Jump to content

My Shadow-Blue MkV


lucian_90tud

Postare recomandată

Eu zic ca daca faceai partea de sub dunga in negru lucios si grila fata tot negru lucios arata muuult mai bine......;)

Link către comentariu

Multumesc Sebi!

Partea de jos din spate se observa foarte putin din cauza culorii si oricum a fost o mica eroare pentru ca initial trebuia sa fie negrul ala mat. Oricum pot folia partea aia si in caz ca ma plictisesc sau ceva de genu revin la albastru...nu e problema.

Grila inca nu am de gand sa o vopsesc.

Ma cam dezavantejeaza culoarea in aceasta privinta.

M-am mai gandit sa fac si buza de la fusta fata tot negru lucris/mat, dar nu stiu cum ar da pe culoarea inchisa :( .

Si alta culoare care sa dea bine nu prea vad. :blink:

Modificat de lucian_90tud
Link către comentariu

Si eu as fi votat tot cu partea de jos nevopsita... ca sa-mi fac o idee extrem de clara :blah: . Dar oricum arata mai "precious"... vorba ta, solutii exista daca vrei.

Link către comentariu

hmm...frumos frumos :icon_thumright:

- parerea mea ca ar merge un negru mat partea de jos a fustei,

ar iesi in evidenta mai tare fusta de GTI :blah_:,

dar nu zic ca arata rau nici asa ;)

Link către comentariu

Multumesc!

O sa imi fac o impresie dupa ce spal masina.

Daca o sa pun folie pe partea de jos o sa pun si in fata sa vad cum arata. Daca nu imi place o dau jos. Dar asta o sa fie cand mai da caldura.

Link către comentariu

Vad eu ce fac. cip12cip12, la tine masina e rosie si se vede foarte frumos cu difuzorul negru :D mai ales ca e si Individual

Link către comentariu

Am vopsit in sfarsit si dunga cromata de la grila de jos :D.

Maine o sa ii schimb si parbrizul ca e crapat de mai bine de 2 luni :lol: .

post-23135-0-85977700-1299191117_thumb.j

post-23135-0-44651900-1299191124_thumb.j

post-23135-0-36821500-1299191131_thumb.j

Link către comentariu

:icon_thumright: 1+ Like

Numarul pe fata unde il pui cand mergi cu masina?

Modificat de Adrian_S
Link către comentariu

Multumesc.

Numarul mometan pe prins de grila de jos (iarna e ok). Urmeaza sa il schimb ca e cam sifonat de cand l-am scos de cealala bara. Cel mai probabil o sa il pun unde ii este locul, desi nu prea imi surade ideea :( .

Link către comentariu

Arata foarte bine acum. Nu te tenteaza sa pui grilele R-line la proiectoare?

Spor la modificari in continuare!

Link către comentariu

Multumesc. M-am gandit si la cele R-line da nu cred ca o sa iasa asa tare in evidenta, culoarea fiind inchisa.

Link către comentariu

Nu ai de ce sa ma invidezi. Si tu ai o masina foarte frumoasa!

Mi-e frica sa nu apara probleme vara din cauza numarul, sa imi afecteze racirea

Link către comentariu

Ar trebui sa ma mut in America :blah_:

Link către comentariu

eu ma uit si pe forumuri din sua si stau aia prin florida si nevada cu numerele prinse de grila si nu au probleme. si las vegasul e in desert!

Link către comentariu

frumoase modificari...cum a fost masina si cum a ajuns. imi place botul care este f agresiv si stopurile spate...asa as vrea si eu pt mine :) de unde le-ai luat si cat te-au costat...(recunosc ca am citit prima parte si ultima parte a topicului tau ;) )

numai bine

frumoasa masina si pot da si eu un sfat :blah: sistemul audio schimba ff mult interiorul...e testat pe propria piele :)

Link către comentariu

Multumesc!

Stopurile sunt foliate si decupate cercurile :blah_: .

La ce te referi cand zici sistemul audio? La player ? :lol:

Link către comentariu

Multumesc!

Stopurile sunt foliate si decupate cercurile :blah_: .

La ce te referi cand zici sistemul audio? La player ? :lol:

da..la player :) eu aveam unul de US si era tare butucanos...poti vedea in topicul meu diferenta

foarte tare ideea cu folia si decupatul...si arata bine si in realitate ???

multumesc

Link către comentariu

Da, sunt multumit de cum arata in realitate :D . Ma bate gandul sa schimb folia ca are ~1.5 ani si s-a zgariat putin.

De privinta playerului m-am tot gandit la un RCD500 ca la RCD510 mi se pare ca trebuie sa schimb si can gateway ca imi omoara bateria din ce am citit + ca pentru asa ceva trebuie ceva mai multi bani :D. Am avut si un RCD300, dar nu mi-a placut.

Modificat de lucian_90tud
Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!