Jump to content

Passat Cc


Mihai08

Postare recomandată

Da, cred ca este intr-adevar cel mai frumos model scos de VW.

N-as merge chiar asa de departe... E adevarat masina este spectaculoasa, sunt de acord ca este cel mai frumos Passat ever, dar cred ca mai sunt modele VW care sa candideze pentru "cel mai frumos model VW".

O.T. Sa o stapanesti sanatos si sa te bucuri de ea. Este foarte frumoasa si modelul asta de volan imi place la nebunie.

Link către comentariu
  • Replies 231
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mihai08

    20

  • malexrom2002

    16

  • CT 10 VWP

    11

  • Valix

    10

Top Posters In This Topic

Posted Images

E primul exemplar pe forum. Prin urmare BUN VENIT :P

Prea superba pentru a fi descrisa in cuvinte.

Speram sa se inmulteasca in viitorul apropiat, si sa nu avem prea multe topic-uri cu probleme la ele.

Felicitari ! Sa ai noroc la ea!

Link către comentariu
Mihai.Nechifor

extraordinara masina. de abia astept sa vin in bucuresti sa o vad si eu. sa o plimbi sanatos si fara nici cel mai mic eveniment neplacut. numai bine :P

Link către comentariu

GL-81 mi-a luat-o inainte.Extraordinara masina spun si eu!Sa o stapanesti sanatos!

Link către comentariu

Dupa ce ca ti-ai luat CC , l-ai ales si aproape full , ma faci invidios :Driver: felicitari

Link către comentariu

Faina masina s-o stapanesti sanatos :Driver:

mie personal nu-mi place dintr-un singur motiv... seamana prea tare cu CLS ! e ca si cand ti-ai lua un CEO dinala chinezesc pt ca seamana cu un X5

imi plac chstile originale !

Link către comentariu

eu cred ca omul a cumparat-o din alte motive nu ca ''seamana cu CLS'' , mie personal chiar imi place mi se pare unul dintre cele mai frumoase modele vw, un design exterior destul de spectaculos pt. vw(si nu cred ca e o copie), ce sa zic e superba masina felicitari pt. ea!

Modificat de Kicker
Link către comentariu

Foarte frumoasa masina!!!!!!!!!!!!!!!!1

Am vazut una alba.........e mai belea......

Dar oricum felicitari

Link către comentariu

frumoasa. f frumoasa. s-o stapanesti sanatos.

la mijloc pe bangheta din spate ce este?

avand in vedere ca poti face comparatie ce poti spune si altceva despre motorizari(vechiul 2.0tdi si noul)?

inca o data felicitari!

Modificat de ivd
Link către comentariu
Faina masina s-o stapanesti sanatos :lol:

mie personal nu-mi place dintr-un singur motiv... seamana prea tare cu CLS ! e ca si cand ti-ai lua un CEO dinala chinezesc pt ca seamana cu un X5

imi plac chstile originale !

Nu te supara pe mine dar daca am ajuns sa comparam Volkswagen-ul cu un chinezism ordinar care are bot de Land Cruiser si spate de x5 atunci chiar ca e no comment :huh:

Link către comentariu

felicitari pt achizitie, este superba! o sa te bucuri de putina exclusivitate o luna, doua ca dupa aia cred ca o sa apara din ce in ce mai multe cc-uri pe strada :huh: !!!

era si mai frumos daca o luai 4motion!

Link către comentariu

masina este criminala...felicitari..si sa o stapanesti sanatos fara evenimente.i`m in love with this car

Link către comentariu

superba masina si chiar primul venit va avea cred eu o groaza de intrebari legate de acest model extrem de frumos de la vw.....

in sfarsit passat-ul va avea un target direct pe cei ce doresc o masina sportiva nu numai fiabila.....

nu ne-ai zis nimik de pret sa intelegem ca e secret??

sunt tare curios daca poti pune niste poze cu sistemul din spate de parcare .....sunt tare curios daca va merge montat si pe alte vw ....

multi km fara probleme si inca o data excelenta alegere!!!!!

Modificat de johnbenz78
Link către comentariu

Bravos. Sa o stapanesti sanatos! Mor de nervi cand o vad. Eu mai am de stat 2 luni jumate :D. Si a mea va fi alba. Tre sa facem un photo-shooting impreuna :D.

Modificat de Valix
Link către comentariu
  • Administrator
nu ne-ai zis nimik de pret sa intelegem ca e secret??

Citim printre randuri? :D

Legat de pret pe mine m-a dus 35k cu toate taxele, nu este full, insa aproape, in sensul in care am piele, bi-xenon, line-assist, park-pilot, trapa, nu am adaptive cruise control, sound dynaudio si sistemul kessy, in rest am cam tot ce se oferea ma iimportant.

Sa o stapanesti sanatos sa te poti bucura de ea cati mai multi Km fara incidente.

Foarte frumoasa in primul rand. Asteptam si pareri dupa rodaj. :D

Link către comentariu

fita de masina, sa o stapanesti sanatos

desi passatul B6 nu-mi place deloc CC-ul arata chiar extraordinar.

Link către comentariu

foarte frumoasa. sa o stapanesti sanatos. suntem multi din Ploiesti, poate mai apari pe la intalniri sa o vedem live

am mers si eu cu una la Cardinal, si mi-a placut mult.

Link către comentariu

felicitari pentru bijuteria de masina....

si felicitari ca ai fost primul de pe forum care a pus mina pe asa masina! ;)

Oricum cred ca inca vreo 2 pagini vei primi felicitari de acuma in colo :P

Link către comentariu

Subscriu si eu felicitarilor pentru masina. Sunt de parere ca este cel mai frumos model Passat de pina acum (poate chiar de VW). Am o intrebare, masina este dotata cu DCC (Dynamic Chasis Control)?. Din ce am vazut in poza cu interiorul nu mi-am dat seama. Daca are, descrie te rog cum se comporta.

Inca o data felicitari pentru achizitie.

Link către comentariu

Felicitari, mi-ai luat-o inainte ;)

Eu am facut un drive test cu un CC cu motor 1.8T si mi-a placut cum statea pe sosea. E adevarat ca nu e diferenta mare la interior si la tinuta de drum fata de a mea, dar imi iau Passat CC :P

Link către comentariu

Superba! Imi place mult mai mult decat B6. ;)

Sa o stapanesti sanatos si cat mai multi km fara incidente! :P

Modificat de crysty_cyc
Link către comentariu

sa il stapanesti sanatos si fara incidente! sa aveti grija unul de celalalt. am vazut multe in bucuresti,dar abia aseara am vazut unul alb! e superb si dupa parerea mea cel mai reusit VW la exterior. felicitari! puteai sa iei interiorul negru (tine la tavaleala)

masina e pe locul 1 in topul preferintelor mele (ca masina pana in 30 mii E)

bravo tie! si la mai mare.

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!