Jump to content

My Shadow-Blue MkV


lucian_90tud

Postare recomandată

Ms. Rex, sa stii ca sa eu m-am gandit sa dau jos pleoapele. O sa ma mai gandesc.

gbrgeorge: nu inteleg ce vrei sa zici :banghead:

Link către comentariu

Lasa domnule pleoapele acolo...pune un kit de xenon in proiectoarele alea chiar daca nu le folosesti des...macar la poze sa dea bine :P

Link către comentariu

Ti-am mai zis mai demult ca ai unele din cele mai frumoase Golfulete de pe forum, arata superb, clean si simplu. Eu iti sugerez sa pastrezi pleoapele ca arata foarte bine. Tipsurile pana la urma sunt Borla? Parca te-am mai intrebat pe mess, dar nu mai tin minte. Eu inca nu am cumparat la a mea tipsuri... in schimb i-am luat pleoape. Tipsurile sper sa le pun luna viitoare. PS: Si eu ma gandeam la botul de GT, dar m-am speriat cand am vazut cate trebuie sa schimb! :D

Link către comentariu

Multumesc :D

Tipsurile sunt Borla, luate de la Pilotauto.

Nu trebuie asa multe schimbate. Daca tai de unde trebuie din bara nu mai ai de schimbat tragerul.

Cred ca o sa dea bine cu bara de gt cu grila fara emblema negru mat.

Nu stiu ce sa fac cu proiectoarele? Sa ii pun cele de gt/gti sau sa le anulez si sa arate asa:

post-23135-1287339991_thumb.jpg

Modificat de lucian_90tud
Link către comentariu

lucian in privinta proiectoarelor merg si cele de gti si de gt.

la bara mea eu am unu de gti si unu de gt.

Link către comentariu

Nu asta era problema :(. Problema e daca sa le pun sau nu. Stiu ca merg cele de gt/gti/jetta/variant

Link către comentariu

O sa vad pe parcurs. Sa ma vad intai cu bara si restul accesoriilor :)

Link către comentariu

Se pare ca in urmatoarele saptamani o sa apara face-liftul de gt-sport la masina.

Toate acestea din cauza unei domnisoare care a dat prea mult cu spatele si mi-a zgariat bara, rupt ureche far, bandou, capacel spalator, spalator far sarit.

Miercuri bag masina pentru revopsit aripa dreapta spate ca cineva din parcare a avut binevointa sa deschida prea bine portiera :lol: si o sa vopsesc si stalpii negru lucios (ca sa scap de folie)

Aveti idee ce sa fac cu emblema spate? Sa o las foliata negru mat, sa o fac in culoarea caroseriei sau poate aveti alta idee :(

Modificat de lucian_90tud
Link către comentariu

emblema fa-o la culoare.

si felicitari pt look-ul asta nou! vreau sa-l fac si eu

Modificat de cip12cip12
Link către comentariu

Multumesc :)

Azi am cumparat bara de gti, fustele de gti, grile proiectoare de gt, grila centrala de jos de gt, suporti far. Miercuri duc masina in service si o las sa ii monteze si bara. Sper sa gasesc maine grila mare de gt badgeless.

Pe saptamana viitoare cred ca o sa fie gata.

Proiectoarele mai lipsesc. Poate o sa gasesc si de alea :huh:

Link către comentariu

Multumesc :biggrin:

Singura problema e ca nu gasesc grila de jetta/gt badgeless. Toti "marii" comercianti de pe multe situri au doar anunturi, produsul nu il au :rolleyes:

Link către comentariu

iti dau eu grila fara sigla... in sensul ca ii scot sigla de pe ea :D hai ca ma pun si eu pe cautat

dupa ce termini in fata... singurele lucruri care ti-ar mai trebui sa le faci ca sa nu-ti mai ramana absolut nimic de facut e suspensia(mai mult sau mai putin ) si praguri...

Modificat de jetta li
Link către comentariu

Merge si asa :rolleyes: . O mai decupez eu ca sa mearga cu capota.

Ce as mai vrea: jante pe 17", soft, praguri, vopsit fusta, eleron ( ca la gti) , si daca o sa se poata stopurile smokerd OEM cu led.

Modificat de lucian_90tud
Link către comentariu
  • 3 weeks later...

A mai imbratranit putin Golful :D . Marti sper sa ii fac face liftul. Bara sta in service vopsita de o saptamana si inca sunt in asteptarea grilei mari :(

post-23135-0-77290500-1289681923_thumb.j

Link către comentariu

pune odata bara aia... sa imi trimiti si mie grila :D

felicitari pt km...

esti mai harnic decat mine :P

Modificat de angel eye
Link către comentariu

Sunt curios cum a iesit ... din pacate nu pot ajunge nici Sambata asta la intalnire sa o vad asa ca hai cu pozele :D

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!