Jump to content

Am Trecut Rarul!


cromo67
 Share

Postare recomandată

Salut! iesi am trecut prin RAR. masina ok numai la noxe au spus ca sunt foarte mici. au trimis la Bucuresti datele ca sa le spuna ce euro sa imi dea. cica masina e din '93 , deci ar fi euro 2 dar dupa noxe se incadreaza la euro 3! ar fi culmea sa ma bage la euro 3. azi merg dupa acte si am sa va tin la curent. as vrea sa stiu daca mai e cineva cu motor abs de 1.8 i si cu computer de bord, si la ce norma euro este.multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

eu am motor 1.8.Indiferent daca are computer de bord(MFA) sau nu este euro 2

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nici o sansa sa iasa euro 3,a mea cea din semnatura cand am adus-o din germania in talon la norma de poluare era D3,in Germania taxele la ea se plateau la fel ca la euro 3 masina a fost a unchiului meu cetatean German care se jura ca este euro 3,in Romania la RAR au dat-o euro 2 Apropos noxele la ea erau 185g/km

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...

Pai si Golf 3 in ce categorie se incadreaza (M1, N1 ... )?

Multumesc anticipat... Nu ma scuteste mult prea mult dar e scutire

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 months later...

nu am mai deschis alt topic ca navea rost.azi am fost la rar cu bestia mea mica g3 motor 1.4abd an fab 93 mia iesit frana directie si noxele dar au trimes actele la bucuresti ca cica tre sa zica bucurestiul ce euro imi da si sa ma duc maine pe la pranz sa iau cartea si foaia cu itp ca dim o sa aiva ei raspunsul de la bucuresti ati mai patit vreunul asa ceva e cumva posibil sa-mi dea bucurestiul euro1 sau ......e2 cel de la rar il cunosteam si mia facut tot bine da a zis ca buc tre sa dea verdictul acuma astept cu sufletul la gura sa vedem ce zic maine cei de la rar ati mai patit asa ceva sa va trimeata la buc actele sa vada ce euro ii da masinii??????? :D :D :D :vaidecapulmeu:

Modificat de golf3_br
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ai 3 variante : non-euro , euro 1 si euro 2 , in mod normal euro 2 fara probleme :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Daca va primi cineva Euro 3 pentru G3 `90 - `97 sa posteze aici si o propun ca a fi a 8 a minune a lumii si a rar-ului. :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Toate golf3/vento sunt euro 2 dupa cum s-a discutat si pe alt topic. Topic inchis!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!