Jump to content

My Golf


im.guzu

Postare recomandată

exteriorul arata foarte bine dar rezolva si tu ceva cu bordu ala.. arata jalnic si tu iti petreci timpul mai mult in masina...

sa fie fara suparare

salut

Modificat de fawe
Link către comentariu

mai...sincer sa fiu, nu stau kiar asha mult nici in masina :P

stiu ca nu arata bine, acum mai lucrez ceva la el, care n-o sa-l faca neaparat sa arate mai bine, dar o sa fie mai functional pt mine

o sa revin probabil pe maine cu poze, dar va avertizez de pe acum ca n-o sa fie mare diferenta, deci sa nu sariti cu gura :P

Link către comentariu

neeeeh, o sa va dezamagesc din nou cu improvizatii

sorry de pe acum ;))

Link către comentariu

Frumoase poze. Imi place MYG-ul :icon_thumright:

O resoftare ceva nu ii faci? ;)

Link către comentariu

mi-ar sta capu, dar mai intai trebuie sa schimb bara fata :)

Link către comentariu

week-endu asta am primit o veste f buna

cica anu asta mi se asfalteaza drumu spre casa :D

Doamne ajuta :soare:

Link către comentariu

deci...tot caut un +(plus) 12V care sa se intrerupa cand scot cheia din contact, si ma gandesc sa verific pe la releele de sub bord

oare risc sa stric ceva pe acolo? :-?

o idee careva?

Link către comentariu

pai, exact pt player caut, dar cel original nu are asa ceva, pt ca el comunica pe CAN cu restu masinii :)

Link către comentariu

ms :)

totusi :D, ce nu-ti place la jante?

Modificat de angel eye
Link către comentariu
  • 2 weeks later...

revin cu ceva noutati

pt ca bara de pe masina a inceput sa cada tot mai tare, m-am hotarat sa o schimb, si am revenit la cea OEM (deocamdata)

asa o sa arate si masina mai acceptabil (oarecum) de sarbatori :)

Link către comentariu

"si am revenit la cea OEM (deocamdata)"

Arata mai bine, dar banuiesc dupa acel "deocamdata" ca ai planuri si cu asta. Nu?:D

Link către comentariu

pai, prima data, trebuie rezolvata gaura de la (fostul) semn :P

apoi m-ar bate gandu sa scot bandourile si sa fac ceva cu grilele alea

dar deocamdata, pauza, cel putin pana dupa sarbatori

saptamana asta masina va primi un schimb de ulei (Castrol EDGE Turbo Diesel 5w40), un schimb de filtre (in afara de cel de motorina, care a fost schimbat nu de mult) si probabil o baterie noua (Rombatul pe care il am, cam da semne de oboseala, dupa ce l-am omorat odata asta iarna)

in rest, drum drept sa fie :)

Modificat de angel eye
Link către comentariu

Alta masina jur ! Chiar ma intrebam ultima data cand am vazut-o prin zona Fortele de Munca ,cum ar arata cu bara originala ,convins ca mai bine ca si cu cealalta :).Buna alegere !!

Link către comentariu

pai alegerea a fost cam fortata de imprejurari, ca nu puteam sa mai umblu cu ea asha

imi era deja jena :P

si mie imi place mai mult cum se imbina cu restul masinii, fata de bara ailalta, dar parca nu as vrea sa raman cu ea

vreau ceva diferit

sunt dezorientat :blink:

Modificat de angel eye
Link către comentariu

Pui o fusta de Edition30 spre exemplu si se schimba treaba. Pui si capacele pentru stropitori si o sa vezi ca o sa fie mult mai placuta la privit. Ex-bara For Sale :D

Link către comentariu

capacele le-am pus in seara asta

legat de fuste,nu am gasit nici una care sa ma incante (acuma am inchis tmtuning.com :P)

aia de ED30 e pt gt/gti/jetta

Link către comentariu

Pentru bara Oem de G5 normal e fusta de Individual sau Young (cred ca sunt identice cu cea Vortex). Sau Cupra-lip, dar mie personal nu-mi place.:D

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!