Jump to content

My Golf


im.guzu

Postare recomandată

Fa te rog poze pe lumina sa vedem unde este pozitionat ledul si modul cum l-ai prins. Poate ne mai dai si cateva date tehnice ca ti-a iesit f bine. Imi place ca lumina este imprastiata bine si nu e aproape de "peretele" din spate sa dea doar o raza de lumina. ;)

Link către comentariu

pentru manere am folosit o banda cu leduri..cum se gaseste in orice "magazin de tiuning" din pietele noastre

eu le-am lipit pe interiorul manerului si le-am alimentat de la beculetele butoanelor de pe usa

inca nu am apucat sa fac poze...

Link către comentariu
lucian_90tud

arata bine cu plafonul negru...sunt curios cum arata pe lumina :)

Link către comentariu

mica sedinta foto

dscf0314f.th.jpg dscf0315d.th.jpg dscf0325.th.jpg dscf0324p.th.jpg dscf0328a.th.jpg dscf0274f.th.jpg dscf0276l.th.jpg dscf0312b.th.jpg dscf0309f.th.jpg

dscf0313.th.jpg dscf0311f.th.jpg dscf0310k.th.jpg dscf0277i.th.jpg dscf0275y.th.jpg dscf0329c.th.jpg dscf0327z.th.jpg dscf0326n.th.jpg dscf0323b.th.jpg dscf0322.th.jpg

Modificat de angel eye
Link către comentariu

poze de ziua

pt cei interesati pot face un diy...doar ziceti

dscf0368a.th.jpg dscf0367.th.jpg dscf0366arq.th.jpg dscf0362.th.jpg dscf0361rgv.th.jpg dscf0360.th.jpg dscf0359.th.jpg

Link către comentariu

aseara am descoperit ca intensitatea luminitelor se regleaza odata cu intensitatea restului becelor din masina :)

era o chestie evidenta, din moment ce le-am legat de beculetele de la geamuri, dar nu mi-am dat seama de ea de la inceput

asta la capitolul descoperiri :D

Link către comentariu
doru.tanasoiu

Felicitari pentru modificarile aduse.Ma bate gandul sa imi fac si eu prelungirea la capota si faza cu becurile la portiera.Jantele cand vin.....?

Spor la modificari

Link către comentariu

si eu astept sa castig undeva ceva cash...

la jante de mult imi sta capul, dar fondurile nu ma lasa

acuma cu modificari mai micute :Driver:

Link către comentariu
doru.tanasoiu

Eu am jante la fel ca ale tale si sunt foarte multumit de prestatia lor in afara de faputl ca sunt pe 15''.Nici eu nu stau extrem de bine cu banii sa imi pot permite alte ciudatenii ed jante dar o sa le dau un nou look alor mele.o sa le vopsesc negre si o sa le las o buza rosie......sper sa iasa ceva din ele

Link către comentariu

intre timp... paticipant la VWFEST 2009

dscf0560.th.jpg

si dupa, un pic de iarba verde

dscf0587x.th.jpg dscf0591.th.jpg dscf0588.th.jpg dscf0589z.th.jpg dscf0593.th.jpg

Modificat de angel eye
Link către comentariu

Cand termini cu modificarila la consola centrala sa pui poze aici :biggrin:.

Uf... ce ii trebuie masinutei niste jante mai mari!

Link către comentariu

vai...crede-ma ca stiu...da fondurile astea...

criza dom'le...

Link către comentariu

Vezi ca Boc a lansat programele "Prima Casa" si "Primul Siloz", poate face unu de genu' "Prima Janta" :P

P.S.: Intre timp a incasat si "Primul Ou" si am impresia ca urmeaza "Prima rosie" sau "Primul Ghiveci" :(

Link către comentariu

mda... ar trebui propusa si o initiativa de genu asta, pentru pasionati fara fonduri :biggrin:

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

pagina noua:

cam liniste de ceva vreme pe aici

asa ca: la implinirea a 153.578 km, din care aproximativ 32.000 km sub tutela personala, masinuta mea a primit un set de sticker-e noi noute, ca sa se recunoasca mai bine de colegi pe drumuri :icon_thumright:

a trecut cam multa vreme de cand nu e stick-erita si a venit momentul sa o insemn din nou

alte noutati... inca n-am :) mai dati cate o geana pe aici din cand in cand :)

dscf1079.th.jpg dscf1076.th.jpg dscf1071m.th.jpg

Modificat de angel eye
Link către comentariu

Am vazut azi masina in Campulung si am admirat-o. Foarte frumoasa, nu am ce zice. . Pacat ca nu te-am gasit sa stam putin de vb desi ma grabeam ca aveam o gramada de treaba :blah_: .Alta data...

A mea a implinit azi 155.000 si ~35000 de cand e la mine :D

Bafta!

Link către comentariu

presupun ca in parcare vis-a-viss de bcr

eram peste drum..la papa

trebuia sa te agiti pe langa ea..k o aveam in vizor :blah_:

chiar ma intrebam daca nu dau de vre-un forumist prin zona

Link către comentariu
..... ~35000 de cand e la mine :D
~25000 de fapt :))

Sigur ai admirat masina mea? Ca eu am stiker vwforum pe luneta :P. Mai sunt vreo 2 masini asemanatoare cu a mea (eu am jante aftermarket si xenon oem in plus fata de celelalte). Btw, pe acolo prin parcare mai era un membru vwforum cu un Seat Leon albastru aka "mircea munteanu" care cred ca era in acelasi local cu tine :P .

LE: Pe a mea o cunosti dupa lacul sarit de pe majoritatea elementelor de pe masina si in special de pe capota :blah_: :lol:

Link către comentariu

mai...stiu ca aia la care m-am uitat, avea xenoane..si mi-a placut

in spatele ei nu cred ca m-am invatit :unsure:

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!