. Inca nu m-am hotarat unde le vopsesc, ca nu prea vreau sa dau 400 lei pe ambele :)) . Saptamana viitoare sper sa fac iar stopurile smoked ca ma tot intind de vreo luna cu ele laugh.gif.

Link către comentariu

Foarte bine arata masina pana acum. Grila are un cuvant important de spus :D

Mult succes in continuare si cat mai multi km sanatosi :icon_thumright:

Link către comentariu

Multumesc.

Pe praguri am dat 370 lei, dar le-am luat tot fara adaos comercial, cum am mai luat si alte pieselaugh.gif .

Link către comentariu

hai domnu cu pragurile alea ca suntem curiosi sa le vedem vopsite si puse pe masina:D

Link către comentariu

Sa vad cand am timp sa le vopsesc si unde. Abia maine plec acasa. Nici nu am vazut inca cum arata pragurilelaugh.gif.

Link către comentariu
lucian_90tud

Update rolleyes.gif :

-grile laterale "deschise"

-lumini duble in portbagaj (ca sa vad mai bine noaptea)

-am vopsit pragurile. Am pus unul de forma sa vad cum da. Inca nu e vreme buna pentru a le monta :(

post-23135-0-58968200-1309527708_thumb.j

post-23135-0-57441400-1309527713_thumb.j

post-23135-0-43593300-1309527723_thumb.j

Link către comentariu

Foarte misto grilele open vent..parca asa se numesc. Nici pragurile nu arata rau, sa pui poze care cuprind mai bine masina sa vedem :D

Am vopsit stopurile sapt trecuta, sa te uiti la topicul meu ca idee macar. Maine le refac ca se observa toate defectele la apropiere

Succes in continuare !

Link către comentariu

Arata bine numarul pus mai jos dar nu crezi ca limitezi volumul de aer care intra in radiatoare?

Link către comentariu
lucian_90tud

Multumesc Iceman :D Bafta si tie

B_U_T, n-am nicio problema cu numarul. Nu a sarit apa de 90 niciodata si trage la fel de bine masinaicon_thumright.gif

Link către comentariu

inca o masina "curata" pe drumurile noastre:D keep up the good work!

Link către comentariu
  • 4 weeks later...

Doua poze facute cu telefonul. Sper ca se observa pragurile laugh.gif

post-23135-0-34295700-1311793045_thumb.j

post-23135-0-41191600-1311793069_thumb.j

Link către comentariu

numarul fata , emblema spate , jante mai mari :D :icon_thumright:

Link către comentariu

Foarte bine arata masina! Pune jante si arcuri! :blah:

Link către comentariu

Multumesc tuturor.

De ce sa pun arcuri si jante mai mari? E mai bine asa. Face umbra cand e cald afara :)).

Serios vorbind, nu stiu cat mai merita sa bag bani in masina avand in vedere ca are ~192k si 7 ani si ca imi doresc ceva break :D . Bineinteles ca oricat as zice ca nu mai fac nimic, tot trebuie sa fac ceva .

Turbodiesel, cu numarul fata nu prea am ce face. Nu imi place deloc cum sta pe grila.

M-am gandit la jante pe 17" si arcuri KW.

Momentan am de rezolvat niste probleme cu niste greierasi si cam atat. Poate la anul mai bag bani in ea, ca abia m-am intors din plimbari si sa cam golit contul sad3.gif . Asta in cazul in care nu imi iau altceva, dar slabe sanse...

Link către comentariu
  • 1 month later...

Nu am mai scris de mult pe aici si s-a cam pus praful :D

Azi masina a implinit 194k km icon_thumright.gif Urmeaza schimbul de ulei si filtre in ~1500km (adica la sf lunii )

Am prins numarul altfel, mai jos ca sa se faca racirea mai bine (la herghelia de cai pe care o am :)))) ) si am adaugat un deschizator de sticle in suportul de pahare(multumesc colegului gunmann) .

Cam atat din pacate.

post-23135-0-86804200-1314873398_thumb.j

post-23135-0-11403300-1314873403_thumb.j

post-23135-0-23017900-1314873406_thumb.j

Link către comentariu

E bine daca pui lazile cu bere in spate, e mai stabila in curbe.....de golit le golim noi, doar suntem colegi pe forum :lol:

Legat de masina pot spune k ii lipseste un eleron de gti....nici tie nu-ti plac emblemele :icon_thumright:

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!