Jump to content

Golf2 Euro2 ?


zib3r
 Share

Postare recomandată

poi da la mk1 ma gandeam si eu desi m-am exprimat la general.....cand am spus ca nu e usor sa completazi...fara sa impopotonezi o masina care sa poata fi acceptata ca fiind de epoca. Orium multa ambite si buget larg iti trebuie, dar nu e imposibil. :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Cypor

    13

  • zib3r

    13

  • GTI_85

    7

  • danmoise

    4

Top Posters In This Topic

Posted Images

nu , in Alesd.

nu am intrebat daca in romania...ci daca scrie in romaneste....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nu faceti confuzie intre masini de epoca si masini clasice. conditiile sunt cu totul altele, intrebati la aria de broscari, ei stiu cel mai bine dintre toti.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

mda...:| deja imi fac probleme :icon_thumright:....eu care ma gandeam ca tot scoate parciu meu un euro 1...deja ma gandesc ca o baga la non euro :|...mai bine nu vedeam topicul..si speram in continuare..

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

da poate se scapa retardatii astia din parlament si voteaza legea aia in care nu mai platest taxa naibii ...si atunci e mai simplu..si eu tergiversez cu un bmw inca o luna cu nr rosii dupa RAR (daca tot dau 3 seturi) sa vad se scoate nu se scoate taxa de poluare...ca sa numai stau dupa aia sa o recuperez iar de pe nu stiu unde

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

da poate se scapa retardatii astia din parlament si voteaza legea aia in care nu mai platest taxa naibii ...si atunci e mai simplu..si eu tergiversez cu un bmw inca o luna cu nr rosii dupa RAR (daca tot dau 3 seturi) sa vad se scoate nu se scoate taxa de poluare...ca sa numai stau dupa aia sa o recuperez iar de pe nu stiu unde

Tu chiar crezi ca o sa voteze aia legea si nu o mai platim taxe aiurea ptr masina ??

Miracol, minune....asta as zice eu daca s-ar intampla treaba asta.

Se apropie alegerile, deci si vrajelile parlamentare...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

da, sint sanse sa se scoata taxa, si va fi sigur o chestie electorala ,

dar o sa se majoreze destul de sanatos asigurarea rca ,impozitul,

rovigneta si alte taxe........... :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Din cate am inteles romania este obligata sa scoata taxa asta aberanta...Au luat nusht cate amenzi de la UE....Oricum eu imi inscriu golfu..si daca ma costa 1200 de euro...asta mi-am dorit mereu ..un golf 2 aranjat dupa stilul meu ....in fine...traim in Romania :|

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Tu chiar crezi ca o sa voteze aia legea si nu o mai platim taxe aiurea ptr masina ??

Miracol, minune....asta as zice eu daca s-ar intampla treaba asta.

Se apropie alegerile, deci si vrajelile parlamentare...

si ce daca se apropie alegerile?noi suntem prostii.noi i-am ales.de asta nu mai votez eu. (e o tara de kkt :)) ).

Dar sa revenim.Nu facem politica.

Am inteles ca poti sa "depui" o cere prin care soliciti eliberarea unui certificat de poluare.Prin care sa se ia in considerare valoarea efectiva de poluare.Masina astfel inclusa in euro1.Ceea ce tine de tine madzozo.

Modificat de zib3r NOR
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

asa...si unde depun cererea ? la rar? ..mc..te contactez pe mess ziber..sa-mi explici..ar fi bine macar un ***** de euro 1 :-s

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

salutare tuturor..as dori sa-mi raspundeti la intrebarea ..in ce clasa de plouare se afla golf 2 diesel sau benzina din '90 incoace,non euro , E1,E2 merci!!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!