Jump to content

My Shadow-Blue MkV


lucian_90tud

Postare recomandată

frumoasa schimbare,de la inceput si pana aici.sa-i pui si folie de carbon pe capota,merge de minune acum ca ai si bara de gt.

e mai agresiv. si sper ca ai ales o geanta neagra,eu asta as fi ales.

Link către comentariu

Folie de carbon nu ii pun ca nu are rost. "Geanta" e la fel :lol: . Sunt aceleasi jante care le am de 2 ani.

Link către comentariu

Si anume Luis vuiton,dolce&gabana....??fara poze oameni nu au de unde sa stie.......hai cu ele cat mai repede...:P

Link către comentariu

O sa pun si poze. Momentan trebuie sa vad cum sa leg playerul cum trebuie. Ca nu se aprinde decat din buton si se inchide singur dupa o ora si ceva :)) .

Link către comentariu

Nu, chiar daca ambele unitati sunt OEM, difera mufele. Am avut nevoie de mufa adaptoare, inclusiv la radio. :rolleyes:

Asa am patit si cand am avut RCD300, dar l-am vandut inainte de a rezolva problema.

LE: o poza facuta in graba dupa ce l-am montat.

post-23135-0-52252800-1301429966_thumb.j

Modificat de lucian_90tud
Link către comentariu

E microfonul de la statie :P . Cu el am acoperit golul care a ramas dupa ce am scos car-kitul.

Mariane, functioneaza, doar ca nu asa cum trebuie :P

Link către comentariu

scuze...

eu ziceam nasol ca nu se potrivesc mufele, nu ca ar arata nasol bordu :P

nu era incarcata poza knd am comentat eu :P

Link către comentariu

stilata masina :icon_thumright: ....s-a mai schimbat aspectu consolei centrale cu noua achizitie :blah_: ....o noua investitit bine venita ar fi o suspensie reglabila ;), nu crezi? :blah_: ...

Modificat de pojomic85s
Link către comentariu

Multumesc. Stiu, dar o suspensie reglabila si eventual niste jante pe 17" cer ceva fonduri sanatoase :( .

Modificat de lucian_90tud
Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Azi am schimbat lichidul de frana. Sper sa tina bine franele :lol: Cel vechi avea punct de fierbere scazut tare (avea 3 ani).

Urmeaza sa ii fac dupa Pasti un detaling exterior ca la carte :icon_thumright: si cam atat.

Ma bate gandul sa ii pun pragurile de gti :scratch:

Link către comentariu

Chiar nu am idee. La reprezentata am inteles ca sunt 490 lei acum :(

Link către comentariu

Ma scuzati ca ma bag in seama.Am fost ieri la un magazin in Bucuresti si erau 225 ron/ buc. (cip12cip12 ai PM cu numele ca sa nu fac reclama).

:D

Modificat de tur
Link către comentariu

Mda, dar daca acel magazin ar trimite la mine cu curierul tot acolo as iesi cu banii pentru ca o sa coste ceva transportul. Cip12cip12 ar iesi mai ieftin :D

O sa intreb si la furnizorul meu :)) care mi-a adus si fusta de gti la ce pret ar aduce pragurile :lol:

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!