Jump to content

Rallye Front


Vizitator
 Share

Postare recomandată

Am facut acest topic, pentru o fata de vis(pt unii) sa nu mai facem off despre ea pe alte topic-uri :huh:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Razak

    11

  • eugen_zim

    10

  • B 89 WRC

    7

  • zib3r

    4

Top Posters In This Topic

Posted Images

mie nu imi place nici sa ma tai..... si pe ebay gasesti acl am vazut eu

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mie imi place ff mult....asa ceva iese imediat in evidentza....si nui fata de golf obisnuit de toata lumea....probabil de aceea imi place la nebunie....si atat caut pana gasesc :icon_cool: wish me luck everyone

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Si mie i-mi place :( ...visez la asa ceva

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

zicea zimu de artizanal pe topicul celalalt, un lucru artizanal facut bine, e un lucru facut bine, nu neaparat o cioclarie romaneasca. sunt convins ca toti avem pe masina cate ceva facut artizanal, si asta nu inseamna neaparat ca e prost facut.

si suportii de vr6 pt mk1 sunt niste lucruri artizanale, dar daca sunt ok exectutati, sunt mai buni decat cei originali.

exista un tip p-afara care face tot felul de chestii pt vr6, fulii, stuturi, etc, niste lucruri care de fabrica pica repede si sunt extrem de scumpe, iar el le face pt niste preturi de 5-6 ori mai mici, numai ca nu sunt din plastic, sunt din aluminiu, deci durabilitatea e mult mai mare.

asa ca....mecla de corrado poate fi o idee.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nici pe mine nu ma incinta prea tare !! dar aici intervine treaba de gustul fiecaruia!!! e frumos oricum si interesant!!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

treaba cu modificatul e o chestiune de cat de ok e realizat. toate motoarele alea de dincolo care sclipesc si nu vezi un cablu sunt facute artizanal. ... ce mi-as face si eu unul :rolleyes:

nu toate chestiile de pe mk2 sunt ok gandite... de ex. manerele, sincronu de a-2a, macaralele de geamuri care sustin geamul doar intr-un punct si pe lateral in usa nu prea are pe ce culisa, deci tinde sa pivoteze, de la mk3 s-a rezolvat baiu... si mai sunt multe chestii .... treaba cu manerele ma seaca cel mai mult...deaia am optat ptr cele de audi80

Modificat de plimbaursu
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pt comversia de corrado...

Dn cate am citit...intra pe fata de jeta...si nu numai ca se decupeaza la far dar se taie si sus...

post-1474-1217392406_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

in Sighisoara exista un golf 2 rosu cu fata de rally... sau cel putin asa mi sa parut mie. am si o poza pe telefon, pe care o descarc maine, azi e prea tarziu deja

Modificat de Atty
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

asta e poza... spuneti voi daca este rally front, daca nu mii de scuze daca am deranjat

post-15050-1217565754_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Aia e de jetta.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

eu stiu un mk rally original la noi.nu spui cine :icon_thumright:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

jetta e. dar aripa aia e stramba rau.si a mea e mai dreapta ... chiar si acuma :lol: lol!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Aceea este o grila de jetta pusa pe fata de jetta care copiaza imaginea de rallye...

exista sa cumperi...o sa caut sa gasesc link-ul...singura diferenta este ca in locul tablitei de jos are acele zabrele de rallye

post-1474-1217927485_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

si eu am bot de jetta :rolleyes: ...si am vrut bot de rally...dar cand am auzit ce pret au ...pff...am zis ca prima oara trebuie sa strang bani si pe urma ii pun rally :Driver: ...dar pan atunci am comandat grila fara emblema..o sa pun poza si cu ea fara emblema :D ..

post-32037-1222151401_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

si eu am bot de jetta :P ...si am vrut bot de rally...dar cand am auzit ce pret au ...pff...am zis ca prima oara trebuie sa strang bani si pe urma ii pun rally :) ...dar pan atunci am comandat grila fara emblema..o sa pun poza si cu ea fara emblema ;) ..

f frumoasa masina, abia astept sa o vad :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

o sa ai ocazia :) ...promit...(azi mi-am schimbat grila fara ..cu una fara emblma :lol: ...spectacol :X )

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

cine vrea un rally front complet repede ... se poate aduce de pe ebay :) 500 euro cu el adus aici in tara ! e impecabil!

post-8608-1222457760_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

madzozo te asteptam pe la adunari in TM :) miercuri seara la 19:00 la stadion (in partea cu mcdrive) :blah:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!